9

Oby Magik szybko wyzdrowiał. No to pogra sobie chociaz Rafa to tez cieszy :)

0

Po tym co BVB odniosła na przełomie ostatnich lat to nie widze jej w 2 lidze, sorry ale nie. To tak jakby Barca spadła... wgl nie wyobrażam sobie tego.

4

A o Pogbie ani słowa szkoda .. ;) Jeśli Alves sie nie zgadza na rok kontraktu to niech idzie sobie gdzie indziej. Martin go zastapi, a międzyczasie Barca może sprowadzi kogoś na PO.

2

Coś czuje że to będzie dla Levante smutna niedziela.. :P

5

Neymar akurat tym razem ocena 5 zasłuzona, słaby występ oby na kolejne mecze juz wróciło wszystko do normy bo go potrzebujemy.

0

Heh fajna inicjatywa ze strony Barcy ;)

4

BVB sie odbija od dna :) niech sie pną w góre bo nie moga spaść :)

0

4-2 BVB

1

BVB 3-2 Reus asysta ;)

1

Z takim atakiem spokojnie możemy myślec o trofeach na koniec sezonu. A jak widac dopiero zaczyna sie to wszytko rozkręcać.

13

Mascherano to jest kozak, niedosc ze odwala na boisku konkretna robote to jeszcze zapitala na treningach mimo wolnego. Brawo Szefie !

4

Kupa kłamstw na każdym kroku od poczatku panowania tego zarządu i nic więcej. Oby to sie jak najszybciej zakończyło.

1

No to Valencia ciekawie to nie ma, ale cóz taki los :D

6

Ciekawy przeciwnik, zapowiada sie fajny meczyk.

2

Ale gośc na fejsie ma szczęscie :D

0

Pamiętam własnie wcześniejsze lata to Leo tylko z lewej ładował gole a teraz bez róznicy czy prawa czy lewa ;)

33

O kurde takiego długiego wywiadu to jeszcze nie czytałem :) ale czyta się go znakomicie i jest super ! :) Cieszy bardzo fakt że Gerard chce zakonczyc tu karierę ;)

Podsumowując wywiad :

Kto potrzebuje więcej czasu na ubranie się?
Cristiano.

hahaha :D ;)

0

Tobie sie nie podoba mi tak więc w czym tu problem ?

0

Teraz z Navarro powinno być już tylko lepiej :)

6

Łapy precz od Matsa ! On jest przyszłoscia bramki Barcy na długie lata. Niech sobie szukaja kogos innego.

0

Leo jest bardzo ważny dla Argentyny bez niego to nie to samo. Szkoda tylko że nie udało mu sie wygrac tych mistrzostw.. ale oby następnym razem !

1

Szkoda niech szybko wraca do zdrowia. Talent ma niesamowity oby go tylko wykorzystał.

2

Fajnie że Pique chce grac do końca w Barcelonie to sie ceni :)
Taa i co niby Ronaldo odejdzie z Realu ? jakos mi sie nie widzi :D

0

I chyba im sie dalej na to nie zanosi z pewnością ;)

3

Hhaha teraz to doyebałes :D

0

a Rafinha dzis 22 lata ! 100 lat ! :)

7

Oby tylko utrzymał formę :) co jak co ale skoro tak doskonale strzela poza boiskiem to i podczas meczu musi bo nie wypada :D

0

Pięknie tak być powinno :)

1

Wcale mu się nie dziwię. Tylko kto wie czy miałby szanse pograc w pierwszym zespole..

5

Niech kupia Pogbe ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?