4

Ajax zabawa w pucharze 7:0 - 65 minuta, myślę że 10 im wbiją.

0

Oby w drugiej połowie nasi lepiej to ogarnęli, bo jak nie to Bilbao nas ukarze.

0

Pique klasa sama w sobie, mimo upływu lat podpora obrony.

1

Pique twarda głowa.

2

Wzmocnić tylko naszą obronę i my mamy mega świetny przyszłościowo skład.

4

Araujo szefuncio.

1

Zabawę w trójkąciku :D :D :D

4

Brawo Mats, tak się wyciąga strzały.

2

Ferran gooooooooooooooool!!!

1

Co to za ciamajda ten drugi komentator. Laskowski klasa, uwielbiam go słuchać.

1

Zajebisty początek.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Ciekawe kto mu kazał napisać to oświadczenie :D :D

6

Tyle czasu na niego czekaliśmy, daliśmy radę, więc nie ma co szybko ponownie ryzykować.

3

I bardzo dobrze, ile można czekać. Zachowuje się jak dziecko, a jego agent to jest dopiero porażka. Brawa dla klubu.

1

@Pawel13sz Ranocchia.

0

Ale brama Inter.

0

@Medium Oby tylko nie było z nimi jak z Norwich, łoili równo Wszystkich, teraz bronią się przed spadkiem.

1

Fulham pewnie zmierza po mistrzostwo. Ostatnie 3 mecze walec dla rywali.

4

@Kgorecki2500 Nie, z całym szacunkiem do Leo, ale ten etap został zakończony. Podoba mi się budowanie drużyny bez niego, kiedyś i tak to musiało nastąpić. Niech wróci w innej roli do Barcy. Ale pożegnanie mu się należy.

2

Jechać z nim, dość tej dziecinady. Klub nie może się tak poniżać.

1

@fart Ja już tego nie rozumiem..

2

Nie chciałem o tym mówić, ale już wiecie. Mają mnie na celowniku.

0

Dobra już się nic nie odzywam, nie pytam, bo to nie ma sensu :)

2

@gumaz I tak by to ludzie obeszli, zapomnieli że jeszcze ludzie pędzą na potęgę bimber, zdrowszy od wódki ze sklepu.

6

@Hubsao Zacznijmy od tego, że niektórzy juniorzy nie mają takiego zaangażowania jak nasz Dani :)

0

@Robi_79 Dobrze gadasz, taka prawda powinien grać w rezerwach i powoli do pierwszego składu.

1

@DaPidejpi Racja, szalony z niego był chłop. Te jego tańce :D

1

@DaPidejpi Ty powinieneś mieć nick Zyzz :D

11

@Hanok Panie, wczoraj podczas meczu gdy Fati wszedł i był na boisku przez 10 minut, pojawiły się już komentarze że słabo gra. Przecież to jest tak żenujące że szkoda strzępić ryja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?