0

Idz wez lepiej tabletki na ból du** bo zapomniałes :) nara :)

1

Zamieniać Barcę na City nawet ze względu na kasę ? w życiu bym na takie coś nie poszedł, Barca to Barca i sam fakt że się gra w takim klubie to jest coś, choc nie kazdemu odpowiada mała ilość rozgrywanych spotkań. Ale dobrze że został bo jest super zawodnikiem ma dopiero 26 lat i jeszcze napewno pokaze swoja najlepsza wersję.

1

Co jak co ale dzis kibice powinni przybyć w dużej ilości bo godzina oraz fakt że jest niedziela są bardzo dobre. Ale zobaczymy jak to będzie. Ja tam bez zadnego ale bym poszedł gdybym tylko mieszkał w Barcelonie :)

0

W Evertonie śmigał ale tutaj cos mu słabo idzie, oby tylko jego talent nie wygasł bo szkoda byłoby gdyby nagle o nim zrobiło się cicho ( co juz powoli zaczyna się robić) .

0

Bravo-Montoya-Bartra-Mathieu-Alba-Mascherano-Rakitić-Rafinha-Neymar-Suarez-Messi :)

0

Hehe zdjęcie Leo i ta jego mina najlepsze :P

3

A dla Martina nadal miesjca brak. Ma pecha ten chłopak skoro nawet z Levante nie pogra.

3

Bez sensu dawac Adriano skoro jest Montoya.. ale jak widac nawet nie ma szans.. trudno najważniejsze to zdobyć 3 pkt i rozegrac dobre spotkanie ! VeB !

1

I git bo Barca w końcu najlepsza ! :)

1

Taką mine albo i gorszą to czuję że będzie miał jutro :P

1

Hahah nie ośmieszaj sie, siedze w tym juz 10 lat więc ogarnij to co mówisz, albo rób to w stosunku do swoich kolegów bo ja nim nie jestem.

0

Wole wtopic na kursie @2 , @ 4 niz @ 1,20 ;) ale jak kto woli ;)

0

Nie oglądam wgl Realu od tego zacznijmy ;]

0

Nie stawia sie spotkan po kursie @ 1,20 od tego zacznijmy.

3

PSG beka hahahaha

0

Jak nie zablokują się pod własna bramką to nic im nie pomoże :D

0

Ale sie zmienił od tamtej pory :) Fajnie że nadal gra w FCB bo Barca będzie miała z niego pozytek :)

0

hahaha Wilki ale wał ;D

0

Wilki z 1-3 na 4-4 ;D

0

Jak to bez gola jak strzelił teraz ;D

0

Bayern 6-0 Lewy ;d

10

Dokładnie, jutro trzeba się dobrze skoncentrowac bo jak to mówi zespołom którym grozi spadek potrafia sie spiąc na takie mecze i zrobić niespodzianke, ale jak tylko nie zrobia autobusu to meka ich czeka ;)

0

Wcale im się nie dziwie przeciez tym to juz rzygac idzie że tak powiem...

0

Nie, nie żartuję. To jasne ze moge miec swoja opinię na ten temat, bo sorry ale skoro ma gdzies kontrakt od Barcy na 1 rok i chce tylko na 3 to bezsens bo Barcelonie trzeba czegoś nowego na PO a Alves chce jeszcze jeden duzy kontrakt więc pewnie sporo by sobie zawołał, a opłacac go przez 3 sezony to nie bardzo dobre dla Barcy i budzetu. Ale oni tam rządza zrobia jak bedą uważać.

2

Rosell już też mówił ze nic nie popełniono a skonczyło sie wiemy jak. To samo czeka Bartomeu. Jeden wielki bubel z ich udziałem przez te lata odkąd prezydenturę zaczał Rosell.

0

Mówiłem ostatnio że długo to on chyba nie posiedzi w Europie i trafi do NBA. Zobaczymy jak sie jego los potoczy.

0

Messi juz tyle lat na samym szczycie, ciągle bije jakies rekordy, crack Barcy !

1

Hmm to jak chca sprowadzic Mate to juz lepiej zainwestowac i kupić Reusa.

0

Gdyby tak dziś Deportivo urwało choc punkt Realowi marzenie...

0

Każdy ma swoje zdanie na ten temat, okaze sie jak to będzie z nimi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?