@Comentateiro Od słuchania polityków tylko ciśnienie się podnosi. Niestety spora część społeczeństwa lubi słuchać tego bajkopisarstwa i mało tego - broni swoich ulubieńców. Część to już fanatycy - dla nich słowa takiego np Jarosława czy Donalda to świętość i nawet rodzina ma tego słuchać i się z tym zgadzać. Dziel i rządź - starą i nadal skuteczna zasada. Z resztą na La Ramblii też jest spora część użytkowników atakująca dane partie żeby po cichu "wzmocnić" swoją. Ja też się w to bawiłem. Angażowałem się na tt, zmarnowałem wiele czasu na przestrzeni chyba z dwóch lat. Z perspektywy czasu wyniosłem 2 ważne lekcje 1. czas na śledzenie polityki to czas stracony 2. 99% polityków mówi pod swoją grupę wyborczą i nigdy nie wiadomo kiedy są szczerzy.
"Klub przyznaje nieśmiało, że być może zabrakło ostrożności". Który to już taki przypadek? Dembele, Araujo, Pedri, Fati nic się w klubie nie uczą na błędach. No i efekty widać są super.
@Lionel_Messi10 Nie wiem co zrobi ani Barca, ani Messi. Gdzie zasugerowałem coś takiego? Odniosłem się do zupełnie innej kwestii. Kwestii powielania tego tekstu.
@ToWinaSedziego Nie pisz Leo, trzeba napisać "Lionel Andres Messi Cuccittini" żeby się na jego plecach zielonymi ogrzać. No i powinieneś na wstępie napisać kiedy wygrał MS i skończył piłkę nożną bo nikt o tym nie wspomina wiele razy w ciągu dnia :D
@MesQueUnClub_87 Ja nie xD A zapytałem, bo mi się czasy dzieciaka przypomniały. Przyjaciel tworzył jakieś swoje "kawałki" i nas nimi katował. Była kupa śmiechu :D
@RomanHoffer Serio, robisz dyskusję o rokowaniach żony Kubackiego? Chcesz się dowiedzieć ile osób wierzy w najgorsze, a ile w wyzdrowienie? Taki jakiś rodzaj ankiety? Przecież nikt nie wie co się wydarzy. Tym bardziej nikt tutaj - nie ma dostępu do raportów medycznych i na la ramblii nie ma ma raczej tuzinów lekarzy. Życzyć im zdrowia i świętego spokoju.
@Janas11224 Jak czasem włączyłem jakieś konferencje tych freak fightow to aż ciarki zażenowania miałem na plecach. Zawsze mnie zastanawia, czemu ludzie tracą czas na taką kupę. Oczywiście mają do tego pełne prawo. Po prostu - zastanawia mnie to.
@RMS Gdzie taka cena? Wg mnie całkiem niezły telefon za tę kasę. Minusy - aktualizacje tylko do 2026. Jak na flagowca - bez szału. No i jeśli grasz to ponoć lubi się zagrzać.
Każdy wie, że Xavi nikogo nie zaskoczy. Będzie 4:4:2 z Lewym i Raphinha w ataku. Brazylijczyk będzie się plątał przy linii środkowej, a Robert sam walczył ze stoperami. Oby znów jakieś 1:0 nam się przyfarciło
@Emhyr Uważam, że głupie porównywanie. Lewy do nas przyszedł bo jesteśmy finansowo w czarnej. Tak samo można napisać, że Haaland w ostatnich dwóch meczach strzelił więcej goli niż Messi w całym zeszłym sezonie w Ligue A.
@FCBparasiempre No i w czym Messi pomoże? Przyciągnie sponsorów, skasuje swoje. Problem jest na poziomie instytucjonalnym i finansowym. Leo nie rozwiąże naszych problemów.
3
@Comentateiro Od słuchania polityków tylko ciśnienie się podnosi. Niestety spora część społeczeństwa lubi słuchać tego bajkopisarstwa i mało tego - broni swoich ulubieńców. Część to już fanatycy - dla nich słowa takiego np Jarosława czy Donalda to świętość i nawet rodzina ma tego słuchać i się z tym zgadzać. Dziel i rządź - starą i nadal skuteczna zasada. Z resztą na La Ramblii też jest spora część użytkowników atakująca dane partie żeby po cichu "wzmocnić" swoją. Ja też się w to bawiłem. Angażowałem się na tt, zmarnowałem wiele czasu na przestrzeni chyba z dwóch lat. Z perspektywy czasu wyniosłem 2 ważne lekcje 1. czas na śledzenie polityki to czas stracony 2. 99% polityków mówi pod swoją grupę wyborczą i nigdy nie wiadomo kiedy są szczerzy.
0
@Emhyr @JarekS Vaderson - opinia?
