1

@Emhyr No i Mendes umie sobie zrealizować kasowe transfery. Szkoda, Ansu przywrócił mi radość z oglądania Barcy kiedy debiutował z Osasuna. Zniszczyły go kkntuzje. Mam też wrażenie, że czkawką odbił się brak operacji po ostatniej kontuzji. Niez zyskał czasu, a gra jakby z zaciągniętym ręcznym. Przed ostatnią kontuzją (czyli nawet po kontuzji kolana) miał sprint i to odejście na pierwszych metrach. Teraz to zatracił i wygląda bardzo słabo.

0

@MesQueUnClub_87 No to widzę, że mamy podobnie. Interesują nas aktualizacje i małe rozmiary. Niestety małe telefony są drogie. S21 będzie miał już niecałe 3 lata wsparcia bo to model sprzed dwóch lat. To już bym szedł w Xiaomi 12 - jest za mniej niż 2.2 tys na włoskim Amazonie. Choć chyba pójdę w cenę i wezmę większego a33 z długim wsparciem. Np nie zależy mi na aparacie bo wolę dodatkowy wysiać wydać na wymienny obiektyw do bezlusterkowca którym robię filmy. Z małych telefonów fajne są właśnie Samsungi s czy iPhone 13 mini - ale są drogie. Jest jeszcze iPhone se 2022 ale rozmiar i procek to chyba jego jedyne atuty. No i jest relatywnie drogi w stosunku do parametrów. Dla porównania tutaj masz s21 vs Xiaomi 12. Xiaomi też ma wsparcie do 2026 (jest na stronie trust.mi.com) i jest zaledwie 2mm wyższy od S21. https://versus.com/pl/samsung-galaxy-s21-vs-xiaomi-12
Update: na hiszpańskim Amazonie s22 jest poniżej 3tys.

0

@MesQueUnClub_87 Xiaomi wyrobiło sobie markę i czerpie profit. Ma duże grono fanów. Co do podwyżek cen modeli - to ogólna tendencja. Nowe modele średniaków Samsunga mają być droższe o kilkaset złotych względem zeszłego roku. Problem polega na tym, że praktycznie nic się w nich nie zmienia. Cześć osób czeka, aż wyjdzie nowy model żeby starsze kupić taniej. Apple i Samsung podnosi ceny starych modeli po premierach. Klienci i tak kupują, więc rynek ich wydoi.

1

@MesQueUnClub_87 Xiaomi ma długie wsparcie flagowcow (5-letnie) od tego roku. W zeszłym były to 4 lata.Kosztują one ponad 4 koła więc cena zbliżona do iPhonow. Długie wsparcie ma jak napisałeś - Samsung. Nie trzeba nawet kupować flagowca - średniaki jak A53 czy A33 (a54 i a34 jeszcze nie miało premiery). A33 można już za 1.3 tys zł kupić. Warto nadmienić, że UE będzie chciało uregulować długość wparcia dla smartfonów. Producenci chwalą się jak to nie zmieniają polityki - a wynika to po prostu z przyciągania klienta i konieczności przystosowania się do przyszłych wymogów.

0

@LionelM95 Ja używam. Jak masz oryginalną 10 to możesz się podnieść za darmo do 11. Wystarczy wejść w aktualizacje i sprawdzić czy Twój komp ma "zielone światło". Wg mnie warto przejść do 11 bo będziesz miał długie wsparcie. Ja nie zauważyłem póki co odczuwalnych strat w wydajności.

0

@Ronaldi Odwodzie - nie obwodzie :) Mamy 4:4:3 . Zobaczymy co wyjdzie. Miłego oglądania!

3

Po 3 pkt! Vamos!

1

@tomek8756 Sama nazwa profilu sugeruje ostra odklejke.

1

@Deviler Ten sezon pokazuje, że nawet bez Messiego możemy wygrywać.

0

@YoungMan Ferran na 9. Fati jedynie na LS znośnie się prezentuje. Ferran na 9 to cień piłkarza, a Fati na środku wygląda słabo.

0

@Ronaldi Lepiej mieć Roberto na ławce. Jeśli wszyscy pomocnicy będą w pierwszym składzie to co w razie jakichkolwiek dolegliwości w trakcie spotkania?

