0

Z całym szacunkiem, ale daliby sobie z nim już spokój.

0

Zakończy się na tym że żadnego transferu nie będzie.

0

Zawsze dawałem tutaj z siebie 100% i dalej będę to robił - wszystko jasne.

0

Śmiech na sali co ten nasz zarząd wyprawia.. Ale jak chce to niech idzie.

0

Tylu jest zawodników a Barca szuka wzmocnienia w Chinach :D

1

Bardzo dobra decyzja, czekam z niecierpliwością na ich występy.

1

Nareszcie, niech mu się dobrze wiedzie w Portugalii.

0

Ja pierdziele, żeby aż taka determinacja ze strony klubu by go sprowadzić.. masakra.

0

Kupili za 20 a oddali za friko, takie rzeczy tylko w Barcelonie.

0

Pewnie zaoferują z 10 mln i pomyślą że się im uda bo w Barcelonie to tanie zakupy..

0

Nie wiadomo jak to z nim będzie w nowym sezonie a taka kasa by się przydała, oby wiedzieli co robią.

0

Lipa to będzie jak on tam zostanie, ciekawe czy coś się jeszcze zmieni w jego kwestii.

0

A szkoda, bo jego miejsce jest obok Rosella w więzieniu.

2

Znakomita decyzja, przesunąć go do pomocy bo tam jest jego miejsce :)

0

Wątpię że za 30 mln go puszczą, pewnie będą chcieli więcej.

0

Całe szczęście że tak się stało.

0

Takiemu to dobrze, tyle kasy zarabiać na sezon, ale najważniejsze że zostaje w FCB :)

0

Heh dobre, dobre. Również pozdrawiam ;)

0

Wcale nie pochwalam tego co robi Leo, dla mnie to głupota że zarabiają tyle kasy i jeszcze oszukują.

0

Barca oddała go za free a Malaga zarobiła 5 mln, tak się robi interesy.

0

Jak tak dalej pójdzie to nie kupimy nikogo z wyższej półki.

3

Póki co trzeba jeszcze czekać na oficjalne informacje.. Lipa totalna gdyby jednak został..

6

Z Leo łatwiej, ale bez Bartomeu byłoby jeszcze lepiej.

0

Człowieku nie o to mi chodzi, jak nie rozumiesz to po co się wypowiadasz.

0

Bardzo dobrze, niech tam siedzi.

1

Ciągle tylko gadanie, nic nie rusza do przodu..

0

A Madryt nadal nie daje spokoju...

0

142 mln hahaha to jest chore :D

0

To teraz zobaczymy jak bardzo mu zależy na przejściu do Barcy.

0

Ciekawe czy by przeprosił za to co dawniej zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?