Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chodzi mi o dzis
0
sory Alves *
0
Alexis jest niesamowity na skrzydle
0
ale mamy szczescie !
0
Leo ! :)
0
I dobrze , musi byc w pełni sił na City , dzis sobie poradzimy z awansem , a na Rayo dac mu minuty
0
Ale maja problemy ...
0
I dobrze ! Tata na to zasługuje aby zostać
0
Dobra wiadomość :) na City przyda sie i to bardzo oby zdążył sie wyleczyć :)
0
pisze się " dopóki" a nie dopuki ..
0
Co jak co ale Rakitić i jego dośrodkowania z wolnych czy tez z gry to poezja , piłka dochodzi co do centymetra
0
Wrócił Magik :) a tak serio to ma rację , lepsze 3-4 zespoły walczące o mistrza niz 1 max 2 :)
0
Madrytowi nie wytłumaczysz tak...
0
Gdybyśmy wygrali tylko 2-1 to owszem można by było nie czuuć sie fer na fotelu lidera , ale Panowie i Panie wygraliśmy 4-1 więc nie ma o czym gadać.. a wiemy ze błedy w sedziowaniu sa nie od dziś w Hiszpanii
0
Powiem tyle , nie chcę widzieć Alvesa w składzie , tylko Montoya , a Alves w razie rotacji...
0
Panowie i Panie Lider , Lider jest znów nasz !!! Piękny mecz ;) Messi , Montoya , Alexis super zawody :) reszta druzyny bardzo dobra gra ! :) Visca El Barca ! :)
0
Cesc pełen spokoj , nic na siłe ;)
0
Fabs :)
0
Song dobry mecz !
0
Chciałbym byc Adminem tutaj , juz mam do odstrzału prowokatorów
0
widzialem okno jjuz :)
0
Wrócił chyba magik Andres :)
0
Szkoda Leo :)
0
Cesc wejdzie
0
nie oszukujmy sie , gdyby nie ta pogoda to Sevilla nie mial by nic kompletnie do gadania :)
0
Sevilla ma pecha :D Alexis potrafi strzelac plecami a oni sam na sam nie :D więc o czym tu gadac ze pokrzywdzeni przez spalonego :P juz zresza 3:1 a nie 2-1 :) Barca a raczej Messi strzelil 2 prawidiłowe bramki :)
0
Leo król ! :)
0
mamy szczescie ...
0
sedzia chyba obejrzal powtorke w szatni spalonego i chcial odegrac to teraz dla Sevilli
0
ale fuks !!!