Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker Nie oceniam na podstawie 10 komentarzy, ja mam na myśli kilka miesięcy wstecz. To co czytam, po prostu wyrażam swoją opinię na ten temat, każdy w sumie może to zrobić.
0
@DonMatteo901 Pensja to akurat nie jego wina że taką otrzymał, podziękować trzeba Bartomeu :D
0
@PatrykBarca Pożyjemy, zobaczymy. Fakt, jego błąd że nie poddał się wtedy operacji, ale może nie wszystko stracone jeszcze.
0
@tbas A no właśnie, ja mam nadzieję, że w końcu zakończą się jego problemy.
0
@Striker Taa, tylko coś często to się zdarza.
0
@4drian0 Tego nie wiesz czy się połamie, nikt nie wie. A może jak w końcu zdrowie mu dopisze. Po prostu, tutaj niektórzy potrafią wywalić z klubu po kilku spotkaniach.
2
@BarcaInfo Wzrośnie i w kwietniu/maju, spokojnie, to się tak szybko nie skończy jak niektórzy myślą. Ludzie się nie mogli doczekać 2021 a ten to czuję będzie gorszy od poprzedniego 2020.
31
Teraz to Umtiti chwalony, nagle na PSG żeby zagrał w obronie, a wcześniej wywalany z klubu, oddać prawie za darmo byle się pozbyć. Witamy na LR.
1
@BarcaInfo W styczniu mieli już wrócić ;D
0
@nieprzysiadalnosc Nawet na notatniku jest Barca druga, Real trzeci, więc mamy drugie i tyle w temacie :D
0
@nieprzysiadalnosc Moje oczy ujrzały Barce wyżej od Realu i chcą aby tak pozostało :D Wszystko inne się nie liczy, że oni mają drugie :P
0
@nieprzysiadalnosc Ja tam na flashscore widzę co innego, 2 miejsce i to mi wystarczy.
7
Dobra, koniec mamy 3 pkt i wyprzedzamy Real a to smakuje najlepiej :D VeB!
1
Byle to utrzymali lub na 3-1 władowali :D
1
Antek strzela bramkę :D
0
Alba jak zwykle musi swoje powiedzieć :D
0
Kurde i gol 1-1........
1
Oby tylko Samu miał zdrowie i omijały go kontuzje już, jeszcze nie wszystko stracone na karierę w FCB. On tu już został sprzedany xxx razy..
0
Ładna akcja, szkoda że nie wpadło nic.
0
Leoooooooooo goooooool :)
0
Leo takich sytuacji nie marnuje.
0
Koeman już kiwa głową.
1
Fajnie usłyszeć hymn Barcy po miesiącu.
0
Zobaczymy jak Samu poradzi sobie z takim rywalem. Po 3 pkt. Vamoos!
1
Mają rozmach, grubo.
0
@donleo12 Nie, nawet gdybym był odrzutkiem społeczeństwa, i miał specjalne ograniczenia.
0
Zniszczą ten klub do reszty, staniemy się bankrutem z taką polityką.
1
@Kondziubarca A no właśnie, śmiechu warte :D Ludzie już nie siedzą w kącie tak jak na początku wirusa :P
4
Społeczeństwo nauczyło się trzymać dystans, haha co za bzdety, widzę na co dzień jakie to dystanse są i ludzie mają wywalone na to wszystko.
2
Typ przypomina mi drugiego Bartomeu, w dodatku źle mu patrzy z oczu. Jego rola w klubie jest zupełnie inna.