2

Można się pośmiać z tych możliwych "wzmocnień" Barcelony :) Jak chcą nadal zdobywać tylko PK to im się to uda z takimi zawodnikami.

0

Widzę że plotek transferowych przybywa z każdym dniem, co róż to lepsze wynalazki.

0

Jeśli sam się nie postawi w takim momencie w klubie, to niech sobie tam nadal siedzi.

0

Zdecydowanie za dużo, może uda się coś zbić z ceny, ale będzie ciężko patrząc na dzisiejszy rynek i kwoty transferowe za piłkarzy.

1

Obaj muszą zostać w Barcelonie, żadne odejście.

1

Hah nie wierzę w to co czytam :D

0

A na koniec okaże się że odejdzie za friko jak to modne w Barcelonie :)

1

Cóż, w tych czasach jeśli chce się mieć dobrych zawodników i być na szczycie, trzeba sięgnąć głębiej do portfela, Marco jest tego warty. Oby się udało wynegocjować jak najmniejszą kwotę.

3

Messiego dać na stałe do pomocy a Dembele skrzydło :)

0

Co jak co ale to nie jest śmieszne, tyle kasy żeby dawać za sam podpis..

2

Nawet fajna, ładnie się prezentuje.

0

Bardzo dobry gracz, ale moim zdaniem lepiej skupić się na sprowadzeniu Włocha.

0

Idealny, tylko żeby trafił do Barcy.

0

Barca umie sprzedawać graczy, nie ma co.

1

Juve nie sprowadza byle kogo, wiedzą co robią i że Hiszpan może im dać gwarancję dobrej gry na PO przez długie lata.

1

Szkoda aby Rafa odchodził kosztem sprowadzenia Hectora.

0

Jeśli serio tylko 40 mln to bardzo dobra opcja.

1

Determinacja u niego jest niesamowita, takich piłkarzy się ceni.

2

Broni się jak tylko może..

0

Owszem, ale to że mnie nie interesuje, nie oznacza że nie słyszę o piłkarzach z Ligi Włoskiej, sporo znam piłkarzy z Włoch, a o nim nic dlatego mówię.

0

Cóż, zobaczymy, może Valverde będzie miał na nich lepszy wpływ.

2

Pierwszy raz w ogóle o nim słyszę, widzę że plotek transferowych ciąg dalszy.

2

Za Mathieu to na pewno kluby wyskoczą z dobrymi ofertami..

0

Przecież on i tak nie miałby szans na regularną grę w Barcelonie, jedynie jako zmiennik bo MSN nie do ruszenia.

1

Ciekawe ile to się będzie ciągnąć, codziennie news o Włochu.

0

Vidal musi zostać obowiązkowo, jak go sprzedadzą to mnie coś trafi.

0

Świetna decyzja ze strony klubu :)

5

Jak dla mnie to Mandżukic, piękna bramka.

0

Wątpię że jakiś klub mu tyle da..

0

Fajnie byłoby ponownie zobaczyć VV na boiskach w Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?