Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 Aż tak źle było? :D
0
@Limaker Whishy + sok porzeczkowy, polecam. Możesz pić, na drugi dzień zero kaca :)
2
Komentarz usunięty
13
@MarioVeB! A z Tobą nadal widzę coś nie halo, bo ile razy Ci tłumaczyć żebyś nie odpisywał na mój komentarz, nadal to robisz. Można tłuc jak grochem o ścianę.
26
Teraz 75%, następnie powolutku w dół aż dojdzie ponownie do gry przy pustych trybunach.
2
@Comentateiro Panie, a żebym ja wiedział co ja w ogóle mówię to bym się cieszył :D
1
Dobra pora kogoś sprzedać, bo to nam idzie najgorzej.
2
Świetna wiadomość. W końcu klub zaczyna być mądrze zarządzany.
2
@Jakchcesz Jak widać każdy orze, jak może ha :D
0
Ale pięknie pięściami po pysku sobie dawali w meczu QPR - Bournemouth :D Niczym w NHL :D
6
Moriba byłby teraz panem w Barcelonie, zachciało się kasy :)
2
Jak uda się zarządowi sprowadzić Gaye to czapki z głów.
0
Nasz klub chyba oszalał do reszty. Oby to nie była prawda.
9
Złoto, coś pięknego! :D
9
@czosnekfcb Jakie to jest prawdziwe :D
22
"Atrakcyjniejszy sportowo projekt" :DD Chłop ma wysokie ambicje, ale od siebie też trzeba coś dawać na boisku :P
1
Wielka szkoda że nie udało nam się zdobyć 3 punktów, to by dało dobrego kopa.
4
6 minut, jazda z nimi damy radę!
4
Ależ strzał... Gdyby to wpadło.
1
Fajnie byłoby się pokusić tu o wygraną, tym bardziej że gramy w przewadze.
1
Wykorzystajmy to teraz.
1
@Nieznajomy Gramy tym co mamy, co zrobisz.
0
Araujooooooooooo brawo do szatni.
6
Barca ma kontrolę, Sevilla strzela. Nowe, nie znałem.
0
Ale nas porobili.
0
@Nieznajomy Taki napadzior z prawdziwego zdarzenia by się przydał.
2
Dobrze to wygląda, gramy lepiej od gospodarzy, brakuje gola dla naszych.
1
Kurde, mógł podać do Dembele.
0
@kuz Może dlatego tak dobrze gra.
1
Ciekawe czy Gavi w końcu zawiąże sznurówki :)