Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Suarez ma pecha dzis ! piłka go szuka niesamowicie
0
Nie tylko bramki się licza , asysty też są ważne ! :)
1
Mesiiiiiiii Suarez asysta ! :)
0
Spalony Mathieuuuuuu
0
Piłka szuka dzis Suareza
0
hehehe mozna i we dwóch :D
0
No ale nie sprzedał sie dla innego kraju...
1
Elegancki skład i nawet jest Rafa i Mascherano na DP ! :) nic tylko pewnie wygrać i zapewnic sobie juz awans na Camp Nou. Vamos !
0
Dla mnie najlepszy tylko Joan Laporta i koniec.
0
Dobrze chociaż że on sie nie sprzedał dla petrodolarów Katarowi..
5
I tak jest najlepszy a 5 ZP juz w drodze do Leo :)
10
Niech strzeli nawet hat-trick będzie super ;)
0
Zapowiada sie ciekawa rywalizacja, o ile Pedro będzie grał.
18
Cieszy obecnosc tak wysoko Claudio.
0
To juz wole 100 razy bardziej Pogbe.
0
I tak Barca najlepsza także ten :)
0
Pamięć o takich osobach najważniejsza.
0
Zatopić ich dzis z bólem i smutkiem na Camp Nou !
1
Szkoda Martina że znowu poza składem. Teraz tylko ustalic dobry skład i odnieśc okazałe zwycięstwo by w rewanżu być w komfortowej sytuacji.
1
Dziwne logo ale jesli tak zadecyduja to spoko. Bartomeu chce zrobic wszystko przed wyborami byle tylko wygrac.
2
Każdy dobre oceny. Jak to dobrze że nie ma juz tego okresu kiedy były 4, 4,5, jak widac druzyna ciągle idzie dobrą scieżką i ważne aby z niej nie zboczyć.
2
Zdjęcie z pierwszej okładki najlepsze, ta radość bezcenna :) Jak to dobrze że w Realu się słyszy o kłopotach, pora aby role sie odwróciły :)
1
Trzeba dzis pewnie wygrac by w rewanzu nie robic sobie kłopotów i kontrolowac tylko przebieg spotkania. A na Camp Nou to jest jak najbardziej do zrobienia :)
0
Wielu mogło być piłkarzami Barcy nie on pierwszy i nie ostatni.
2
Dwóch wielkich i wspaniałych piłkarzy których będzie mi bardzo brakowac na boisku w FCB :(
0
Licze bardzo na to że jutro zagra.
1
Fajnie że ma takie pasje ;)
1
Dlatego odejsce Leo do innego klubu nawet w głowie tego nie mozna sobie wyobrazić a co dopiero realizm.
1
Kiedy zakończy się sezon zobaczymy, na jaką ocenę zasłużyliśmy.
I tu ma rację, nie liczy sie tylko efektowna gra lecz trofea na koniec sezonu. Co do jutrzejszego meczu trzeba zagrać dobry mecz by na wyjezdzie miec spokój i tylko kontrolowac spotkanie.
1
A ludzie mówią ze Suarez nic nie strzela, mało ważne ale ktos dzięki niemu zdobył 9 bramek a to tez ważne.