2
@poskus Po to, żeby nie odpadać w grupie LM przez popisy kontuzjowanych zmienników.
8
"Klub przyznaje nieśmiało, że być może zabrakło ostrożności". Który to już taki przypadek? Dembele, Araujo, Pedri, Fati nic się w klubie nie uczą na błędach. No i efekty widać są super.
0
@Lionel_Messi10 Nie wiem co zrobi ani Barca, ani Messi. Gdzie zasugerowałem coś takiego? Odniosłem się do zupełnie innej kwestii. Kwestii powielania tego tekstu.
1
@GeneralXavi Dziękuję:) To jest ta kreatywność i oryginalność. Powiew świeżości na La bambie.
25
@ToWinaSedziego Nie pisz Leo, trzeba napisać "Lionel Andres Messi Cuccittini" żeby się na jego plecach zielonymi ogrzać. No i powinieneś na wstępie napisać kiedy wygrał MS i skończył piłkę nożną bo nikt o tym nie wspomina wiele razy w ciągu dnia :D
9
Piękną fotę dodaliście. Francuz wygląda rewelacyjnie.
1
@MesQueUnClub_87 Ja nie xD A zapytałem, bo mi się czasy dzieciaka przypomniały. Przyjaciel tworzył jakieś swoje "kawałki" i nas nimi katował. Była kupa śmiechu :D
1
@MesQueUnClub_87 To do tworzenia muzyki? Fruity loops?
12
@RomanHoffer Serio, robisz dyskusję o rokowaniach żony Kubackiego? Chcesz się dowiedzieć ile osób wierzy w najgorsze, a ile w wyzdrowienie? Taki jakiś rodzaj ankiety? Przecież nikt nie wie co się wydarzy. Tym bardziej nikt tutaj - nie ma dostępu do raportów medycznych i na la ramblii nie ma ma raczej tuzinów lekarzy. Życzyć im zdrowia i świętego spokoju.
2
@pioz123 Tylko w Argentynie był nieziemsko zmotywowany. W Barcelonie osiągnął wszystko.
2
@Janas11224 Jak czasem włączyłem jakieś konferencje tych freak fightow to aż ciarki zażenowania miałem na plecach. Zawsze mnie zastanawia, czemu ludzie tracą czas na taką kupę. Oczywiście mają do tego pełne prawo. Po prostu - zastanawia mnie to.
0
@RMS Gdzie taka cena? Wg mnie całkiem niezły telefon za tę kasę. Minusy - aktualizacje tylko do 2026. Jak na flagowca - bez szału. No i jeśli grasz to ponoć lubi się zagrzać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Noc o godzinie 6. Piłkarze to w innym świecie żyją:D
1
@NorbiTBOB Na camp Nou? ;)
0
@Nazio87 I tak nie stać nas na nowego trenera więc luz :D
2
Każdy wie, że Xavi nikogo nie zaskoczy. Będzie 4:4:2 z Lewym i Raphinha w ataku. Brazylijczyk będzie się plątał przy linii środkowej, a Robert sam walczył ze stoperami. Oby znów jakieś 1:0 nam się przyfarciło
0
@AlexDark00 No wiadomo nawet komu. Xaviemu.
2
@Deviler No pamiętam dwymecz w LM z Realem Mourinho. To były emocje.
18
@wujek2748 A co najgorsze ma ciąg na bramkę i przez niego wygraliśmy ostatni mecz z Realem:)
1
@Emhyr Uważam, że głupie porównywanie. Lewy do nas przyszedł bo jesteśmy finansowo w czarnej. Tak samo można napisać, że Haaland w ostatnich dwóch meczach strzelił więcej goli niż Messi w całym zeszłym sezonie w Ligue A.
1
@Nano22 No spoko, tylko nikogo nowego na ten moment nie jesteśmy źle stanie zarejestrować. Z żadną pensją. Więc lipa. Przynajmniej wg Tebasa.
0
@FCBparasiempre No i w czym Messi pomoże? Przyciągnie sponsorów, skasuje swoje. Problem jest na poziomie instytucjonalnym i finansowym. Leo nie rozwiąże naszych problemów.
0
@Nano22 Idź do notariusza on Ci doradzi. Z resztą porada jest niepłatna - przynajmniej ja tak miałem.
1
@Greenalley Ja mam wrażenie, że to jest bardziej w drugą stronę artykuł. Ojciec piłkarza jeździ z nim na mecze z klubem. No jest to słabe.
1
@LS Jak uznales, że porównuję osiągi Iniesty do Dembele to chyba czas zakończyć dyskusję.
1
@Emhyr Dzięki, poczytam:) Miłego dzionka
0
@negreanu Oczywiście, nikt nie jest nieomylny.