Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Nazario dziwnie wygląda w tych włosach, już lepiej mu było po łysemu :D
1
@IronSanHybrid Nie ma karnych, jak to płaciłeś :/ Moje laczki niedzielne na nic.
1
@IronSanHybrid Dobrze że fryzura nowa mu się trzyma :D
2
Zara Xavi wejdzie i pierdyknie brameczkę.
1
@IronSanHybrid Ja Ci jeszcze dorzucę jak będzie coś "ekstra".
1
@IronSanHybrid Jak za starych dobrych czasów na boisku za gnoja.
1
@IronSanHybrid Będą te karne? Bo już laczki przygotowałem.
5
Na efekty Xaviego trzeba liczyć od nowego sezonu, jak przepracuje w pełni z drużyną okres przygotowawczy. I oczywiście nowe twarze w klubie.
2
Error 502. Standardowo.
0
Znowu pod górkę, niech ten mecz się już zakończy.
0
I cyk będzie karniaczek dla Bilbao pewnie.
2
@IronSanHybrid Nie ma problemu.
0
Jeszcze Pedri do tego grona? No nie wierzę.
1
Oczywiście to nie wina Ansu, ale jak tak dalej będzie to może nie zrobić kariery.
10
Te serwery za 50 lat będą nadal tak zamulać.
0
Jeśli to jest kontuzja, to ja już nie wiem co powiedzieć.
0
Ansu już schodzi.
0
Alves jaka asysta :D
0
Pedri gooooooooooooooooooooooooool!!!
0
I tak będziemy patrzeć nadal na Busiego.
0
Jak się wozi, do biedronki niech idzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
I pozamiatane. Ale żenada.
0
Frenkie gra dla Bilbao dziś.
0
de Jong wygląda jakby grał za karę.
0
Wszyscy zdążyli wrócić już ehh.
1
@MesQueUnClub96 Mi tam wystarczyło aby zarobić. W pierwszej połowie również over 3,5 kurs 4.50 :)
0
Ajax 9:0 :D Dawać na 10 :D
0
To teraz będzie roboty z nimi.
5
Ajax 8:0 :D Dali mi dziś zarobić :D