4

Szkoda remisu Milanu. Pewnie nie wygrają w ostatniej kolejce i Juve zajmie ich miejśce w LM :/

0

@Roni/VEB Oj nasza linia obrony gra niepewnie jakoś od końcówki Valverde. On robił co mógł - np zagęszczał pomoc żeby jakoś to zapudrować.

0

@13th Niczego sobie teść xD

0

@Galford Mógłbyś być bardziej precyzyjny ;) Nie wiem do czego się odnosisz.

4

@FanFcBarcy Tak samo możesz zapytać czemu ludzie oglądają patostreamy. Patusy piją wódkę na żywo a idioci im to sponsorują. Tutaj ludzie, którzy nie potrafią walczyć - walczą. Ważne, że są to rozpoznawalni w internecie celebryci. Tyle wystarczy. Organizatorzy widzą duże profity z tego cyrku i bazują na takim guście widowni więc organizują gale. Ze sportem to nie ma nic wspólnego. To tak jakbyś zachwycał się poziomem meczu piłkarskiego pomiędzy posłami i dziennikarzami. Ludzie to oglądali żeby np zobaczyć jak Kalisz z wielkim brzuchem biega po murawie. Dla mnie to strata czasu i budowanie niskiej jakości rozrywki - jak ktoś lubi to jego sprawa oczywiscie.

3

@JarekS Pewnie jakbym był młodszy to bym rozważył pracę za granicą. Teraz z żoną i dzieckiem nie mam opcji. Choć mimo wszystko żyje mi się dobrze i jestem szczęśliwy. Póki co kokosów nie ma, ale powolutku do przodu. Martwi mnie jedynie ten tragiczny rząd i głupi ludzie głosujący na niego. Coraz większe podatki, a będzie tylko gorzej pod tym kątem.

1

@JarekS PIS dąży do tego, żeby wszyscy równali w dół, bo nie będzie się opłacało bogacić.

1

@clyde No i dużą część stanowią delegacje, które nie wchodzą do emerytury. Tak samo do l4. Często na umowie mają ze 2-3 na rękę a reszta to dodatki.

0

@wyjasniecie Ja bym nie obwiniał wyłącznie Koemana. Niestety w tych dwóch meczach z Levante czy Granadą przegraliśmy wygrane mecze. Moim zdaniem dramatyczny poziom koncentracji zawodników miał ogromny wpływ. Do trenera mam wiele zastrzeżeń, ale nie przez przypadek od tylu lat mamy problemy z traceniem bramek skoro skład obrony się nie zmienia.

0

@wyjasniecie Miałem na myśli mecze z mocnymi zespołami. Ze słabszymi to chyba rzeczywiście problem koncentracji.

0

@wyjasniecie Tylko błędów indywidualnych obrnoców nie wyeliminuje nawet Guardiola ;)

1

Zastanawiam się, jaką realną szansę mamy na wygrywanie trofeów w przyszłym sezonie z taką słabą obroną. W zasadzie tylko Araujo nie zawodzi, ale meczą go kontuzje ostatnio. Pique gra dobrze w ważnych meczach, ale nie jest to już najwyższy top. Lenglet jest ostatnio naszym najlepszym obrońcą. Do tego słaba prawa strona - tragiczny Roberto i bardzo niedoświadczony Dest. Po lewej Alba bez zmiennika - do tego teraz skupia się głównie na ataku bo chociażby mecz z Realem pokazuje, że defensywnie jest już słaby. Psycha zniszczona po Liverpoolu. Drużynę buduje się od obrony - a z naszej niewiele da się ulepić z całym szacunkiem.

0

@Michael24 Niezłe. Moja ulubiona to Nelly Furtado - Forca.

0

@Chakalaka Łopanie, więcej takich newsów :D

0

Kojarzy ktoś gdzie można obejrzeć w internecie mecze Polaków w siatkówkę?

4

@Yosemite Zajebisty pilkarz i wesoły gość. Polecam jego wywiad w foodtrucku.

0

@pax Ok dzięki :)

0

@amanter Masz dowód, że akurat środki które stosował go zabiły? Takie podanie bez znania faktów to świństwo.

2

@KapiFCB O kurnaaa. Oglądałem jego opowieści z bramki, mega pozytywny gość. :/

0

@Pilka_jest_okragla Odnośnie liczby goli w lidze - drużyna Koemana ma najwięcej - 83. Mimo braku 9 mamy 20 bramek więcej strzelonych niż Ateltico i 23 niż Real. Byłoby ich znaczenie więcej, gdyby nie tragiczne wykończenie. Problemem jest jednak słaba obrona ;)

4

@Midast Przecież nie musisz śledzić tego wątku. Na La Ramblii są różne tematy. Są nawet plebiscyty na najlepszą gwiazdę porno, do ktorej stulejarze walą gruchę.

