1

@Janiama Patrząc na skład? 1:1

0

@Yoshi94 Ostatni rok to owszem.

1

@LambiPL Spoko:) Każdy się czasem pomyli. Ja kiedyś sam używałem źle tego sformułowania i nawet nie wiedziałem, że to błąd.

0

@Kamiloza91 Na początku oglądałem bardzo dużo. Teraz jak coś mi się podpowie - już nie subskrybuje i nie śledzę na bieżąco.

0

@Janas11224 Współczuję starty znajomych. Ja po 30, depresja i narkotyki nie zebrały żniwa wśród moich znajomych. Jeden kolega jedynie, kilka lat temu. Wyjechał do Holandii, ćpał i był "królem życia". Pobłądził, zaczął kraść i wpadł w długi. Okradł kogoś, kogo się nie okrada. Wrócił do kraju w urnie. Od tego czasu na szczęście nie byłem na pogrzebie rówieśników. Niedawno było pożegnanie koleżanki - ale 35 lat. Straszne chorobsko ja zniszczyło. Przeżyła straszne rzeczy przed śmiercią, mam nadzieję że jest coś po drugiej stronie i on może odpocząć.

1

@LambiPL po linii najmniejszego oporu jak już ;)

0

Komentarz usunięty

5

Z Bayernem też mieli wejść i rywalizować. Mniej gadania by się przydało bo później wychodzą na błaznów.

0

@Rewolucja123 Pytanie powinni brzmieć - czego im w tych głowach brakuje ;)

0

@kamilos1214 Spoko, przychodzi z wiekiem:) Będzie git.

0

@heniek1981 Ja rozumiem zwracać uwagę i krytykować wszelkie błędy sędziego, ale co innego mieć obsesję na tym punkcie.

0

@Yoshi94 Oczywiście, że nie. Natomiast transfer przepłacony fest, patrząc ile czasu z całego kontraktu spędził na rehabilitacji. Oczywiście jest to też wina klubu, który źle zarządzał jego treningiem i powrotem na boisko.

0

@Emhyr @BARCA1899Messi Trzeba szukać złotego środka.

0

@koksik2700 Że skoczków to jeszcze Kamil Stoch :)

0

@Pawlak1992 Generalnie, mam to gdzieś. Niech sobie każdy obchodzi co sobie chce. Choć kilka lat temu na moim zadupiu by "marsz zombie". Dziecka przebrały się w większości w papier toaletowy (wtedy był tani) i jezczac szły po rynku kilkanaście minut. Wyglądało to komicznie xD Liczba uczniów zakręciła się koło 20.

0

@bartekvisca Zależy dla kogo. Dla niektórych np Taylor - Joy jest zjawiskowa, dla mnie zupełnie odwrotnie. Kwestia gustu. Jakby każdemu podobało się to samo - świat byłby nudny i nieprzewidywalny. Nie tylko urodę mam na myśli rzecz jasna.

0

@heniek1981 Trzeba przyznać, że w tym sezonie sędziowie nam mnóstwo karnych wydrukowali.

3

@kamilos1214 No i co to za problem? Inni muszą wypić dużo żeby coś poczuć, jesteś ekonomiczny :D Twoja wątroba Ci podziękuję, że nie musi detoksykowac pół litra tylko 2 piwka. Poza tym jaki jest sens wypicia jak największej ilości alkoholu żeby go nie poczuć? xD Jak nie chcesz mieć w czubie to pij bezalkoholowe. Kiedys myślałem podobnie - trzeba pokazać, jakim się to nie jest zawodnikiem. Wtedy byłem głupiutki. Dziś praktycznie nie pije alkoholu i w ogóle mi go nie brakuje. Nie mam też znajomych, którym imponuje "mocna" głowa.

5

@BARCA1899Messi Wcześniej inwestowaliśmy w Coutinho Griezmanna czy Dembele w sumie koło 400 mln. Czy te głośne transfery podniosły nasz poziom sportowy? Bo finansowo nas mocno zobowiązały.

1

@Ostatnikrwawygang Podstawowa obrona od prawej Kounde, Araujo, Christensen i Balde. Pique, Albo lub Alonso out. W miejsce Pique Martinez. Na prawą - nie mam pojęcia kto jest dostępny, ale jeden to absolutny must have. Roberto out - ciągle leczy jakieś kontuzje. Bellerin out - jedyne w czym jest lepszy od średniego Roberto to szybkość. Niewiele jednak z niej wynika tak jak u Semedo.

0

@4Fabregas4 Czyli sam by sobie zagrywał piłki, które dostawał od Messiego, Xaviego czy Iniesty? No to niezły jest :)

0

@Darkin Tylko Barcelona gra co 3 dni?

0

@4Fabregas4 Brakujący czynnik czyli co? Strzeliłby pewnie połowę mniej bo żył z prostopadłych piłek - teraz u nas nie ma kto takich posyłać.

0

@RafalE36 Póki co sami są zaskoczeni. Np w Mediolanie nie wiedzieli co mają grać.

0

@PatrykBarca Tego, że Balde traci wszelkie atuty na prawej stronie. Nie jest jeszcze doświadczonym wyjadaczem, żeby go rzucać tak po pozycjach. Skoro Bellerin zagrał słabo z Bayernem jak każdy to w sumie resztą też nie powinna grać? Valencia to dwie klasy niżej od Bayernu. Skoro z taką Valencia ma nie grać to z kim?

0

@Emhyr Fakt, mój błąd.

1

@Patry10 Kto poza Realem wyjdzie choćby z grupy LM?

4

@JarekS No bo Xavi nie ma planu B. Zmienia pionki na planszy i tyle.

0

@Czarny19 Jak już z to ze Smokowskim. Poza tym - co miałby powiedzieć w wywiadzie? Ze jest słaby poziom i nic na to nie poradzi? Wyniki weryfikują. Z drugiej strony jest masa wywiadów byłych piłkarzy, którzy mówią wprost o wielkich dysproporcjach w przygotowaniu między Barcelona o klubem w którym wylądowali.

6

Kounde wrócił po kontuzji i praktycznie grał cały czas w podstawie. Biorąc pod uwagę, że wrócił za szybko - Xavi bardzo ryzykownie wprowadził go od razu na pełne obroty. Z resztą - to nie przypadek, że w Barcelonie jest plaga kontuzji. Przygotowanie fizyczne prawdopodobnie nie jest zbyt dobre - nie dajmy sobie wmówić, że wszystko jest kwestią pecha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?