Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ajax zabawa w pucharze 7:0 - 65 minuta, myślę że 10 im wbiją.
0
Oby w drugiej połowie nasi lepiej to ogarnęli, bo jak nie to Bilbao nas ukarze.
0
Pique klasa sama w sobie, mimo upływu lat podpora obrony.
1
Pique twarda głowa.
2
Wzmocnić tylko naszą obronę i my mamy mega świetny przyszłościowo skład.
4
Araujo szefuncio.
1
Zabawę w trójkąciku :D :D :D
4
Brawo Mats, tak się wyciąga strzały.
2
Ferran gooooooooooooooool!!!
1
Co to za ciamajda ten drugi komentator. Laskowski klasa, uwielbiam go słuchać.
1
Zajebisty początek.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Ciekawe kto mu kazał napisać to oświadczenie :D :D
6
Tyle czasu na niego czekaliśmy, daliśmy radę, więc nie ma co szybko ponownie ryzykować.
3
I bardzo dobrze, ile można czekać. Zachowuje się jak dziecko, a jego agent to jest dopiero porażka. Brawa dla klubu.
1
@Pawel13sz Ranocchia.
0
Ale brama Inter.
0
@Medium Oby tylko nie było z nimi jak z Norwich, łoili równo Wszystkich, teraz bronią się przed spadkiem.
1
Fulham pewnie zmierza po mistrzostwo. Ostatnie 3 mecze walec dla rywali.
4
@Kgorecki2500 Nie, z całym szacunkiem do Leo, ale ten etap został zakończony. Podoba mi się budowanie drużyny bez niego, kiedyś i tak to musiało nastąpić. Niech wróci w innej roli do Barcy. Ale pożegnanie mu się należy.
2
Jechać z nim, dość tej dziecinady. Klub nie może się tak poniżać.
1
@fart Ja już tego nie rozumiem..
2
Nie chciałem o tym mówić, ale już wiecie. Mają mnie na celowniku.
0
Dobra już się nic nie odzywam, nie pytam, bo to nie ma sensu :)
2
@gumaz I tak by to ludzie obeszli, zapomnieli że jeszcze ludzie pędzą na potęgę bimber, zdrowszy od wódki ze sklepu.
6
@Hubsao Zacznijmy od tego, że niektórzy juniorzy nie mają takiego zaangażowania jak nasz Dani :)
0
@Robi_79 Dobrze gadasz, taka prawda powinien grać w rezerwach i powoli do pierwszego składu.
1
@DaPidejpi Racja, szalony z niego był chłop. Te jego tańce :D
1
@DaPidejpi Ty powinieneś mieć nick Zyzz :D
11
@Hanok Panie, wczoraj podczas meczu gdy Fati wszedł i był na boisku przez 10 minut, pojawiły się już komentarze że słabo gra. Przecież to jest tak żenujące że szkoda strzępić ryja.