0

@pax Tutaj link do filmiku

2

@kamil_veb No problem w tym, że na koniec sezonu zawodnicy akurat są wykończeni fizycznie i nie wygląda to już wcale tak dobrze. Za mało rotacji, nie ma ławki.

0

@pax Nie wiem czy nie palnę jakieś głupoty, ale ostatnio na TT było jakieś video, gdzie rzekomo Izraelczycy niszczyli jakąś świątynie, a później było kolejne, na którym tańczą i śpiewają z płonącą świątynią w tle. Przeczytałem opis, że w śpiewach była prośba do Boga, żeby łatwo udało im się zniszczyć wroga. Mógłbyś się do tego odnieść? Coraz więcej jest też filmów drastycznych z ginącymi cywilami - Palestyńczykami. Nie masz wrażenia, że świat poniekąd milczy i nie chce interesować się zbrodniami Izraela żeby nie zostać posądzonym o antysemityzm? Myślisz, że do konfliktu dołączą jakieś kraje?

0

@wyjasniecie Dlatego napisalem, że nie jestem historykiem. Nie wiem ile w tym jest prawdy bo nie śledzę tak tego tematu. Rozumiem Twój punkt widzenia. Miłego wieczoru!

0

@Bogan Edit: link z filmem od początku

1

@wyjasniecie Porównujesz sąd nad zbrodniami ludobójstwa do procesu nad ewentualnym istnieniem pegaza? Rozumiem. Myślisz, że jakby taki proces się odbył, to jaki sędzia wyda werdykt? Moim zdaniem taki, że nie istnieje, bo nie ma dowodów. Widzisz to inaczej?

Co do IQ JKM - ma 168 ,Studiował psychologie, filozofie, socjologie prawo oraz matematyke, zna 9 języków obcych, mistrz kraju w brydża. On to robi specjalnie, żeby było o nim głośno. Zarabia z publicystyki czy wykładów. Jeździł przecież po Polsce i mu płacili za wykłady. Czy można traktować tą opinię poważnie - wg mnie jest ona niepoważna, ale z drugiej strony skoro nie ma dowodów, to w sprawie sądowej byłaby lipa. Filmik jakoś sam mi się przewinął - oglądałem w całości. Edytuję link w górnym komentarzu.

Ja tam na samego Janusza nigdy nie głosowałem (na Konfederację owszem bo obecnie nie ma partii z poglądami wolnorynkowymi, ale to jest temat na osobną debatę - czy jeszcze będę na nich głosował nie wiem), ale jest to inteligentny gość i nie lubię jak często ludzie zarzucają mu rozgrzeszanie Hitlera za Holocaust bo to jest manipulacja.
Tyle - miłego dnia.

5

@wyjasniecie Korwin często się kompromituje fakt. Aczkolwiek radzę zrozumieć subtelną różnicę jaką jest uniewinnienie za brak dowodów (o czym mówi JKM) a uniewinnienie bo holocaust to coś nieistotnego. Jest nawet nagroda 175 tys funtów jeśli ktoś ma DOWÓD na to, że Hitler wiedział o Holocauscie.


Tutaj jest wyjaśnione dokładnie co ma na myśli. Korwin po prostu uważa, że HIPOTEZA, że Hitler naprawdę nie wiedział może być trafna z prawdopodobieństwem ponad 50% - to jednak jego OPINIA. Faktem jest akurat to, że nie ma dowodów na to, że Hilter wie - jeśli masz jakiś dowód to się zgłoś po odbiór 175 tys funtów do Londynu. Ja historykiem nie jestem - ale chciałem tylko sprostować to co niektórzy tu sugerują - że JKM chciałby nie uznawać win Hitlera.

0

Oj bardzo brakuje kibiców i rekcji po bramkach.

14

Tak sobie człowiek klika po tym internecie i nadchodzi smutna refleksja. Prawie każdy j temat jest źródłem podziałów i kłótni. Zarówno z prawa jak i lewa ludzie chcą, żeby wszyscy się zgadzali z ich poglądami. Wyzywanie od lewaków i prawaków, antyszczepionkowców i niewolników systemu, katoli i bezbożników. Mam wrażenie, że ludzie nie chcą już rozmawiać tylko narzucać swoje zdanie. Koniec końców przecież i tak znajdzie się mnóstwo tematów, gdzie osoby z dwóch stron barykady mają podobne zdanie i mogą podać sobie rękę. Szkoda, że tyle energii wkłada się w szukanie różnic zamiast szukać podobieństw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?