Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Można się pośmiać z tych możliwych "wzmocnień" Barcelony :) Jak chcą nadal zdobywać tylko PK to im się to uda z takimi zawodnikami.
0
Widzę że plotek transferowych przybywa z każdym dniem, co róż to lepsze wynalazki.
0
Jeśli sam się nie postawi w takim momencie w klubie, to niech sobie tam nadal siedzi.
0
Zdecydowanie za dużo, może uda się coś zbić z ceny, ale będzie ciężko patrząc na dzisiejszy rynek i kwoty transferowe za piłkarzy.
1
Obaj muszą zostać w Barcelonie, żadne odejście.
1
Hah nie wierzę w to co czytam :D
0
A na koniec okaże się że odejdzie za friko jak to modne w Barcelonie :)
1
Cóż, w tych czasach jeśli chce się mieć dobrych zawodników i być na szczycie, trzeba sięgnąć głębiej do portfela, Marco jest tego warty. Oby się udało wynegocjować jak najmniejszą kwotę.
3
Messiego dać na stałe do pomocy a Dembele skrzydło :)
0
Co jak co ale to nie jest śmieszne, tyle kasy żeby dawać za sam podpis..
2
Nawet fajna, ładnie się prezentuje.
0
Bardzo dobry gracz, ale moim zdaniem lepiej skupić się na sprowadzeniu Włocha.
0
Idealny, tylko żeby trafił do Barcy.
0
Barca umie sprzedawać graczy, nie ma co.
1
Juve nie sprowadza byle kogo, wiedzą co robią i że Hiszpan może im dać gwarancję dobrej gry na PO przez długie lata.
1
Szkoda aby Rafa odchodził kosztem sprowadzenia Hectora.
0
Jeśli serio tylko 40 mln to bardzo dobra opcja.
1
Determinacja u niego jest niesamowita, takich piłkarzy się ceni.
2
Broni się jak tylko może..
0
Owszem, ale to że mnie nie interesuje, nie oznacza że nie słyszę o piłkarzach z Ligi Włoskiej, sporo znam piłkarzy z Włoch, a o nim nic dlatego mówię.
0
Cóż, zobaczymy, może Valverde będzie miał na nich lepszy wpływ.
2
Pierwszy raz w ogóle o nim słyszę, widzę że plotek transferowych ciąg dalszy.
2
Za Mathieu to na pewno kluby wyskoczą z dobrymi ofertami..
0
Przecież on i tak nie miałby szans na regularną grę w Barcelonie, jedynie jako zmiennik bo MSN nie do ruszenia.
1
Ciekawe ile to się będzie ciągnąć, codziennie news o Włochu.
0
Vidal musi zostać obowiązkowo, jak go sprzedadzą to mnie coś trafi.
0
Świetna decyzja ze strony klubu :)
5
Jak dla mnie to Mandżukic, piękna bramka.
0
Wątpię że jakiś klub mu tyle da..
0
Fajnie byłoby ponownie zobaczyć VV na boiskach w Hiszpanii.