Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor No Busquets tylko został w składzie bo mamy 5 pomocników i jeden obolały. Gramy na 4 pomocników.
0
@CulesKamil Gra na 4 pomocników. Gavi źle się czuje. Busquets ma już w rezerwach grać czy co?
0
@Gaz Moim zadaniem, we wszystkich kompromitacjach przegraliśmy jak drużyna. Graliśmy piach jako zespół i to że Messi szarpał niczego nie zmienia. To nie było tak, że graliśmy dobrze, a nagle Pique nam psuł awans. Tragiczne i grali Alba, Semedo, Suarez. Mało kto w tych meczach wyglądał dobrze. Jak zobaczysz na zespoły które nas ogrywaly - tam każdy z zawodników bronił. U nas jak szła kontra to jakieś niedobitki wracały. Zawodnicy z ataki jak Suarez i Messi nie udzielali się w obronie delikatnie mówiąc. Tam zabrakło wszystkiego i wymiana Pique na Van Dijka by nas pewnie nie uratowała.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Patrykl145 Czy będą oglądać czy nie - wynik będą znać.
0
@Survier W świecie piłki czy na La rambli?
2
@Barwindg Ja pamiętam,.jak graliśmy przy bloku w strzelanie karnych. Bramką był żywopłot. Piłka wyleciała na drogę. Kolega pilotował tira żeby wycofał i wchodził pod niego żeby wyciągnąć. Kierowca nie był nawet wkurzony - piłka wyciągniętą i kontynuacja. Było też bicie rekordu w podbijaniu piłki - osiedlowy kozak zrobił ponad 360 i niestety przerwał mu samochód (rekord był bity na osiedlowej prawie nieuczeszczanej drodze) później pobiłem jego rekord, ale już w domowym ogrodzie - prawie 400 ale noga mnie potem ze dwa dni bolała xD więcej już nie próbowałem
0
@bartekvisca Też ostatnio mam podobne obserwacje. Na nogi i pośladki po 5 ćwiczeń, a reszta nieistotna. Chyba że zawsze te same robią splita na te partie. Pamiętam, jak raz przykuła moją uwagę śliczna dziewczyna na siłowni. Wszystko się zgadzało z wyglądu - 10/10. Rozmawiała z osobą z recepcji. Przechodziłem, a ona takim niskim głosem: "no mówię Ci k***a, ale SKATOWAŁAM KOPYTA" x)
0
@Khajio Oby zdrówko już mu dopisywało:) Super wiadomość
1
@Deviler To tak jak Leo na wyjazdach w Paryżu 0:4 Turynie 0:3 Romie 0:3 czy Liverpoolu 0:4 czy z Monachium 2:8. Jeden z głównych winowajców?
1
@kynio302 Kolega jest wybiorczy - teraz liczą się tylko wyjazdy. Jak wypisałem historię bramek Messiego w ważnych wyjazdowych meczach z ostatnich 4 lat to lista nie była imponująca. Odpowiedzi brak. Nie mówiąc o opisach Suareza na wyjazdach LM.
3
@catalanian09 Co tam jeszcze zobaczyłeś w kryształowej kuli?
2
@Gaz Przy 0:3 z Roma, 0:4 z PSG, 0:4 z Liverpoolem, 0:3 z Juve i 2:8 z Bayernem był obecny również Messi w składzie. Czy jego też należy traktować w tej kategorii? O ile występ Pique z Interem był karykaturalny i absurdalny, to nie można robić z niego kozła ofiarnego wszystkich niepowodzeń. Gerard wydatnie przyczynił się też do zwyciestw - zanotował bardzo dobre występy w meczach, kiedy wygrywaliśmy LM.
1
@bartekvisca Zależy u kogo masz prywatną opiekę. Na PZU normalnie w cenie miałem USG jajec, prostaty, pęcherza i nerek. Nawet prwyatnie to chyba nie są duże pieniądze więc myślę, że warto. Zdrowie najważniejsze :) wszystkim zdrówka życzę!
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ok, ale w tym sezonie jako silna ekipa broniąca tytułu nie może być uznawana jako underdog niezależnie od tego na kogo trafi.
0
1
@4Fabregas4 Przecież on był rozczarowaniem w Juve. W Bayernie chce odbudować swoją markę. W reprezentacji Holandii też szału nie robi - na Euro zawiódł. Świecił w Ajaxie i to by było na tyle. Christensen nie ma takiej reklamy, ale to dobry obrońca. Nie zawodzi w reprezentacji, z Chelsea wygrał ligę mistrzów. Do tego był za darmo. Jak na moje Christensen -> De Ligt na ten moment. Tylko nazwiskiem przegrywa z Holendrem.
6
@okiemtypera_lucaxx95 Real jako underdog? xD
0
@JimMorrisonFCB Nie, chodziło mi o faktyczne korzyści z aktu. Nie pomyślałem o statystykach kościelnych. Publiczne ogłoszenie to chyba raczej wiadomo po co :)
0
@PatrychoO O tym nie pomyślałem.
1
@wasacz Tak, to pół godziny to pierwszy odpoczynek odkąd wrócił po kontuzji.
1
@FC1899Barca Taki typowy esesman z wyglądu, nastrzelal nam mnóstwo bramek a mimo to czuję do niego sympatię. Jakoś syndrom sztokholmski mnie dopadł chyba :)
0
@PatrychoO Z czystej ciekawości - co daje akt apostazji? W sensie jaka będzie różnica jakby po prostu omijał kościół szerokim łukiem?
0
@wasacz *Christensen. Mnie martwi fakt, że Kounde po szybkim powrocie gra w każdym meczu w podstawowym składzie.
0
@Kamiloza91 Instagram. Nie używam, więc mógłbym go poświęcić xD
0
@DaPidejpi Hardy przereklamowany? Odważna teza :) Aczkolwiek to Twoja opinia więc tutaj nie ma jak tego zmierzyć. Dla mnie Tom jeden z lepszych aktorów jakich widziałem.
0
@Comfortable_ Zobaczymy co pokażą w LM. Ona jest najważniejsza dla PSG, a nie ta liga jednej ekipy.
0
@PatrychoO Zawsze mozna grać o hajs. Poza tym jest to mecz o prestiż - każdy chce się pokazać i wygrać.
0
@tomek8756 Pamiętam, oglądało się to wiele lat temu. Taki dla nastolatków troszkę, ale przyjemnie się śledziło.
1
@Ghostface No można tu wyczytać jaki kraj kiedy powinienem użyć danej broni w konflikcie zbrojnym. Można się uśmiać jak ludzie wypowiadają się z pozycji eksperta bo obejrzeli kilka filmów na YT i poczytali kilka tweetów.