0

Aleix pierwszy skład a Palencia zmiennik, takie coś bym chciał.

0

Nareszcie się zaczyna :)

2

Ciekawe kiedy Barca kogoś w końcu kupi, póki co to ciągle doniesienia.

0

To doskonała szansa dla Aleixa by przekonał do siebie Valverde.

1

Brawo dla nich, oby tylko do końca ich okna transferowego tak pozostało.

0

Nic tylko życzyć mu szczęścia aby mu się udało ten plan zrealizować.

0

Douglas to był przekręt ze strony Bartomeu, tak czuję.

2

Dobrze że ktoś w ogóle chce walczyć z obecnym zarządem.

1

W najgorszym razie klub straci kilka milionów, w czym i tak jest mistrzem świata, - wygraliście :D

0

Skończy się na tym, że zamiast Marco do Barcy dołączy Brazylijczyk..

1

Dobrze gada, polać mu!

0

Nie należy zapominać że w drużynie jest jeszcze Aleix, choć gracz Chelsea to dobra opcja na PO.

0

Głosowali na Bartomeu to teraz mają..

2

To co dzieje się w Barcelonie dzieje w pale nie mieści, żenada że takie czasy nadeszły.

0

Aby mu się to tylko udało!

0

Dzięki! :)

1

Dzięki wielkie! :)

0

Hehe najgorsze co może być :D Dzięki! :)

0

Dzięki za życzonka! :)

0

Oby nie :D

9

Dziś mam urodziny, a tu żadnej dobrej informacji, same lipne.

0

Nie dość że Real ostatnio wygrywa puchary, to jeszcze w okienku transferowym. To jest dramat, niszczenie klubu.

4

Dopóki nie zobaczę coś oficjalnego, to w nic tym pismakom nie uwierzę już.

0

Z całym szacunkiem, ale daliby sobie z nim już spokój.

0

Zakończy się na tym że żadnego transferu nie będzie.

0

Zawsze dawałem tutaj z siebie 100% i dalej będę to robił - wszystko jasne.

0

Śmiech na sali co ten nasz zarząd wyprawia.. Ale jak chce to niech idzie.

0

Tylu jest zawodników a Barca szuka wzmocnienia w Chinach :D

1

Bardzo dobra decyzja, czekam z niecierpliwością na ich występy.

1

Nareszcie, niech mu się dobrze wiedzie w Portugalii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?