0

@Striker Nie oceniam na podstawie 10 komentarzy, ja mam na myśli kilka miesięcy wstecz. To co czytam, po prostu wyrażam swoją opinię na ten temat, każdy w sumie może to zrobić.

0

@DonMatteo901 Pensja to akurat nie jego wina że taką otrzymał, podziękować trzeba Bartomeu :D

0

@PatrykBarca Pożyjemy, zobaczymy. Fakt, jego błąd że nie poddał się wtedy operacji, ale może nie wszystko stracone jeszcze.

0

@tbas A no właśnie, ja mam nadzieję, że w końcu zakończą się jego problemy.

0

@Striker Taa, tylko coś często to się zdarza.

0

@4drian0 Tego nie wiesz czy się połamie, nikt nie wie. A może jak w końcu zdrowie mu dopisze. Po prostu, tutaj niektórzy potrafią wywalić z klubu po kilku spotkaniach.

2

@BarcaInfo Wzrośnie i w kwietniu/maju, spokojnie, to się tak szybko nie skończy jak niektórzy myślą. Ludzie się nie mogli doczekać 2021 a ten to czuję będzie gorszy od poprzedniego 2020.

31

Teraz to Umtiti chwalony, nagle na PSG żeby zagrał w obronie, a wcześniej wywalany z klubu, oddać prawie za darmo byle się pozbyć. Witamy na LR.

1

@BarcaInfo W styczniu mieli już wrócić ;D

0

@nieprzysiadalnosc Nawet na notatniku jest Barca druga, Real trzeci, więc mamy drugie i tyle w temacie :D

0

@nieprzysiadalnosc Moje oczy ujrzały Barce wyżej od Realu i chcą aby tak pozostało :D Wszystko inne się nie liczy, że oni mają drugie :P

0

@nieprzysiadalnosc Ja tam na flashscore widzę co innego, 2 miejsce i to mi wystarczy.

7

Dobra, koniec mamy 3 pkt i wyprzedzamy Real a to smakuje najlepiej :D VeB!

1

Byle to utrzymali lub na 3-1 władowali :D

1

Antek strzela bramkę :D

0

Alba jak zwykle musi swoje powiedzieć :D

0

Kurde i gol 1-1........

1

Oby tylko Samu miał zdrowie i omijały go kontuzje już, jeszcze nie wszystko stracone na karierę w FCB. On tu już został sprzedany xxx razy..

0

Ładna akcja, szkoda że nie wpadło nic.

0

Leoooooooooo goooooool :)

0

Leo takich sytuacji nie marnuje.

0

Koeman już kiwa głową.

1

Fajnie usłyszeć hymn Barcy po miesiącu.

0

Zobaczymy jak Samu poradzi sobie z takim rywalem. Po 3 pkt. Vamoos!

1

Mają rozmach, grubo.

0

@donleo12 Nie, nawet gdybym był odrzutkiem społeczeństwa, i miał specjalne ograniczenia.

0

Zniszczą ten klub do reszty, staniemy się bankrutem z taką polityką.

1

@Kondziubarca A no właśnie, śmiechu warte :D Ludzie już nie siedzą w kącie tak jak na początku wirusa :P

4

Społeczeństwo nauczyło się trzymać dystans, haha co za bzdety, widzę na co dzień jakie to dystanse są i ludzie mają wywalone na to wszystko.

2

Typ przypomina mi drugiego Bartomeu, w dodatku źle mu patrzy z oczu. Jego rola w klubie jest zupełnie inna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?