0

Dobry ruch ze strony klubu, oby tylko pomógł naszym.

0

Mecz wygrany, są 3 punkty, ale jest też kontuzja Dembele :/

0

Leooooooooo z prawej :D

0

Mats miał szczęście że piłka trafiła do naszego..

0

El Pistoleroooooooo!!!

0

Ja tylko mówię jak jest.

0

Jak go nie ma to narzekanie, jak jest to nadal źle...

0

Zmiana, masakra ;/ Oby nic poważnego :/

0

Leo ratuj

0

Dembele!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ciekawy skład, najważniejsze to zdobyć pewne 3 pkt. Vamoosss Barca!

53

Neymar jest świetny, co do tego nie ma wątpliwości i robił różnice w Barcelonie, ale nie chciałbym aby odszedł Coutinho a za niego miał przyjść Neymar.

0

Leooooooooo ;)

0

A niech sobie de Jong idzie jak chce do PSG, później będzie płacz tak jak Neymar że popełnił błąd.

2

Jak to dobrze że jest w drużynie Lenglet, który dobrze się spisuje na obronie razem z Pique.

0

Maxi Gomez to naprawdę ciekawa opcja, z chęcią był go zobaczył w barwach Blaugrany.

0

Przecież dopiero co de Jong był zainteresowany tylko Barcą. Ale w końcu plotki muszą być.

0

Oby LM w końcu wygrali.

0

Ale przecież ja nie napisałem nic że mało. Co do Suareza to fakt, potrzebny mu zmiennik, ale taki który wejdzie i będzie strzelał gole. Zobaczymy kogo klub sprowadzi.

0

Szkoda byłoby, wiązałem z nim duże nadzieje.

0

To jedynie wiedzą w Barcelonie dlaczego tak jest.

9

Stracił formę i musi po prostu ją odzyskać, zabrać się ostro do roboty. Bo stać go na to.

3

Wielka szkoda że skreślił Malcoma :/

0

Jedno jest pewne, dobrze się tam bawią.

0

Ale kasiory się udało zgarnąć :D

19

50 mln + Malcom za Williana? To chyba jakiś żart, popierdzieliło ich chyba.

12

Bo jego miejsce nie jest na skrzydle, tylko w środku pola. Ale jak widać nie czają tego, szczególnie Valverde.

0

Sądził że jak przejdzie do PSG to od razu będzie LM i będzie najlepszy, jak widać pomylił się i teraz żałuje. Jak kasa była ważniejsza...

0

Oby w rewanżu zagrali jak należy.

1

Taki wynik jeszcze spokojnie do odrobienia, tym bardziej że gramy na CN i Leo zapewne zagra. Dziś bez szału, dobrze że nasi strzelili chociaż jedną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?