Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kiedy losowanko najważniejszych rozgrywek - czyli Ligi Europy?
0
@kejdzi Nie jest beznadziejny tylko formy nie ma. Widać, że gra z zaciągniętym ręcznym a i tak jak gra z pół godziny to prawie zawsze pachnie bramką (mówię o lidze).
1
@JarekS Dzięki za info. @Yoshi94 Teraz już jestem bogatszy o wiedzę. Dzięki
1
Pamięta ktoś stronkę z wynagrodzeniami piłkarzy? Była taka nawet z rubryką czy kwota zweryfikowana czy coś takiego. Jak była zweryfikowana to miała kolor zielony.
0
@Yoshi94 No czyli sobie negocjował. Wtedy grał na bardzo wysokim poziomie to i kasę chciał dużą. A jakie masz źródło z kwotami wynagrodzeń jeśli można zapytać? Zaciekawił mnie temat.
0
@Yoshi94 Ma wyższą pensję niż Lewandowski? Skąd to info? Skąd info o 20 mln za podpis?
6
@Yoshi94 Czym objawia się jego roszczeniowosc? Bo póki co ktoś puścił info, że jest poirytowany swoją pozycja w klubie. Po pierwsze - nikt nie wie czy to nie płota, a jeśli nie - co dokładnie ma na myśli. Może jest rozczarowany, że nie może dojść do formy? Jakie inne akcje świadczą o tym, że już wcześniej był roszczeniowy?
0
@KrwawiaceoczyVEB W zeszłym sezonie same Bruggie mieli.
0
@KrwawiaceoczyVEB Zeczy? Już wiem czemu masz taki nick.
21
@Rastafarnianin Chodzenie w lesie w maseczce. Byłem świadkiem, jak radiowóz jeździł po lesie i sprawdzał xD
0
@Emhyr Nie będzie mi jakiś noname pisał co mogę, a czego nie :)
0
@Dembouz1899 A gdzie Vlahovic?
0
@lukaszmatusiewicz o 2 więcej od 0 to nie dwa razy więcej xD
0
@norbi77 Może w lidze mistrzów emocje powodują, że piłka nie leci tam gdzie się zaplanowało? W okręgówce się gra o nic :)
2
@Emhyr Taki Dziurkacz >>> Emhyr. Niezmiennie bawi mnie wyśmiewanie przez anonimowych typów w internecie profesjonalnych sportowców. Jesteś lepszy w swoim fachu niż "dziurkacz" w swoim? :)
1
@Lionel_Messi10 Fawelarz jakiś uraz czy kartki?
1
@Kitek1640 Jeśli końcem sezonu będzie już w stanie rozgrywać całe mecze na większej intensywności to będzie można snuć już jakieś przypuszczenia co do formy.
0
@FcPortoFan1999 Jak Bayern może być najlepszą drużyną na świecie, skoro w Europie są przynajmniej dwie mocniejsze?
4
@tomek8756 A.skandalem nie jest fakt, że gospodarzem minidalu jest kraj wyzyskujący ludzi? Kilka tys ludzi tam zginęło.
7
@David_Beckham Lepiej by płacili wynagrodzenia pracownikom i nie zmuszali do niewolniczej pracy.
3
@mat32 ludzie piją jakieś ballantinsey i nie narzekają na smak.. nie każdy jest takim koneserem. Ja na zakończenie pracy dostałem jakaś 12 letnia niby lepsza whisky - w ogóle mi nie smakowała.
1
@KlonaZepan Europejskie puchary weryfikują poziom.. Poza tym porównywanie góry tabeli ligi francuskiej z średniakami La Ligi ma średni sens.
4
@Lionel_Messi10 Piękna bramka, piękne stroje, piękne emocje i piękny Roanldinho. Podsumowując - piękny czas.
1
@don'T.R.I.P.e Też tak sądzę. Szkoda tylko, że w LM już nie postrzela.
0
@Dembouz1899 W jakimś sensie francuska robi progres? Pytam serio. Poza PSG ktoś się liczy w Europie? PSG, które sukcesy zawdzięcza nieograniczonym środkom z Kataru co warto podkreślić.
1
@lukaszmatusiewicz Jeśli w tym sezonie nie zalpie kontuzji i pod koniec sezonu będzie w stanie robić coraz więcej sprintów to może nie będzie tak źle. Wolę małymi kroczkami budować zdrowie i później formę niż od razu oczekiwać cudów. Gość ma 20 lat. Lepiej sezon się budowac niz się nadwyrężyć i złapać kolejny uraz. Tak długi rozbrat z piłką swoje kosztuje. Wciąż umie dochodzić do sytuacji - zatracił skuteczność. Czas pokaże.
0
Kolejny kontuzjowany. Plaga normalnie nas dopadła. Przypadek? Nie sądzę. Coś nie gra z przygotowaniem fizycznym. Miala być rewolucja, a jest dramat pod tym kątem.
0
@Darkin Ja chyba mimo wszystko zerkne bo czekam na odblokowanie Ansu xD Jeszcze se poczekam, o ile w ogóle kiedyś do tego dojdzie.
0
@katalonczyk987 Tak jak i Enitrachty wciągamy nosem.
0
@FcPortoFan1999 Remondata level hard:)