@Bobo25 To działa na NFC. Aczkolwiek rozumiem podejście. Choć jak miałem szkolenie z niebezpiecznika i gość pokazywał sposoby jak wyciągać kasę od ludzi. Serio - skala mnie troszkę przeraziła choć na te przykłady ze szkolenia bym się nie nabrał.
@Donio Poziom ławki zależy tez od tego ile szans dostaje. Kessie wcale nie gra tak słabo, żeby ze słabymi rywalami nie mógł kogoś odciążyć. Torres też mogl dostawać szanse za Lewego przy pewnych wynikak - Polak grał praktycznie zawsze pełne spotkania. Raphinha mógł być zmiennikiem Dembele to Xavi kombinował z Brazylijczykiem na lewej stronie. Ferran jak grał to tam gdzie wygląda beznadziejnie - na LS. Dużo tego. Araujo i Kounde też nie oszczędza. Tak samo Chrostensena.
@LS Iniesta mial słabe statystyki. Co z tego? Każdy widział, jaki kolosalny wpływ miał na zespół. Jak kilku , zawodników miało problem odebrać mu piłkę. Z Dembele jest to samo - potrafi rajdem minąć kilku obroncow. Zawodnicy z jego strony nawet boją się wychodzić wyżej. Raphinha jak mini dwóch to jest sukces. Statystyka to nie wszystko. Dziwnym trafem odkąd odpad Dembele to strzelamy bardzo mało bramek, Lewy wygląda tragicznie.
@DaPidejpi Głupie jest również ciągle odnoszenie się do stawki minimalnej. Ile ludzi jedzie na minimalnej? Większość ma wyższą stawkę i dla nich podwyżki są odczuwalne, ale o ile nie dostają podwyżek za swoją pracę i rozwój.
@xavi890 Może trzeba umieć też czas dać odpoczynek swoim graczom? Dembele musiał zagrać nawet z dogrywką z Intercity na tym kartoflisku. Zawsze wytłumaczenie, że teraz nie można stracić punków. Odpoczną jak będzie okazja. W ten sposób mają odpoczynek dopiero w trakcie kontuzji i piłkarze rezerwowi dopiero wtedy dostają minuty. Pedri już ledwo dychał przed kontuzją - było widać jego zmęczenie i niedokładność. Dla Xaviego jednak najważniejsze było zdobywanie punktów.
@Emhyr No są przelewy - czyli jest gówno. Opłacenie takiej osoby to jest lipa totalna. Nawet jeśli płacili tylko za te pseudo raporty to już z samego założenia skrajna niegospodarność. Do tego opłacanie gościa co aktualnie jest związany z sędziowaniem. Ja nie pisałem, że Barcelona dzięki temu kupowałem mecze bo ku temu rzeczywiście nie ma przesłanek. Jednak samo opłacanie tego Pana to porażka. Jakbyś to chciał wybronić?
@Emhyr No przecież są przelewy za te "raporty". To nie jest dowód? Z resztą - w sądzie się wszystko wyjaśni. Laporta płacił i nawet na tej stronie są o tym artykuły.
@Emhyr Przecież nikt nie zaprzeczył, że opłacaliśmy raporty od tego typa. Może nie jest to nielegalne, ale gówno wizerunkowe straszne. Jeśli dla Was Barcelona jest ofiarą - wasza opinia. Macie do niej prawo. Przypominam, że będzie sprawa sądowa zgłoszona przez prokuraturę w tej kwestii więc to nie jest jakaś akcja z 4 liter. Przelewy na konta tego człowieka są faktem - nikt ich nie zanegował.
@RomanHoffer W dużym skrócie - tak. Przynajmniej w moim przypadku. Nie umiem tego opisać. Mimo, że wychowanie to mnóstwo trudów, ale jak ta mała istotka przychodzi się po prostu przytulić, czy mówi że Cię kocha - to ciężko wyrazić słowami to uczucie. Poza tym odnajduje się w sobie nowe pokłady miłości i cierpliwości. Oczywiście nie zawsze jest kolorowo. No i warto mieć na względzie fakt, że każdy jest inny i inaczej odczuwa pewne rzeczy.
