0

@bartekvisca Zależy dla kogo. Dla niektórych np Taylor - Joy jest zjawiskowa, dla mnie zupełnie odwrotnie. Kwestia gustu. Jakby każdemu podobało się to samo - świat byłby nudny i nieprzewidywalny. Nie tylko urodę mam na myśli rzecz jasna.

0

@heniek1981 Trzeba przyznać, że w tym sezonie sędziowie nam mnóstwo karnych wydrukowali.

3

@kamilos1214 No i co to za problem? Inni muszą wypić dużo żeby coś poczuć, jesteś ekonomiczny :D Twoja wątroba Ci podziękuję, że nie musi detoksykowac pół litra tylko 2 piwka. Poza tym jaki jest sens wypicia jak największej ilości alkoholu żeby go nie poczuć? xD Jak nie chcesz mieć w czubie to pij bezalkoholowe. Kiedys myślałem podobnie - trzeba pokazać, jakim się to nie jest zawodnikiem. Wtedy byłem głupiutki. Dziś praktycznie nie pije alkoholu i w ogóle mi go nie brakuje. Nie mam też znajomych, którym imponuje "mocna" głowa.

5

@BARCA1899Messi Wcześniej inwestowaliśmy w Coutinho Griezmanna czy Dembele w sumie koło 400 mln. Czy te głośne transfery podniosły nasz poziom sportowy? Bo finansowo nas mocno zobowiązały.

1

@Ostatnikrwawygang Podstawowa obrona od prawej Kounde, Araujo, Christensen i Balde. Pique, Albo lub Alonso out. W miejsce Pique Martinez. Na prawą - nie mam pojęcia kto jest dostępny, ale jeden to absolutny must have. Roberto out - ciągle leczy jakieś kontuzje. Bellerin out - jedyne w czym jest lepszy od średniego Roberto to szybkość. Niewiele jednak z niej wynika tak jak u Semedo.

0

@4Fabregas4 Czyli sam by sobie zagrywał piłki, które dostawał od Messiego, Xaviego czy Iniesty? No to niezły jest :)

0

@Darkin Tylko Barcelona gra co 3 dni?

0

@4Fabregas4 Brakujący czynnik czyli co? Strzeliłby pewnie połowę mniej bo żył z prostopadłych piłek - teraz u nas nie ma kto takich posyłać.

0

@RafalE36 Póki co sami są zaskoczeni. Np w Mediolanie nie wiedzieli co mają grać.

0

@PatrykBarca Tego, że Balde traci wszelkie atuty na prawej stronie. Nie jest jeszcze doświadczonym wyjadaczem, żeby go rzucać tak po pozycjach. Skoro Bellerin zagrał słabo z Bayernem jak każdy to w sumie resztą też nie powinna grać? Valencia to dwie klasy niżej od Bayernu. Skoro z taką Valencia ma nie grać to z kim?

0

@Emhyr Fakt, mój błąd.

1

@Patry10 Kto poza Realem wyjdzie choćby z grupy LM?

4

@JarekS No bo Xavi nie ma planu B. Zmienia pionki na planszy i tyle.

0

@Czarny19 Jak już z to ze Smokowskim. Poza tym - co miałby powiedzieć w wywiadzie? Ze jest słaby poziom i nic na to nie poradzi? Wyniki weryfikują. Z drugiej strony jest masa wywiadów byłych piłkarzy, którzy mówią wprost o wielkich dysproporcjach w przygotowaniu między Barcelona o klubem w którym wylądowali.

6

Kounde wrócił po kontuzji i praktycznie grał cały czas w podstawie. Biorąc pod uwagę, że wrócił za szybko - Xavi bardzo ryzykownie wprowadził go od razu na pełne obroty. Z resztą - to nie przypadek, że w Barcelonie jest plaga kontuzji. Przygotowanie fizyczne prawdopodobnie nie jest zbyt dobre - nie dajmy sobie wmówić, że wszystko jest kwestią pecha.

