Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
juz przestąło na szczescie
0
ale strona muli.. 4 k ludzi online...
0
cos czuje ze mecz zostanie przerwany jak bedzie tak po przerwie a wszystko wskazuje na to ze bedzie
0
ale zajebał !!!!!!!!
0
jesli wygramy 3/4-1 to OK , ale jak bedzie 2-1 to wstyd za tego spalonego i bedzie pierd*** ze jak zwykle sędzia pomaga Barcelonie
0
jesli wygramy dzięki tej bramce bedzie mi głupio ze fotel lidera jest nasz ale nie fer
0
spalony bedzie gadanie
0
Alexis !!!
0
Messi wie ze nawet bez formy i bez starania się nie wyklucza go z 1 jedenastki gdy jest tylko zdrów
0
no bez jaj kazdy leci do piłki odebrac a Leo z boku stoi i patrzy
0
uffffffffffffffffffffffff
0
czego on nie podał ???
0
Messi zupełnie niewidoczny , druzyna gra zero
0
prawie zawał !!!!
0
bedzie cięzko...
0
Szlak !!!!!!!!!!
0
Rozebrac , urwać ręke .. jakie teksty
0
Już się nie moge doczekać meczu i własnych pomysłów Taty a nie ciągle jechanie tym samym stylem gry !
0
Pomarz sobie
0
Dobra skład , cieszy brak ALVESA !
0
Zobaczcie na jakim boisku gra Valladolid z Elche hehe :)
0
Off Top
Czy widział ktoś kiedys taki wynik w koszykówkę ? :D bo ja jak zyje i interesuje się sportem od lat to nie widziałem czegoś takiego na oczy :D
Mecz zakończony :D
http://www.livesports.pl/mecz/UaMzczDG/#szczegoly-meczu
0
Administracja ! Zbanowac tego głąba za przeproszeniem w trybie natychmiastowym o nicku
DVXDVX
0
Zal mi Cię
0
Cel na jutro : Wygrać i wrócić tam gdzie nasze miejsce czyli - Fotel Lidera !
0
-+Batys, 4 minuty temu:
Almeria trzymac remis ! :) a przy okazji szczęscia moze cos ukujecie .. :)
Yeaaaaaaa sprawdziło się !!!!!!! :)
0
hahah goooll
0
Almeria trzymac remis ! :) a przy okazji szczęscia moze cos ukujecie .. :)
0
To jak jest pieprzone to po co grasz na nich ? :)
0
City słabo słabo :D i dobrze niech tracą formę :)