2

@FCB24 Żeby było widać mięśnie brzucha nie trzeba ćwiczyć tej partii. Trzeba je tylko odsłonić spalając tłuszcz.

0

Wasze top3 ulubionych i najbardziej nielubianych piłkarzy Barcy? Nie muszą już grać w piłkę.
Moi ulubieńcy to:
1) Puyol
2) Ronaldinho
3) Rivaldo
Nielubiana top 3:
1) Figo
2) Alba *
3) Suarez *
* Piłkarze najwyższej klasy, ale na boisku mega pajace.

0

@LS No ja póki co celuję w Samsunga A33. Zostaną 3 lata wsparcia androida i 4 zabezpieczeń. To model zeszłoroczny. Cena poniżej 1300 zł. Tylko rozmiary mnie irytują.

0

@siuuu Rozumiem, na ten moment zawsze kupowałem nowe rzeczy tylko ceny małych telefonów są mega wysokie jak na to co oferują.

0

@LS Za 500 zł w salonie? To jak długo masz wsparcie aktualizacji?

0

@hayek Powystawowy to raczej kupił ze sklepu nie od osoby prywatnej. Ja mam taki problem, że chciałbym telefon z małym wyświetlaczem i długimi aktualizacjami. Przez to opcje są dość ograniczone - Galaxy s, iPhone 13 mini czy jakieś Xiaomi 12. Tyle, że Xiaomi zostało niecale 3 lata wsparcia a Galaxy i iPhone są drogie.

0

@Rarenzio Zawsze warto próbować. Im mniej takich tym lepiej.

6

@kynio302 Ładniutka.

0

Wolicie używane telefony z wyższej półki z prywatnych ogłoszeń czy nowe ze sklepu, ale z niższej półki? Zastanawiam się czy nie brać takiej opcji pod uwagę. Modele z zeszłego roku jeszcze z gwarancją potrafią być kilka stów tańsze. Wiadomo bateria z 10 procent zużyta, jakieś rysy, ale może ktoś podzieli się doświadczeniami? Niby mam upatrzony nowy telefon ze średniej półki, ale jak widzę używki np Galaxy s22 za mniej niż 2,5 k to się zastanawiam...

1

@Kibic05 Na co komu lider strzelców ligi hiszpańskiej.

2

@Rarenzio Najlepiej, żebyś wybrał sobie inny klub do 'kibicowania'.

3

@FCBparasiempre Oshimen to byłoby coś. Przypomina mi Eto'o. Dynamiczny, wybiegany, piłka go szuka.

1

@LaRoja Brazylijczyka. O ile Torres w tamtym sezonie będą w formie idealnie pasował do gry Barcelony, to Raphinha mi w ogóle nie pasuje.

7

@ObiektywnyKibic121 Zgadzam się. Jak nie masz warunków żeby prowadzić grę, to grasz w ten sposób. Jeśli jakaś drużyna potrafi się bronić oddając rywalowi inicjatywę i jeszcze wygrać - to super sprawa. Cieszylbym się,.jakby Barcelona potrafiła zaskoczyć w ten sposób kogoś w Europie wygrywając np na wyjeździe z Bayernem.

0

@karolup Ja pamiętam, jak się dziennikarze obrazili bo Barcelona pod wodza Taty Martino w jakimś wygranym meczu miała pierwszy raz mniejsze posiadanie niż 50%.

1

@Tridente2015 Przecież gol Torresa nas wyeliminował z Ligi mistrzów.

1

@busel004 Z tego co pisze @JarekS to Alemany taki idealny nie jest. Wciska "swoich" zawodników Xaviemu - (Alonso czy Raphinha), ma duże ego i przez to straciliśmy możliwość sprowadzenia Enzo Fernandeza. Chciał zacząć od zera negocjacje wcześniej uzgodnionego już transferu i wpisać na swoje konto. Obraził się podczas negocjacji z Dembele. Nawet był artykuł ostatnio, że Laporta osobiście będzie negocjował z Yamalem żeby tam się coś nie odwaliło ;)

0

@mrboom Wiesz co, można zagrać na 0 z tyłu bo przeciwnik marnuje setki lub bramkach dokonuje cudów. Dlatego pytałem o 2 połowę, bo pierwsza fajna w jego wykonaniu.

1

@MesQueUnClub_87 Mi przypomina połączenie Drenthe z Balotellim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?