1

@Kondziubarca A no właśnie, śmiechu warte :D Ludzie już nie siedzą w kącie tak jak na początku wirusa :P

4

Społeczeństwo nauczyło się trzymać dystans, haha co za bzdety, widzę na co dzień jakie to dystanse są i ludzie mają wywalone na to wszystko.

2

Typ przypomina mi drugiego Bartomeu, w dodatku źle mu patrzy z oczu. Jego rola w klubie jest zupełnie inna.

1

Cud, wygrywamy bez dogrywki i karnych.

1

United ahahah co odwalają z ostatnią drużyną :D

1

Byłyby jaja gdyby Rayo strzeliło na 2:2.

4

Messi, coś Ty zrobił :D

0

Frenkie naprawdę dobra forma.

0

Frenkie goooooooooooool :)

0

Leo gol, patelnia :D

0

0

Jak ma być kolejna dogrywka i karne, to wolę aby się tak zakończyło jak jest.

2

Szkoda się denerwować, a niech przegrają. Co mecz to samo, po dawnej Barcelonie nic nie zostało.

1

Lenglet - człowiek problem.

2

To są jakieś żarty, aa nie teraz to przecież każdy może z nami wygrać :D

0

Hahahahahah brawo

0

Jak my kurna nie wygramy chociaż 1-0 to będzie dramat, oni chcą chyba kolejną dogrywkę.

0

Koeman żółta, mniej agresji chłopie :D

1

Ależ dośrodkowanie.

0

@Elosek Leo był wolny, spokojnie by zdążył uderzyć.

1

Trincao masz już przerąbane u Messiego :D

1

Czemu on nie podał, ja pierdziele.

1

1

W Realu sędzia by po meczu wychodził z torbami :)

3

System VAR gó... wart :)

1

Dawać karnego złodzieje :P

2

Fajnie że Rysiek gra od początku. Może Trincao odpali, ostatnio coś już lepiej było, wierzyć trzeba.

0

@clyde Akurat wyzywaniem na necie bym się nie przejmował :P

2

@clyde To już było dokończyć, jak się za coś brać, to do końca :P

4

@clyde Człowiek sobie odmawia słodkiego bo siłka, czasem kostka czekolady gorzkiej 80% wleci, a tu opierdzieliła pół paczki ptasiego :D Co kto lubi.. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?