@domin682 Zobacz ile kontuzji ma np Araujo. W ciągu 3 ostatnich sezonów opuścił 42 spotkania. Pedri - 2 ostatnie sezony - 39 spotkań. Warto też wziąć pod uwagę zarządzanie czasem gry u piłkarzy - w Barcelonie niestety ta kwestia kuleje. Zawodnicy wyeksploatowani częściej łapią kontuzje mięśniowe. Wielu byłych piłkarzy podkreśla bardzo słaby poziom treningów motorycznych w klubie. Doznają szoku odchodząc do innych lig. Dziwnym trafem Ousmane w Borussi czy Rennes nie łapał tak kontuzji. Sytuacja Francuza i tak się ustabilizowała odkąd Koeman zmienił troszkę treningi dla piłkarzy o charakterystyce sprintera. Wcześniej wszyscy mieli takie same xD A wiadomo, że mięśnie skrzydłowego są narażone na zupełnie inne obciążenia niż zawodników z środka pola.
@JarekS Nawet zakładając, że Laporta poda się do dymisji. Zakładasz, że jego następcą będzie ktoś ogarnięty? Przypominam, że socios z tego nędznego wyboru wybrali właśnie Laporte, ze względu na sentyment. Wcześniej dzięki wynikom sportowym chętnie dali sterować klubem Bartomeu. Socios w dużej mierze powodują upadek tego klubu. Jak to w demokracji - jeśli głosujący wybierają dziadostwo jak PIS w Polsce to tak samo socios wybierają jakichś populistów.
@draxidox Znam przychodnię - sam tam robiłem badania w zeszłym roku. Pomijając poziom tych badań lekarskich wszystko poszło sprawnie. Osobiście nie mam problemu z założeniem maseczki. Choć z tego co zauważyłem, spora część ludzi nie zakłada (nie mówię o tej placówce) i w sumie wisi mi to.
@JarekS Ja mam wrażenie, że Laporta nie poda się do dymisji. To polityk - będzie opowiadał swoje bajki i udawał, że cały świat jest przeciwko niewinnej Barcelonie.
@dniel To do kiedy jest się młodym? Choć raczej obaj są już uznawani za liderów swoich ekip. Mają dostarczać wyniki - młode talenty są wtedy, jeśli coś pokazują, ale nie muszą. Zarówno Norweg jak i Francuz są gwiazdami pełną gębą. To, że Messi miał takie osiągnięcia to jest zupełnie osobna kwestia. Z jednej strony o Mbappe można powiedzieć, że był filarem zespołu wygrywającego MS w 2018 mając wtedy 18 lat. Czy Messi miałby tyle tytułów klubowych w zespole pokroju Borussi Dortmund? Tego nie można porównać 1:1. Inni piłkarze w innych zespołach.
@wasacz Mam na myśli komentarze na stronach z polityką. Albo tt. Może rzeczywiście troszkę się zagalopowałem, ale takich sfrustrowanych ludzi nie potrafiących pisać po polsku jest mnóstwo. Nie odnosiłem się nawet do konkretnego przykładu z wątku głównego. Są miejsca jak fora tematyczne, gdzie dyskusje są na fajnym poziomie. Jeśli ktoś siedzi godzinami w necie i prowadzi na social mediach wojny w imieniu np jakiejś opcji politycznej - to tak,.dla mnie taka osoba jest przegrywem. Natomiast troszkę kulturalnego klikania w formie relaksu to inna sprawa.
0
@Bobo25 To działa na NFC. Aczkolwiek rozumiem podejście. Choć jak miałem szkolenie z niebezpiecznika i gość pokazywał sposoby jak wyciągać kasę od ludzi. Serio - skala mnie troszkę przeraziła choć na te przykłady ze szkolenia bym się nie nabrał.
0
@Donio Poziom ławki zależy tez od tego ile szans dostaje. Kessie wcale nie gra tak słabo, żeby ze słabymi rywalami nie mógł kogoś odciążyć. Torres też mogl dostawać szanse za Lewego przy pewnych wynikak - Polak grał praktycznie zawsze pełne spotkania. Raphinha mógł być zmiennikiem Dembele to Xavi kombinował z Brazylijczykiem na lewej stronie. Ferran jak grał to tam gdzie wygląda beznadziejnie - na LS. Dużo tego. Araujo i Kounde też nie oszczędza. Tak samo Chrostensena.
