0

Ale Nazario dziwnie wygląda w tych włosach, już lepiej mu było po łysemu :D

1

@IronSanHybrid Nie ma karnych, jak to płaciłeś :/ Moje laczki niedzielne na nic.

1

@IronSanHybrid Dobrze że fryzura nowa mu się trzyma :D

2

Zara Xavi wejdzie i pierdyknie brameczkę.

1

@IronSanHybrid Ja Ci jeszcze dorzucę jak będzie coś "ekstra".

1

@IronSanHybrid Jak za starych dobrych czasów na boisku za gnoja.

1

@IronSanHybrid Będą te karne? Bo już laczki przygotowałem.

5

Na efekty Xaviego trzeba liczyć od nowego sezonu, jak przepracuje w pełni z drużyną okres przygotowawczy. I oczywiście nowe twarze w klubie.

2

Error 502. Standardowo.

0

Znowu pod górkę, niech ten mecz się już zakończy.

0

I cyk będzie karniaczek dla Bilbao pewnie.

2

@IronSanHybrid Nie ma problemu.

0

Jeszcze Pedri do tego grona? No nie wierzę.

1

Oczywiście to nie wina Ansu, ale jak tak dalej będzie to może nie zrobić kariery.

10

Te serwery za 50 lat będą nadal tak zamulać.

0

Jeśli to jest kontuzja, to ja już nie wiem co powiedzieć.

0

Ansu już schodzi.

0

Alves jaka asysta :D

0

Pedri gooooooooooooooooooooooooool!!!

0

I tak będziemy patrzeć nadal na Busiego.

0

Jak się wozi, do biedronki niech idzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

I pozamiatane. Ale żenada.

0

Frenkie gra dla Bilbao dziś.

0

de Jong wygląda jakby grał za karę.

0

Wszyscy zdążyli wrócić już ehh.

1

@MesQueUnClub96 Mi tam wystarczyło aby zarobić. W pierwszej połowie również over 3,5 kurs 4.50 :)

0

Ajax 9:0 :D Dawać na 10 :D

0

To teraz będzie roboty z nimi.

5

Ajax 8:0 :D Dali mi dziś zarobić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?