2

@LaRoja Też tak mam. Kiedyś jak zaczynałem oglądać Barcę to liczyła się tylko piłka. Emocje z wydarzania sportowego. Teraz cała ta otoczka z aferami, beznadziejnym zarządzaniem,.beznadziejnym traktowaniem legend powoduje, że coraz mniej meczy w ciągu sezonu mam ochotę zobaczyć. Kiedyś na nie czekałem, teraz czasem tylko sprawdzę wynik. Chyba po prostu się zestarzałem. Nie mam ochoty oglądać innych zespołów,.zawsze była tylko Barca. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, ale jeśli odpukac okaże się, że Barcelona miała pomoc od sędziów - to ja wysiadam. Oczywiście nikogo nie zachęcam, to po prostu moje całkowicie subiektywne spojrzenie na sprawę.

7

@macio_944 Odnoszę wrażenie, że ludzi szczęśliwi czy tam ludzie sukcesu praktycznie nie udzielają się w internecie. To negatywne nastawienie w komentarzach wynika z faktu, że osoby komentujące to przegrywy. Przegrywy, które chcą zabłysnąć lub dowartościować się krytykując wszystko i wszystkich.

0

@Foro Dzięki za tipa :)

0

@sonek Chodzi mi głównie o hasła - nie jakieś dostępu do zdjęć czy kontaktów. Choć wiadomo - trzeba mieć mega pecha żeby dać sobie wyczyścić konto. Aczkolwiek jest takich sytuacji coraz więcej. Miłego wieczoru :)

16

Znów Ferran na LS. Będą ciężary.

0

@Gall Coś po środku. U nas Pep stawiał na młodych, potem wszystko praktycznie wynikało z sytuacji kadrowej.

0

@sonek Łapią nie łapią. Teraz cyberprzestępcy potrafią wykradać dane na tyle sposobów, że wolę być zabezpieczony, na tyle ile się da :) Kto co lubi. Oczywiście, nie każdy bierze to pod uwagę i każdy ma prawo. Jednak nawet UE widzi w tym problem i zamierza to uregulować.

0

@Foro Z ta gwarancja - też musiałbym mieć pecha. Do tej pory miałem że 4 tel i żaden się nie zepsuł. Jeden nawet z chin sprowadzany i już 6 lat mam xD

0

@Mixtape Wiesz co, to jakoś samo przyszło. Nie będę kłamał, że biję się z samym sobą bo tak nie jest;) Tak mi lepiej niż z alkoholem.

0

@Mordzia97 Alert na hagglezon i Ceneo ustawiony :D śledzę

0

@MesQueUnClub_87 O widzisz, to nie wiedziałem że aż takie problemu z grzaniem. Dobrze wiedzieć:)

3

@gumaz W zeszłym roku napiłem się chyba ze dwa razy piwa smakowego w lecie i kilka kieliszków smakowej wódki w listopadzie. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem wstawiony. Coś koło 3 lat temu praktycznie odstawiłem alko. Raz czy dwa razy do roku się napiję symbolicznie i tyle. Jakoś tak od momentu ciąży żony mi weszło w nawyk i fajna sprawa :)

3

@Kitek1640 Gdzie nie grał to strzelał. Pamiętam debiut w Reprezentacji Hiszpanii. To było kozak.

0

@Mordzia97 No koło lipca chyba ma być. Nie ma jeszcze oficjalnych specyfikacji.

0

@MesQueUnClub_87 No to fakt. Mi nawet S22 się podoba. Jakby cena spadła do 2.5 to bym rozważył.

0

@Emhyr Największe wrażenie robił na mnie Kahn. Kiedy był w formie to w LM robił niesamowite rzeczy. Choć nie był na szczycie tak długo. No i w finale MS się nie popisał.

7

@!34RC3!_0N4 Dlatego od lat nie mam kaca. Polecam serdecznie:)

1

@MesQueUnClub_87 No chyba na to wychodzi. Fajny jest iPhone 13 mini, ale drogi i nie ma czytnika linii papilarnych, z którego korzystam. Niestety dla mnie noszenie wielkiego telefonu z ekranem 6.5 czy 6.7 jest strasznie niewygodne. Nie mieści się w kieszeni.

0

@Mordzia97 Tak wiem, stąd brak wsparcia 5g.

0

@sonekChwalisz się, że jesteś zaradny czy co?

0

Google Pixel 6a - ktoś posiada i zrecenzuje? Szukam czegoś małego z długim wsparciem. Jest stosunkowo niedrogi. Łatki bezpieczeństwa do lipca 2027. Z minusów to ekran i brak wsparcia 5g. Telefonu używam pod kątem płatności i rozmów. Nie robię za bardzo zdjęć i nie oglądam na nim multimediów, nie gram. Do zdjęć mam bezlusterkowca a do oglądania Smart TV i kompa. Z ewentualnych alternatyw widzę Xiaomi 12 tylko jest już droższy bo niecałe ,2.2 k i wsparcie tylko do 2026. Ktoś coś poleci? No i musi posiadać dual sim.

0

@Ptasior @Xxxbarca4ever Nie grają, ale co to zmienia? Odeszli za grą, nie każdy poszedł za pieniędzmi. Pique czy Fabregas też chcieli grać i obaj się wybili w Anglii. Pisałem o przyczynach, nie o skutkach. Jeśli przez kilka sezonów młodzi nie dostawali żadnych szans to widać nie chcieli czekać w nieskończoność. Gavi we wcześniejszych sezonach też by nie pograł - nikt nie dałby mu szansy. Araujo też debiutował wcześniej i dopiero niedawno stał się filarem bo już nie wydajemy hajsu na nowych SO. Balde to samo - pewnie nie dostałby szans gdyby była kasa na zastępstwo Alby. Nie kwestionuję ich talentów - tylko tego, że w Barcelonie po odejściu Pepa przestało się stawiać na młodzież. Takie są fakty.

4

@Ptasior Zobaczymy. U nas część młodych odchodziło bo przez lata nie było w ogóle możliwości przebicia się do kadry. Jedynie Ansu się to udalo. Poniżej to już było podyktowane sytuacją ekonomiczną klubu.

2

@FcPortoFan1999 U nas czytał oświadczenie ws JP2 x)

20

@Emhyr Nie wiem czemu, ale czytałem głosem potężnego Bora.

1

Zjadłem dwa kawałki ciasta z zakalcem. Wiem co to ryzyko.

0

@Borneo Mówił o pierwszej - tylko pierwsza wykonywał. Fati po komplikacjach, które zrodziły się podczas rehabilitacji zdecydował się na innego specjalistę. Co do leczenia zachowawczego - to już w ogóle kontuzja nie związana z kolanem.

1

@Nano22 Jak nie przejdzie to idź na wizytę to fizjoterapeuty. Wybada Cię holistyczne - ortopeda pewnie od razu zleci jakieś badania.

6

@KrychaFCB Jechanka? Ja tu widzę krytykę występu, który nie powalił. Z drugiej strony wysyp komentarzy broniących Leo występem na Mundialu. Tam zagrał fantastycznie, wczoraj średnio jak całe PSG. Mam wrażenie, że część użytkowników chce swoimi komentarzami zapewnić mu złotą piłkę przytaczając statystyki niezwiązane z wczorajszym pojedynkiem w LM.

1

@DaPidejpi Lepiej napisać z czym się zgadzasz lub nie zgadzasz. Takimi komentarzami nic nie wnosisz do dyskusji. Chyba, że miało być śmiesznie i kogoś to bawi to przepraszam:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?