Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aleix pierwszy skład a Palencia zmiennik, takie coś bym chciał.
0
Nareszcie się zaczyna :)
2
Ciekawe kiedy Barca kogoś w końcu kupi, póki co to ciągle doniesienia.
0
To doskonała szansa dla Aleixa by przekonał do siebie Valverde.
1
Brawo dla nich, oby tylko do końca ich okna transferowego tak pozostało.
0
Nic tylko życzyć mu szczęścia aby mu się udało ten plan zrealizować.
0
Douglas to był przekręt ze strony Bartomeu, tak czuję.
2
Dobrze że ktoś w ogóle chce walczyć z obecnym zarządem.
1
W najgorszym razie klub straci kilka milionów, w czym i tak jest mistrzem świata, - wygraliście :D
0
Skończy się na tym, że zamiast Marco do Barcy dołączy Brazylijczyk..
1
Dobrze gada, polać mu!
0
Nie należy zapominać że w drużynie jest jeszcze Aleix, choć gracz Chelsea to dobra opcja na PO.
0
Głosowali na Bartomeu to teraz mają..
2
To co dzieje się w Barcelonie dzieje w pale nie mieści, żenada że takie czasy nadeszły.
0
Aby mu się to tylko udało!
0
Dzięki! :)
1
Dzięki wielkie! :)
0
Hehe najgorsze co może być :D Dzięki! :)
0
Dzięki za życzonka! :)
0
Oby nie :D
9
Dziś mam urodziny, a tu żadnej dobrej informacji, same lipne.
0
Nie dość że Real ostatnio wygrywa puchary, to jeszcze w okienku transferowym. To jest dramat, niszczenie klubu.
4
Dopóki nie zobaczę coś oficjalnego, to w nic tym pismakom nie uwierzę już.
0
Z całym szacunkiem, ale daliby sobie z nim już spokój.
0
Zakończy się na tym że żadnego transferu nie będzie.
0
Zawsze dawałem tutaj z siebie 100% i dalej będę to robił - wszystko jasne.
0
Śmiech na sali co ten nasz zarząd wyprawia.. Ale jak chce to niech idzie.
0
Tylu jest zawodników a Barca szuka wzmocnienia w Chinach :D
1
Bardzo dobra decyzja, czekam z niecierpliwością na ich występy.
1
Nareszcie, niech mu się dobrze wiedzie w Portugalii.