0

@karci0 Aż tak źle było? :D

0

@Limaker Whishy + sok porzeczkowy, polecam. Możesz pić, na drugi dzień zero kaca :)

2

Komentarz usunięty

13

@MarioVeB! A z Tobą nadal widzę coś nie halo, bo ile razy Ci tłumaczyć żebyś nie odpisywał na mój komentarz, nadal to robisz. Można tłuc jak grochem o ścianę.

26

Teraz 75%, następnie powolutku w dół aż dojdzie ponownie do gry przy pustych trybunach.

2

@Comentateiro Panie, a żebym ja wiedział co ja w ogóle mówię to bym się cieszył :D

1

Dobra pora kogoś sprzedać, bo to nam idzie najgorzej.

2

Świetna wiadomość. W końcu klub zaczyna być mądrze zarządzany.

2

@Jakchcesz Jak widać każdy orze, jak może ha :D

0

Ale pięknie pięściami po pysku sobie dawali w meczu QPR - Bournemouth :D Niczym w NHL :D

6

Moriba byłby teraz panem w Barcelonie, zachciało się kasy :)

2

Jak uda się zarządowi sprowadzić Gaye to czapki z głów.

0

Nasz klub chyba oszalał do reszty. Oby to nie była prawda.

9



Złoto, coś pięknego! :D

9

@czosnekfcb Jakie to jest prawdziwe :D

22

"Atrakcyjniejszy sportowo projekt" :DD Chłop ma wysokie ambicje, ale od siebie też trzeba coś dawać na boisku :P

1

Wielka szkoda że nie udało nam się zdobyć 3 punktów, to by dało dobrego kopa.

4

6 minut, jazda z nimi damy radę!

4

Ależ strzał... Gdyby to wpadło.

1

Fajnie byłoby się pokusić tu o wygraną, tym bardziej że gramy w przewadze.

1

Wykorzystajmy to teraz.

1

@Nieznajomy Gramy tym co mamy, co zrobisz.

0

Araujooooooooooo brawo do szatni.

6

Barca ma kontrolę, Sevilla strzela. Nowe, nie znałem.

0

Ale nas porobili.

0

@Nieznajomy Taki napadzior z prawdziwego zdarzenia by się przydał.

2

Dobrze to wygląda, gramy lepiej od gospodarzy, brakuje gola dla naszych.

1

Kurde, mógł podać do Dembele.

0

@kuz Może dlatego tak dobrze gra.

1

Ciekawe czy Gavi w końcu zawiąże sznurówki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?