Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Abde jak skacze i pokazuje sędziemu jak było hah :D
2
R.I.P. moje 50 PLN :DD
2
Dać im tak Wszystkim w przerwie, może się ockną :D
2
Cały zespół gra wujowo, nie tylko Abde i Dest :P
0
Dest i Abde pała, do kąta.
0
Obudzą się w 80 minucie i będzie seria 50 wrzutek.
0
@Messibestplayerintheworld Ale tu nic dziś nie widać chęci.
3
Czuję się jakbym oglądał mecz drugiej ligi a nie Barcelony, niech się ogarną.
0
Czemu dziś nie potrafimy pograć tego co z Realem? Zawsze tak jest że po dobrym występie wszystko się zmienia.
2
Wieje troszkę nudą póki co.
1
Szybka wrzuta i Luuk z golem tak to widzę :D
1
@GeneralXavi @3.10 :) Więc jest OK :P
1
@GeneralXavi To tylko tak rekreacyjnie :D
4
Dobra poszło za 50 PLN bramka Luuka :D Vamoss Barca po wygraną!
6
Na flashscore jest że Dembele został "wyłączony" :D Biedak już nie zagra na konsoli :P
4
Goooooool Elche :D
1
Elegancko, kara musi być. Ileż można tolerować te jego wybryki.
0
@Bobo25 To wcale się nie dziwię, takie coś pozostaje w głowie.
0
@Bobo25 Może nie będzie tak źle :) Bałeś się klaunów? :)
1
@Kamilos84 Tak pamiętam kiedyś pisałeś, śmieje tylko :) Co już ludzie nie wymyślą :D
0
@Criss18Barca Może jeszcze na zaciągniętym ręcznym jedzie.
1
Komentarz usunięty
2
@Kamilos84 @sevs Który to, przyznać się :D
https://hej.mielec.pl/pl/19_wiadomosci_z_regionu/67518_przerazajacy-klaun-z-mielca-policja-sprawdza-wideo-.html
0
Wcale mu się nie dziwię że nie chce iść pod nóż. Ale chyba najlepszą opcją jest jednak operacja, dłużej będzie poza grą ale możliwe że mu to pomoże.
1
@IronSanHybrid
Taki Panie :D
4
Ale ten Ansu ma pecha, co wróci to kontuzja. Ciekawe jaka będzie jego przyszłość, ale śmieszne jest to jak w meczu z Granadą po 10 minutach na boisku już niektórzy pisali że słabo gra, a po wczoraj już najlepiej sprzedać..
2
@norbi77 Dokładnie, Balde chociaż szybszy jest a to potrzebne.
0
@wyrek Dla Ciebie może to nic, ale dla drużyny i trenera to bardzo dużo. Od tego zależy cały sezon.
1
Dobra ten sezon i tak na nic nie liczyłem, czekam aż Xavi to ogarnie od nowego sezonu. Oby tylko Pedri i Ansu bez poważniejszych urazów.
1
@IronSanHybrid To trzeba zgłosić do płokołatuły.