1
@LS Iniesta mial słabe statystyki. Co z tego? Każdy widział, jaki kolosalny wpływ miał na zespół. Jak kilku , zawodników miało problem odebrać mu piłkę. Z Dembele jest to samo - potrafi rajdem minąć kilku obroncow. Zawodnicy z jego strony nawet boją się wychodzić wyżej. Raphinha jak mini dwóch to jest sukces. Statystyka to nie wszystko. Dziwnym trafem odkąd odpad Dembele to strzelamy bardzo mało bramek, Lewy wygląda tragicznie.
1
@AlexDark00 Tutaj jeden mecz potrafi zmienić postrzeganie kogoś z flopa do topa.
0
@DaPidejpi Głupie jest również ciągle odnoszenie się do stawki minimalnej. Ile ludzi jedzie na minimalnej? Większość ma wyższą stawkę i dla nich podwyżki są odczuwalne, ale o ile nie dostają podwyżek za swoją pracę i rozwój.
1
@LaRoja Do pewniaków dorzucam grę 4 pomocnikami. Z przodu osamotniony Lewy odbijający się od stoperów. Raphinha gdzies bliżej linii środkowej.
4
@Joe_Pesci Ekstraklasa to najwyższy poziom weryfikacji. Nie bez powodu Messi czy Ronaldo nigdy nie odważyli się na transfer do tej ligi.
0
@gumaz Głównie żytnie razowe na zakwasie. Jak najdzie ochota to i jakieś białe czasem pocisnę.
1
Fajnie, że w końcu pierwszy bank się tego podjął. https://android.com.pl/finanse/573179-klucz-u2f-zabezpieczenie-polski-bank/ W sumie można było się spodziewać, skoro zaprosili na swój kanał YT do wywiadu gościa z niebezpiecznika. Oby kolejne banki poszły tym tropem bo to fajne zabezpieczenie :)
5
@Harnas2 Przecież Dembele też był mega wyeksploatowany. Nawet z 3 ligowcem musiał grać łącznie z dogrywką. Xavi gra swoimi piłkarzami do odcinki.
0
@xavi890 Może trzeba umieć też czas dać odpoczynek swoim graczom? Dembele musiał zagrać nawet z dogrywką z Intercity na tym kartoflisku. Zawsze wytłumaczenie, że teraz nie można stracić punków. Odpoczną jak będzie okazja. W ten sposób mają odpoczynek dopiero w trakcie kontuzji i piłkarze rezerwowi dopiero wtedy dostają minuty. Pedri już ledwo dychał przed kontuzją - było widać jego zmęczenie i niedokładność. Dla Xaviego jednak najważniejsze było zdobywanie punktów.
0
@Emhyr No są przelewy - czyli jest gówno. Opłacenie takiej osoby to jest lipa totalna. Nawet jeśli płacili tylko za te pseudo raporty to już z samego założenia skrajna niegospodarność. Do tego opłacanie gościa co aktualnie jest związany z sędziowaniem. Ja nie pisałem, że Barcelona dzięki temu kupowałem mecze bo ku temu rzeczywiście nie ma przesłanek. Jednak samo opłacanie tego Pana to porażka. Jakbyś to chciał wybronić?
0
@Emhyr No przecież są przelewy za te "raporty". To nie jest dowód? Z resztą - w sądzie się wszystko wyjaśni. Laporta płacił i nawet na tej stronie są o tym artykuły.
1
@Emhyr Przecież nikt nie zaprzeczył, że opłacaliśmy raporty od tego typa. Może nie jest to nielegalne, ale gówno wizerunkowe straszne. Jeśli dla Was Barcelona jest ofiarą - wasza opinia. Macie do niej prawo. Przypominam, że będzie sprawa sądowa zgłoszona przez prokuraturę w tej kwestii więc to nie jest jakaś akcja z 4 liter. Przelewy na konta tego człowieka są faktem - nikt ich nie zanegował.
0
@chavez No i Dembele obroni karnego.
1
@RomanHoffer W dużym skrócie - tak. Przynajmniej w moim przypadku. Nie umiem tego opisać. Mimo, że wychowanie to mnóstwo trudów, ale jak ta mała istotka przychodzi się po prostu przytulić, czy mówi że Cię kocha - to ciężko wyrazić słowami to uczucie. Poza tym odnajduje się w sobie nowe pokłady miłości i cierpliwości. Oczywiście nie zawsze jest kolorowo. No i warto mieć na względzie fakt, że każdy jest inny i inaczej odczuwa pewne rzeczy.
