Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kapitalna bramka.
0
Dobra, szkoda na to patrzeć, niech mają Baskowie ten puchar.
0
Hahahah gol Bilbao.
4
@neeed Przecież Pedri zszedł, oglądasz mecz?
6
Lenglet to jest diamencik w obronie.
0
Hhahaha gol brawo.
1
Antek gooooooooooool
0
Błyskawiczna odpowiedź Basków.
0
Goooooooooooooooool :D
0
Jak tak słyszę ten helikopter, to przypomina mi się jego inna wersja po "melanżu" na wyrku, miewało się takie w głowie :D
0
Lenglet już czaruje.
2
Zaś ten helikopter będzie cały mecz krążył, a komentarza brak :D
0
A jednak Leo nie odpuścił :) Vamooss Barcelono!
0
@PizzerMan A powiedz mi, jak ma się zmęczyć skoro Koeman na niego nie stawia? Co ma się wpierdzielić sam do składu i grać? Tak to nie działa, a że kasa leci to normalne, po to ma kontrakt.
0
Oni mają chyba z głową coś nie tak, skoro pewnie myślą że przełożenie wyborów coś im da na ich korzyść. Laporta bierze te wybory tak czy siak.
10
To jest dramat, szkoda strzępić ryja na to wszystko.
0
@Cobra303 Bez przesady, że zarabia grube miliony, są kluby które byłby w stanie opłacić to co tutaj zarabia. Mógłby iść gdzie indziej i albo siedzieć na ławie lub grać za taki sam hajs, ale woli zostać w FCB i odnieść sukces.
0
@WaFen Ale ma chłopak ambicje, każdemu "kapie" na świecie w tym sporcie.
1
Zawsze odpadnięcie Realu czy też przegrana w lidze, to najlepsza informacja jaka może być na koniec dnia :)
17
Takie podejście u piłkarzy mi się podoba, nie liczy się tylko kasa na koncie, lecz ogromne ambicje. Oby mu się udała kariera w Barcelonie.
18
Mogłem obronić jeszcze więcej, ale na szczęście nie było potrzeby. - mistrz :) Dla mnie najlepszy bramkarz na świecie :)
0
Mamy toooooooooooo takk jest!!!!!!!!!!!!!!!!! Riqui!!!!!!!!!!!!!!
0
Antek ja pierdziele.....
0
Dobra strzelić i mamy to.
0
Pjanic gooooooooooool
0
Nieeeee maaaa :D
1
Dembele taaaaaaaak
0
Mats królu złoty!!!!
0
Kurde Frenkie.....
0
Brawo Mats!!!!!!!!!!