0

A wystarczyło żeby poddał się wtedy operacji i posłuchał ludzi z klubu, teraz nadal byłby skałą nie do przejścia na obronie. Szkoda..

9

Obaj są tego warci, prezentują się znakomicie na boisku, gorzej tylko że nasz klub kiepsko stoi z finansami.

2

Zdrowych i Wesołych Świąt Wszystkim ;)

14

Koniec tej szopki, 2 godziny zmarnowane.

2

Cóż, czas zrobić przerwę od oglądania Barcy, ciągle człowiek żyje nadzieją na lepszą grę i wyniki, a oni to samo. Tak jak pisałem, to nie ma sensu.

9

Riki Puć sobie przeskrobał u Kumana. Nie ma szans aby go wpuścił.

3

A ten sobie wakacje na CN urządził, leży sobie na murawie :D

0

No i dobrze, niech stracą punkty, żadnych pucharów na koniec. Rzygać się na to wszystko już chce.

0

2:2 a my bronimy, nowoczesna Barcelona :D

0

@jedrek7000 To co ostatnio miał na głowie.

3

Niech sobie zrobi nową fryzurę, to mu najlepiej wychodzi.

0

Może Mingueza za szybko poczuł sławę w pierwszej drużynie. Oby jednak coś z niego było na przyszłość.

1

Kurde, Mingueza słabiutko :/

0

Zaczyna się od nowa, ja pierdziele.

2

Araujo co za brama jak rasowy napadzior :)

3

Ale fart hahahaha

0

Tam raczej nie było karnego :D

0

Karniaczek haha

1

Gdyby nie Mats to 0-2.

0

Jak tego dziś nie wygrają, to robię sobie przerwę od oglądania Barcelony, no nie da się na to patrzeć, bo tyle nerwów.

0

Jakim my jesteśmy dnem..

2

Po co oni w ogóle wznawiali rozgrywki na świecie, było zawiesić w ciul i po kłopocie.

3

Do czego to doszło że człowiek ogląda mecze Barcy z "przyzwyczajenia".

0

Ale zanurkował :D

2

Ależ był zajebiście pilnowany :P

0

Brawo Panowie :)

0

Latający Mats. Brawo!

1

Zobaczymy czy nasi dziś zagrają równie dobrze jak ostatnio w pierwszej połowie. Vamos!

5

Tak się bawi, tak się bawi Stal Mielec!!!! Brawo Stal, mamy to!! :)

1

@Murazor Fajnie gdyby strzelił gola, może to by mu pomogło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?