0

Oby Juve pokazało się dziś z dobrej strony i zdobyło ten puchar.

5

Może jednak ten Semedo, bo Bellerin to chyba chce zostać w Arsenalu i grać tylko za kasę a nie o trofea.

0

Jasne 50 mln, a ciekawe skąd wezmą na resztę.

0

Oby teraz udało się Leo wygrać w końcu ten upragniony tytuł.

6

Są równi i równiejsi :)

0

W Barcelonie i tak sobie już nie pogra, czuję że skończy się tak iż na koniec odejdzie za friko.

0

Skoro Eto'o dostał karę to im też dać.

1

Bardzo liczę na to że Alex będzie podstawowym PO w przyszłym sezonie, zasługuje na to i udowodnił to.

0

Co jak co, ale jego wypowiedź bardzo mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie.

1

Barca ma obecnie bardzo dobry skład - owszem, ale na pewno pomoc i obrona do wzmocnienia. Mam nadzieję, że Roberto zostanie przesunięty do pomocy.

1

Pep pierwszy sezon tryplet, Lucho pierwszy sezon tryplet, oby i teraz tak samo było z Valverde!! :)

0

Oby Celta z nim odnosiła sukcesy :)

0

Wszystko fajnie ale jakoś nie sądzę by Chelsea go puściła.

0

Mogliby się postarać o kogoś lepszego, Barca musi w końcu odzyskać siłę w środku pola bo bez tego nadal zostanie nam co roku PK.

1

Gdyby tylko udało mu się sprowadzić kogoś z dwójki Coutinho/Verratti to byłaby miazga.

0

Ten Wenger chyba nigdy nie powie stop :D

1

Oby z nim było dużo sukcesów :)

17

Joan walczy z Bartomeu i to mi się podoba.

0

Obawiam się, że jeśli w przyszłym sezonie miałby być tylko rezerwowym, to jego odejście byłoby dużo prawdopodobne.

0

Mamy znakomitego bramkarza na długie lata :)

0

Bardzo mnie ta wiadomość cieszy.

0

Kto wie, może okazać się że będzie miał więcej zdobytych pucharów od Lucho, czas pokaże ;)

0

Oby tylko Barca go nie straciła, wypożyczenie z regularną grą byłoby dobrą opcją.

1

Wybór prezydenta też nie był udany.

1

Oby podczas swojego etapu jako trener Barcy dostarczył nam kibicom wiele wspaniałych chwil.

0

Już jestem ciekaw i nie mogę się doczekać jak sobie poradzi z Barcą ;)

0

Takich piłkarzy trzeba koniecznie zatrzymywać, dobra decyzja klubu.

0

Zobaczymy co na to nasz klub, pytanie też ile sobie Ajax zawoła za niego.

0

Jak dla mnie może być, nawet fajna.

1

Zostaje mu tylko życzyć powodzenia i samych sukcesów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?