0

Sprawa jest prosta Barca bez Messiego to juz nie ta sama Barca, ja sobie tego nie wyobrażam, koniec kariery jeszcze bo na kazdego czas przychodzi ale transfer do innego klubu ? nie...

2

50 (2011/12)
Ten sezon zapamiętam na długo z udziałem Leo..

1

Realia tamtych czasów a terażniejszych masakra. No to Leo ma zadanie, kto wie może uda mu sie je odrobic :P

0

Dla Messiego nie ma rzeczy niemożliwych... to co wyprawia na boisku to cos pięknego ! oby wygrał swoje upragnione MŚ bo zasługuje na to bez wątpienia !

0

A ja mu napisałem wyrażnie że posadzenie Neymara na ławce to głupota i to tym bardziej w tak ważnej częsci sezonu.

0

Ogarnij sie człowieku bo coś nie halo z Tobą, nie napisałem tego bo ja chce aby go sprzedać bo to ważny filar zespołu,tylko skoro komuś nie odpowiada jego gra.

1

No ale lepsze to niz 22.. wiem że praca poniedziałek, ale co zrobić.

0

Hahaha co za typ, nigdy nie napisałem słowa żeby sprzedać Neymara a ten mi tu wyskakuje z takim tekstem. Schowaj się pod łozko i sprawdz czy Cie tam nie ma.

0

Niczego mi nie zabronisz, więc sie zajmij sobą. Zrób sobie tak jaki masz nick może Ci ulży.

1

Nie mówię ze napisał cos o sprzedaży, tylko skoro mu tak Neymar nie odpowiada bo strzela tylko z patelni od Leo i mu żle to niech go sprzeda. I obrażac to sobie możesz swoich kolegów.

0

Patelnie to masz w domu, a to że Leo mu tylko piły wykłada to brednia, obejrzyj sobie bramki i zobacz że Neymar strzela z własnych akcji, no chyba że chcesz to go sprzedaj i wystaw Pedro.

0

A co zabronisz mi ? chyba nie więc o co Ci biega ?

0

Wiesz co nie będe z Toba o tym gadał bo to sa głupoty za przeproszeniem ... ;) pozdro.

0

A po drugie było juz 2:5 i napewno przy 2:2 czy tam 2:3 nie bawiłby sie tak.

0

Ta Neymar na ławkę który ciągnie zespół z Leo na czele bardzo mądre posunięcie, naprawdę..

2

I gitara ! 21 najlepsza pora na klasyk :)

1

Taka kara pieniężna to nie kara dla nich, tylko mogą miec gorzej jak podpadną i póżniej trener nie będzie stawał na nich w meczu ;) No Neymar by sie chyba wkurzył gdyby mu dał "mandat" tuż po jego urodzinach :D

1

Szkoda go że nie zrobił kariery w Barcelonie, bo był znakomitym piłkarzem jak do nas przechodził, no własnie był a co się stało to ciul wie..

4

Barca miała zły okres i złe wyniki to teraz czas na Real. Zawsze Peraz taki uśmiechnięty a tu na okładce mina jak mumia cieszy mnie to że tak jest :)

1

No cóz widocznie tak miało być,taka kolej rzeczy. Liczę bardzo na Matsa to nasz bramkarza na długie lata.

1

Ostatnio tez ich seria trwała do meczu z Barca, oby i tym razem ich zatopili ale juz głęboko szczegolnie na Camp Nou :)

3

Rafa się dobrze rozwija, pracuje na pierwsza jedenastke bez wątpienia :)

2

Ciekaw jestem co byłoby gdyby nie te rewolucje i przegrana z Sociedad. Ale tego sie nie dowiemy, najważniejsze aby grac tak dalej !

3

Ty sie szykuj juz lepiej do odejscia człowieku.

0

Kazdy ma prawo do własnego zdania na ten temat :)

16

Najlepsze jest to że gdy stracimy gola pierwsi, to szybko sie teraz potrafimy podniesc i odrobic :)

4

Czas więc zatopic kolejny raz żółtą łódz podwodną :)

1

Leo bez formy i z człapaniem na boisku dawał tez wiele druzynie jedna akcja jego czasami decydowała o meczu :)

0

To fakt mamy najlepszy terminarz musimy to wykorzystac ! ale wszystko zweryfikuje boisko ..

4

Szkoda że tylko tyle mu sie dostanie, bo Martin zasługuje na więcej. Ale ma kolejna szansę i mnie to cieszy. Noo chyba że będzie tam grał Adriano, ale po co kombinowac skoro Montoya to nominalny prawy obrońca, zobaczymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?