Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry ruch ze strony klubu, oby tylko pomógł naszym.
0
Mecz wygrany, są 3 punkty, ale jest też kontuzja Dembele :/
0
Leooooooooo z prawej :D
0
Mats miał szczęście że piłka trafiła do naszego..
0
El Pistoleroooooooo!!!
0
Ja tylko mówię jak jest.
0
Jak go nie ma to narzekanie, jak jest to nadal źle...
0
Zmiana, masakra ;/ Oby nic poważnego :/
0
Leo ratuj
0
Dembele!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ciekawy skład, najważniejsze to zdobyć pewne 3 pkt. Vamoosss Barca!
53
Neymar jest świetny, co do tego nie ma wątpliwości i robił różnice w Barcelonie, ale nie chciałbym aby odszedł Coutinho a za niego miał przyjść Neymar.
0
Leooooooooo ;)
0
A niech sobie de Jong idzie jak chce do PSG, później będzie płacz tak jak Neymar że popełnił błąd.
2
Jak to dobrze że jest w drużynie Lenglet, który dobrze się spisuje na obronie razem z Pique.
0
Maxi Gomez to naprawdę ciekawa opcja, z chęcią był go zobaczył w barwach Blaugrany.
0
Przecież dopiero co de Jong był zainteresowany tylko Barcą. Ale w końcu plotki muszą być.
0
Oby LM w końcu wygrali.
0
Ale przecież ja nie napisałem nic że mało. Co do Suareza to fakt, potrzebny mu zmiennik, ale taki który wejdzie i będzie strzelał gole. Zobaczymy kogo klub sprowadzi.
0
Szkoda byłoby, wiązałem z nim duże nadzieje.
0
To jedynie wiedzą w Barcelonie dlaczego tak jest.
9
Stracił formę i musi po prostu ją odzyskać, zabrać się ostro do roboty. Bo stać go na to.
3
Wielka szkoda że skreślił Malcoma :/
0
Jedno jest pewne, dobrze się tam bawią.
0
Ale kasiory się udało zgarnąć :D
19
50 mln + Malcom za Williana? To chyba jakiś żart, popierdzieliło ich chyba.
12
Bo jego miejsce nie jest na skrzydle, tylko w środku pola. Ale jak widać nie czają tego, szczególnie Valverde.
0
Sądził że jak przejdzie do PSG to od razu będzie LM i będzie najlepszy, jak widać pomylił się i teraz żałuje. Jak kasa była ważniejsza...
0
Oby w rewanżu zagrali jak należy.
1
Taki wynik jeszcze spokojnie do odrobienia, tym bardziej że gramy na CN i Leo zapewne zagra. Dziś bez szału, dobrze że nasi strzelili chociaż jedną.