1

Na Bayern Bellerin na prawą ok, na Valnecie już nie. Balde grający dobrze na lewej i słabo na prawej - to na prawą go.. Chyba że Alba na prawej, ale znając życie to Xavi ustawi Alejandro tam, gdzie nic nie wnosi.

0

@draxidox Oj tak, straszna glupota. Są tam jakieś okazję, że podatku się nie płaci (chyba cele mieszkaniowe), ale generalnie to jest totalna paranoja. Podwójne opodatkowanie.

0

@Survier W takich kwestiach powinni się wypowiadać policjanci/prawnicy. Tutaj mogą wchodzić pod uwagę jeszcze inne zmienne, których my nie bierzemy. Na pierwszy rzut oka jednak jest to wina łamiącego prawo - więc pieszego. Bo jeśli w takiej sytuacji kierowca jest winny to po co te światła?

0

@Kgorecki2500 Jeśli ktoś w Ciebie wjedzie na skrzyżowaniu na czerwonym świetle to będzie troszkę Twoja wina bo nie popatrzyłes na tych z czerwonym światłem? Troszkę absurd.

0

@panczo Ja nie twierdzę, że trzeba do zwolnić tylko że trenersko jest słabszy od Tuchela. Tyle.

0

Nico poddymił na focie z artykułu.

0

@Survier Może w podaniach na swojej połowie. Przyszły mecze z Granadą w pucharze króla i Soldado wyglądał przy nim jak Usain Bolt, robił Samuela jak chciał. Strach pomyśleć, co by z nim było w meczach z solidnymi ekipami.

0

@Tridente2015 Ja jestem odklejony i w ramach odklejki nie będę oglądał z tego powodu. Takie troszkę igrzyska śmierci. Wiem, że wielkiego wpływu to nie będzie miało, ale taka mała cegiełka.

0

@AmigoBlancos Jeden z kilku zawodników Realu, których w sumie lubiłem. Zastanawiające, czemu reprezentacja zaeczasow Raula nic wielkiego nie ugrała bo skład był nawet mocny.

0

@FC1899Barca Ciekaw jestem czy potwierdzi kosmiczne liczby ma mundialu (czego mu życzę) i w LM (życzę mu liczb, ale PSG wielkiej wtopy - może być nawet w finale).

1

@nabial Wg mnie jeszcze jednym czynnikiem jest ewentualne wygranie Mundialu. Byłby wtedy spełniony i bezsprzecznie uznany GOATem - jeśli ktoś ma wątpliwości. Wróciłoby kręcić liczby ma relaksie.
Edit: myślałem że po sezonie.

1

@Emhyr Jak można porównywać Zielińskiego do Dembele? Zupełnie inne pozycje. Poza tym jak zobaczysz na klasyfikacje asyst w najlepszych ligach to Dembele będzie wysoko. Tak samo z wygranymi dryblingami. Akurat Dembele jest jednym z naszych najlepszych piłkarzy, mimo że jego występy bardzo się różnią. Pokaż mi jednak drugiego piłkarza u nas w kadrze notujacego 3 asysty w jednym spotkaniu.

0

@Brashearr Na pewno nie szukałabym porady na La rambli bo od odpowiedzi "ekspertów" czasem oczy bolą. Ludzie piszą bo czują potrzebę pokazania swojej opinii. Nie obchodzi ich czy piszą głupoty bo tutaj nie ma odpowiedzialności za słowa.

1

@Kgorecki2500 "Pewnie tak bo musiał ostrożność zachować..." Rozumiem, że pieszy nie musi tego robić? Piszesz bo musisz się wypowiedzieć czy podajesz faktyczną interpretację prawną dla takiego zdarzenia?

1

@Tridente2015 Bramki z Realem i United niezapomniane. Niestety stracił też na przesunięciu na skrzydło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?