1
@Emhyr Laporta znów udaje, że biedna Barcelona jest ofiarą złego świata. Żal to czytać w ogóle.
2
@domin682 Zobacz ile kontuzji ma np Araujo. W ciągu 3 ostatnich sezonów opuścił 42 spotkania. Pedri - 2 ostatnie sezony - 39 spotkań. Warto też wziąć pod uwagę zarządzanie czasem gry u piłkarzy - w Barcelonie niestety ta kwestia kuleje. Zawodnicy wyeksploatowani częściej łapią kontuzje mięśniowe. Wielu byłych piłkarzy podkreśla bardzo słaby poziom treningów motorycznych w klubie. Doznają szoku odchodząc do innych lig. Dziwnym trafem Ousmane w Borussi czy Rennes nie łapał tak kontuzji. Sytuacja Francuza i tak się ustabilizowała odkąd Koeman zmienił troszkę treningi dla piłkarzy o charakterystyce sprintera. Wcześniej wszyscy mieli takie same xD A wiadomo, że mięśnie skrzydłowego są narażone na zupełnie inne obciążenia niż zawodników z środka pola.
2
Pamiętam nieuznane trafienie Rivaldo. Niezły ze mnie dinozaur. Pozostałe akcje z resztą też - poza sytuacja z Zidanem.
1
@Hogart Przypominam,.że socios pobłogosławili na stołku Bartomeu. Powinniśmy to uszanować.
2
@Hogart To samo życzyłbym wszystkim. Z Pedrim, Araujo czy Fatim na czele.
2
@JarekS Nawet zakładając, że Laporta poda się do dymisji. Zakładasz, że jego następcą będzie ktoś ogarnięty? Przypominam, że socios z tego nędznego wyboru wybrali właśnie Laporte, ze względu na sentyment. Wcześniej dzięki wynikom sportowym chętnie dali sterować klubem Bartomeu. Socios w dużej mierze powodują upadek tego klubu. Jak to w demokracji - jeśli głosujący wybierają dziadostwo jak PIS w Polsce to tak samo socios wybierają jakichś populistów.
0
@draxidox Znam przychodnię - sam tam robiłem badania w zeszłym roku. Pomijając poziom tych badań lekarskich wszystko poszło sprawnie. Osobiście nie mam problemu z założeniem maseczki. Choć z tego co zauważyłem, spora część ludzi nie zakłada (nie mówię o tej placówce) i w sumie wisi mi to.
0
@JarekS Ja mam wrażenie, że Laporta nie poda się do dymisji. To polityk - będzie opowiadał swoje bajki i udawał, że cały świat jest przeciwko niewinnej Barcelonie.
0
@JarekS Myślisz, że Laporta poda się do dymisji?
0
@dniel To do kiedy jest się młodym? Choć raczej obaj są już uznawani za liderów swoich ekip. Mają dostarczać wyniki - młode talenty są wtedy, jeśli coś pokazują, ale nie muszą. Zarówno Norweg jak i Francuz są gwiazdami pełną gębą. To, że Messi miał takie osiągnięcia to jest zupełnie osobna kwestia. Z jednej strony o Mbappe można powiedzieć, że był filarem zespołu wygrywającego MS w 2018 mając wtedy 18 lat. Czy Messi miałby tyle tytułów klubowych w zespole pokroju Borussi Dortmund? Tego nie można porównać 1:1. Inni piłkarze w innych zespołach.
1
@PatrykBarca Serce waliło szybko przy wstukiwaniu na pilocie xD
0
@require Dembele lepiej wygląda na prawej stronie.
6
@PatrykBarca Te emocje przy sprawdzaniu wyniku...
2
@wasacz Mam na myśli komentarze na stronach z polityką. Albo tt. Może rzeczywiście troszkę się zagalopowałem, ale takich sfrustrowanych ludzi nie potrafiących pisać po polsku jest mnóstwo. Nie odnosiłem się nawet do konkretnego przykładu z wątku głównego. Są miejsca jak fora tematyczne, gdzie dyskusje są na fajnym poziomie. Jeśli ktoś siedzi godzinami w necie i prowadzi na social mediach wojny w imieniu np jakiejś opcji politycznej - to tak,.dla mnie taka osoba jest przegrywem. Natomiast troszkę kulturalnego klikania w formie relaksu to inna sprawa.