Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Oby Magik szybko wyzdrowiał. No to pogra sobie chociaz Rafa to tez cieszy :)
0
Po tym co BVB odniosła na przełomie ostatnich lat to nie widze jej w 2 lidze, sorry ale nie. To tak jakby Barca spadła... wgl nie wyobrażam sobie tego.
4
A o Pogbie ani słowa szkoda .. ;) Jeśli Alves sie nie zgadza na rok kontraktu to niech idzie sobie gdzie indziej. Martin go zastapi, a międzyczasie Barca może sprowadzi kogoś na PO.
2
Coś czuje że to będzie dla Levante smutna niedziela.. :P
5
Neymar akurat tym razem ocena 5 zasłuzona, słaby występ oby na kolejne mecze juz wróciło wszystko do normy bo go potrzebujemy.
0
Heh fajna inicjatywa ze strony Barcy ;)
4
BVB sie odbija od dna :) niech sie pną w góre bo nie moga spaść :)
0
4-2 BVB
1
BVB 3-2 Reus asysta ;)
1
Z takim atakiem spokojnie możemy myślec o trofeach na koniec sezonu. A jak widac dopiero zaczyna sie to wszytko rozkręcać.
13
Mascherano to jest kozak, niedosc ze odwala na boisku konkretna robote to jeszcze zapitala na treningach mimo wolnego. Brawo Szefie !
4
Kupa kłamstw na każdym kroku od poczatku panowania tego zarządu i nic więcej. Oby to sie jak najszybciej zakończyło.
1
No to Valencia ciekawie to nie ma, ale cóz taki los :D
6
Ciekawy przeciwnik, zapowiada sie fajny meczyk.
2
Ale gośc na fejsie ma szczęscie :D
0
Pamiętam własnie wcześniejsze lata to Leo tylko z lewej ładował gole a teraz bez róznicy czy prawa czy lewa ;)
33
O kurde takiego długiego wywiadu to jeszcze nie czytałem :) ale czyta się go znakomicie i jest super ! :) Cieszy bardzo fakt że Gerard chce zakonczyc tu karierę ;)
Podsumowując wywiad :
Kto potrzebuje więcej czasu na ubranie się?
Cristiano.
hahaha :D ;)
0
Tobie sie nie podoba mi tak więc w czym tu problem ?
0
Teraz z Navarro powinno być już tylko lepiej :)
6
Łapy precz od Matsa ! On jest przyszłoscia bramki Barcy na długie lata. Niech sobie szukaja kogos innego.
0
Leo jest bardzo ważny dla Argentyny bez niego to nie to samo. Szkoda tylko że nie udało mu sie wygrac tych mistrzostw.. ale oby następnym razem !
1
Szkoda niech szybko wraca do zdrowia. Talent ma niesamowity oby go tylko wykorzystał.
2
Fajnie że Pique chce grac do końca w Barcelonie to sie ceni :)
Taa i co niby Ronaldo odejdzie z Realu ? jakos mi sie nie widzi :D
0
I chyba im sie dalej na to nie zanosi z pewnością ;)
3
Hhaha teraz to doyebałes :D
0
a Rafinha dzis 22 lata ! 100 lat ! :)
7
Oby tylko utrzymał formę :) co jak co ale skoro tak doskonale strzela poza boiskiem to i podczas meczu musi bo nie wypada :D
0
Pięknie tak być powinno :)
1
Wcale mu się nie dziwię. Tylko kto wie czy miałby szanse pograc w pierwszym zespole..
5
Niech kupia Pogbe ;]