0

Karny....... zajebiście.

3

Ja pierdziele... nasi cisną a Ci bramka :/

0

Fajny skład, oby nasi zdobyli 3 punkty. Vamoooos!

1

Cóż za pech Jaspera..

45

Cały wywiad jest zajebisty, aż miło to czytać. Oby Luisito grał jeszcze w Barcelonie przez długi czas.

2

Trzeba to wykorzystać i zdobyć pewne 3 punkty.

0

Zobaczymy jak mu się będzie układać w FCB, oby to był dobry transfer, tym bardziej że wiele nie kosztował.

0

Zapowiada się ciekawie w najbliższym czasie, oby nasi wyrzucili Real za burtę.

3

Oby jego kariera się fajnie jednak rozwinęła.

0

Mamy to, gramy dalej :) VeB!!!!

0

Ale klepka :D

1

Leooooooooo gooooooool 6:1!!!!!!!!!!!!!!!!

0

El Pistolerooooooooo!!!!

0

Leoooo nieeeeee :(

0

Kurdeee niepotrzebnie ten gol :/

0

Ajjj spalony Cou, było blisko :D

0

Tak się robi remontady na Camp Nou :D

0

Robertooooooo goooooool! Pozamiatane!!!

0

Coutinhoooooooooooooooooooo!

2

Dobra pierwsza połowa, w drugiej ich dobić.

3

Arthur co za podanie.

1

Rakieta gooooooooooool!!!!!!!!

1

Zdecydowanie za dobry by siedzieć na ławie.. Pierwszy skład w klubie z wyższej półki.

0

Cillessen mistrz!!!!!!!!!!!!!!

0

Ja pierdziele.... Teraz pod górkę :/

0

Cillessen!!!!!!!!!!!!

1

Coutinhooooooooooooo!!!

0

Karny!!! :D

0

To po remontade, Vamos Barca!

0

Swoją drogą nie wiem co sobie wyobrażał, że wygryzie Pique, Lengleta? Jest jeszcze Samuel i jak tylko wróci do gry to już nic sobie nie pogra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?