0

chodzi mi o dzis

0

sory Alves *

0

Alexis jest niesamowity na skrzydle

0

ale mamy szczescie !

0

Leo ! :)

0

I dobrze , musi byc w pełni sił na City , dzis sobie poradzimy z awansem , a na Rayo dac mu minuty

0

Ale maja problemy ...

0

I dobrze ! Tata na to zasługuje aby zostać

0

Dobra wiadomość :) na City przyda sie i to bardzo oby zdążył sie wyleczyć :)

0

pisze się " dopóki" a nie dopuki ..

0

Co jak co ale Rakitić i jego dośrodkowania z wolnych czy tez z gry to poezja , piłka dochodzi co do centymetra

0

Wrócił Magik :) a tak serio to ma rację , lepsze 3-4 zespoły walczące o mistrza niz 1 max 2 :)

0

Madrytowi nie wytłumaczysz tak...

0

Gdybyśmy wygrali tylko 2-1 to owszem można by było nie czuuć sie fer na fotelu lidera , ale Panowie i Panie wygraliśmy 4-1 więc nie ma o czym gadać.. a wiemy ze błedy w sedziowaniu sa nie od dziś w Hiszpanii

0

Powiem tyle , nie chcę widzieć Alvesa w składzie , tylko Montoya , a Alves w razie rotacji...

0

Panowie i Panie Lider , Lider jest znów nasz !!! Piękny mecz ;) Messi , Montoya , Alexis super zawody :) reszta druzyny bardzo dobra gra ! :) Visca El Barca ! :)

0

Cesc pełen spokoj , nic na siłe ;)

0

Fabs :)

0

Song dobry mecz !

0

Chciałbym byc Adminem tutaj , juz mam do odstrzału prowokatorów

0

widzialem okno jjuz :)

0

Wrócił chyba magik Andres :)

0

Szkoda Leo :)

0

Cesc wejdzie

0

nie oszukujmy sie , gdyby nie ta pogoda to Sevilla nie mial by nic kompletnie do gadania :)

0

Sevilla ma pecha :D Alexis potrafi strzelac plecami a oni sam na sam nie :D więc o czym tu gadac ze pokrzywdzeni przez spalonego :P juz zresza 3:1 a nie 2-1 :) Barca a raczej Messi strzelil 2 prawidiłowe bramki :)

0

Leo król ! :)

0

mamy szczescie ...

0

sedzia chyba obejrzal powtorke w szatni spalonego i chcial odegrac to teraz dla Sevilli

0

ale fuks !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?