Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jakie będą efekty. Mam wrażenie, że to są dwie różne grupy kibiców. Fani mieszanych sztuk walki co do zasady są pasjonatami sportu indywidualnego, a piłkarscy - sportów drużynowych. Oczywiście, można też być fanem obu.
1
@MAGNETO Tak, piękny głos. Zgadzam się co Sokoła - mi wręcz psuje ten kawałek.
3
@MAGNETO Selekcjoner nie ma już takiego wpływu na przygotowanie fizyczne piłkarzy. Przyjeżdżają mu w formie klubowej. Przynajmniej na takim mundialu jak teraz. Pamiętam jak Nawałka miał piłkarzy w formie po klubach i fajnie graliśmy na Euro. Jak mial ich przygotować na Mundial i był pełen obóz przygotowawczy to niestety fizycznie byliśmy dramatyczni.
2
Starsznie mi siada kawałek Darii Zawiałow - Laura. Polecam każdemu kto nie słyszał, a lubi głos Darii.
1
@koksik2700 Louis Villain - super robota jako producent. Niestety jego twórczości muzycznej jakoś nie kupuję. Typowa napinka i kreowanie się na jakiegoś tonego Soprano.
3
@koksik2700 Tip - otwierasz zdjęcia w nowej karcie. I klikasz na nim - szukaj grafiki w google. Otworzą Ci się inne i będziesz znał jej nazwisko :)
0
@Bandzior No czyli może jeden wyjątek potwierdzający regułę.
0
@Gall Piszemy o poziomie indywidualnym. Ronaldinho miał z 2-3 sezony z dobrymi liczbami. Neymar jak nie ma kontuzji to raczej jest gwarancją liczb od wielu sezonów. No i Ronaldinho nawet w swoim prime mocno imprezował. Pijak z rzeżączka to już grube oskarżenia ;)
0
@Gall Ronaldinho był piłkarskim Bogiem, ale może przez dwa sezony. Neymar osiągami jednak przebił Ronniego. O ile nie nadużywa alkoholu i się wysypia to kogo to interesuje, czy chodzi na imprezy. Może on w ten sposób odpoczywa? Dembele nie imprezował, ale zarywał noce na PlayStation. Poza tym to chyba dla niego odskocznia od tej presji, jaka na nim ciąży. W takim młodym wieku miał prowadzić Brazylię do Mistrzostwa Swiata. Był nagonka na niego, że nie daje reprezentacji tyle ile moze. Ciężko sobie wyobrazić strzelanie np decydującego karnego w Finale Olimpiady w Brazylii. On to dźwignął. Niestety przez swój widowiskowy styl bardzo często jest ostro faulowany przez sfrustrowanych rywali. Przez to cięższe kontuzje.
1
@kubix05 Czekanie kiedy wyjdzie blaza.
2
@koksik2700 Mam nadzieję, że tak nie będzie :) tacy magicy przyciągają widza. Jeśli ich zabraknie to oglądalność piłki nożnej będzie spadać.
3
Dopiero teraz zacząłem oglądać dokument o Neymarze na netflixie. Byłem wściekły jak odszedł, ale tęskni mi się za jego magią. Nie rozumiem tego oburzenia za to co robi w wolnym czasie. To jego życie, może pożytkować czas w dowolny sposób. Nie każdy jest taki ułożony jak np Iniesta czy Messi. Kiedyś miałem nadzieję, że zastąpi Leo. Szkoda, że tak wyszło. Ciekawe kiedy zagości u nas taki magik.
1
@IronSanHybrid A Mbappe broni karne? xD
10
Czy kiedykolwiek ta komisja zmieniła pierwotną decyzję po odwołaniu klubu? Mam wrażenie, że to czysta formalność.
1
@HighestInTheRoom Tak samo prawdziwe jak o Katarze.
0
@koksik2700 Nie każdy;)
0
@Greenalley A wtedy przypadkiem na ławce nie zastępował go Roura?
0
@Omoziu Po coo Bayern miałby go nam sprzedawać? Poza tym myślisz, że u nas gralby niewiadomo co? Mógłby być totalnym flopem.
0
@FabianMrozek Ty sobie zatrudnij kogoś, kto Ci będzie pisał śmieszne posty.
0
@MarioVeB! Byli tacy naiwniacy, co wierzyli w pozostanie Suareza dwa lata temu.
0
@Emhyr Mają nieograniczone pieniądze, a robotnicy robili jak niewolnicy.
1
@kryhaa Po kogo?
0
@chrissssty69 W Hiszpanii punktowali rewelacyjnie. W lidze mistrzów było 0:7 z Bayernem. Oczywiście nie dowiemy się co by było gdyby nie choroba.
0
Spoko, ciekawe czy powiedziałby to rodzinom ludzi, którzy zginęli podczas przygotowań. Niesprawiedliwa krytyka - ha tfu.
0
@HighestInTheRoom Tak, zgadza się. Nie widziałem nawet żadnej bramki. Wyniki tylko śledzę. Choć szkoda mi bo bym obejrzał.
0
@Emhyr Nie znam się na tym. Przypomina mi się Lance Amstrong. Wszyscy wiedzieli, wyszło po latach.
0
*Historii - literówka się wkradła.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@The Game 10 Jak widać, rozrywka ważniejsza od ludzkiego życia.
2
@Kessie Chyba świętują bo z flagami chodzą xD