Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@viscajasiek Nigdy tego nie rozumiałem, jeden wymyślił a reszta powtarza. Co to w ogóle znaczy. Żenada.
0
@Azi Masakra jakaś.
1
Bawi mnie gdy ktoś pisze jeszcze "xd" to było modne w latach 2000.
0
@PatrychoO O ten zegar co nie chodzi. Moje marzenia.
1
A niech przewalą, olać ten PK. Lepsza LM ale to też poza marzeniami.
0
@Lucassito 4-5, ciężko się im podnieść bo blamażach w LM.
0
Dziś odpadamy, z PSG wpierdziel, zostajemy z niczym na koniec. Ale w sumie sezon przejściowy.
0
@Lucassito Też grają jak my, ale ogólnie dziwny sezon :D Na koszu idzie zarobić :D
1
Ten sezon jest pomylony, nie chodzi tu tylko o piłkę nożną, koszykówka, ręczna, tam przez natłok spotkań najlepsi dostają baty od najsłabszych, szczególnie w koszykówce i jak drużyny grają co 2-3 dni w dodatku w pucharach. Kursy takie wysokie..
0
Już sobie wyobrażam zabawy Neymara z naszą obroną.
1
@4.90 tylko na Barce, a na awans @2.75.
0
Umtiti bez szans szybkościowo.
0
Zajebiście, jesteśmy w d....
0
Kurde, takie piłki się od razu wybija na out.
0
Znowu trzeba gonić wynik.
0
To piłkę można zaatakować? :D
8
Laskowski jaki śmieszek :D
2
Żółtą dla sędziego :D
1
Baskets - hahahah co za komentator.
1
Fajnie że można przewijać sobie na transmisji wstecz :D
0
Żeby dziś pierońsko się nie męczyli :D
1
To nie była wcale łatwa sytuacja do strzału.
0
Jest, w końcu głos Jacka :D
3
Co on tam robi, sapie jakby jechał na ręcznym.
6
Śmieszne to jest, że wychodzą z tunelu osobno, ale na boisku już mogą się dotykać, przytulać :D
7
@derlysy1979 Fajnie że ktoś nad nim czuwa, by mu nie odbiło jak innym, ale o 20 w łóżku to już przegięcie według mnie.
0
@jeyx77x Nie wiem, aż tak tego nie śledzę, pośmiałem się tylko z tego nieźle :D
0
@NaFazieHitman Akurat na biednego nie trafiło :)
3
Już nawet w B klasie jak jest wolny i ustawiają mur, to gościu się kładzie za nimi na boisku hahaha beka z tego programu :D Chyba Messi wykonuje te wolne :D
3
Na kanale Metro jest Asy B klasy, śmieszne to nawet :D Stara Kosa siódemka i napierdzielają trawę wokół boiska :D