0

juz przestąło na szczescie

0

ale strona muli.. 4 k ludzi online...

0

cos czuje ze mecz zostanie przerwany jak bedzie tak po przerwie a wszystko wskazuje na to ze bedzie

0

ale zajebał !!!!!!!!

0

jesli wygramy 3/4-1 to OK , ale jak bedzie 2-1 to wstyd za tego spalonego i bedzie pierd*** ze jak zwykle sędzia pomaga Barcelonie

0

jesli wygramy dzięki tej bramce bedzie mi głupio ze fotel lidera jest nasz ale nie fer

0

spalony bedzie gadanie

0

Alexis !!!

0

Messi wie ze nawet bez formy i bez starania się nie wyklucza go z 1 jedenastki gdy jest tylko zdrów

0

no bez jaj kazdy leci do piłki odebrac a Leo z boku stoi i patrzy

0

uffffffffffffffffffffffff

0

czego on nie podał ???

0

Messi zupełnie niewidoczny , druzyna gra zero

0

prawie zawał !!!!

0

bedzie cięzko...

0

Szlak !!!!!!!!!!

0

Rozebrac , urwać ręke .. jakie teksty

0

Już się nie moge doczekać meczu i własnych pomysłów Taty a nie ciągle jechanie tym samym stylem gry !

0

Pomarz sobie

0

Dobra skład , cieszy brak ALVESA !

0

Zobaczcie na jakim boisku gra Valladolid z Elche hehe :)

0

Off Top
Czy widział ktoś kiedys taki wynik w koszykówkę ? :D bo ja jak zyje i interesuje się sportem od lat to nie widziałem czegoś takiego na oczy :D
Mecz zakończony :D

http://www.livesports.pl/mecz/UaMzczDG/#szczegoly-meczu

0

Administracja ! Zbanowac tego głąba za przeproszeniem w trybie natychmiastowym o nicku
DVXDVX

0

Zal mi Cię

0

Cel na jutro : Wygrać i wrócić tam gdzie nasze miejsce czyli - Fotel Lidera !

0


-+Batys, 4 minuty temu:
Almeria trzymac remis ! :) a przy okazji szczęscia moze cos ukujecie .. :)

Yeaaaaaaa sprawdziło się !!!!!!! :)

0

hahah goooll

0

Almeria trzymac remis ! :) a przy okazji szczęscia moze cos ukujecie .. :)

0

To jak jest pieprzone to po co grasz na nich ? :)

0

City słabo słabo :D i dobrze niech tracą formę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?