1

@Tazol Tym tokiem rozumowania, nie ma co kupować Brazylijczyków bo Douglas, Kerisson czy Matheus.

3

Poprzedni był zaskoczony, że Neymar odszedł ;)

1

@Ojciec5tkidzieci Pamiętam jak graliśmy z nimi w Champions League w grupie. Dwie bramy strzelił Kluivert.

0

@lukaszmatusiewicz Burnely i Crytal Palace raczej do ogarnięcia. Leicester teraz przegrało z Chelsea i w ostatniej kolejce gra z Tottenhamem więc będą mieć ciężko. Juve ma wyjazd na mecz z Bolonią, a ostatnio pokonali Inter. Milan musi pokonać na wyjeździe Atalantę co będzie bardzo ciężkim zadaniem.

3

Myślałem, że Liverpool i Juve nie dadzą rady awansować do LM, ale terminarz wskazuje co innego :D

0

@maroon Tak, chodziło mi o pensję. Z tego co czytałem mogłaby być prawie 3 razy niższa od Griezmanna. Oczywiście nie wiem czy to nie jest totalny bullshit.

0

@Messibestplayerintheworld Tak, a z kolei Simeone i prezydent Atletico bardzo sobie cenią Francuza. Oby nasi piłkarze pokazali się dobrze na Euro :)

9

Czytałem na tt plotkę, że jest możliwa wymiana z Atletico - Antoine za Felixa. Muszę przyznać, że chętnie bym zobaczył taką wymianę. Griezmann u nas zupełnie nie pasuje, Jao byłby tańzsy młodszy i może akurat wypali i sprzedamy z zyskiem. Talent niewątpliwie gościu ma.

1

@bady48 Skoda niszczyć legendę. Życzę mu aby zawitał u nas później, kiedy jego koledzy z boiska będą poza kadrą, a sytuacja klubu bardziej stabilna.

0

@Rewolucja123 Ja mu osiągów nie odmówię. Przyznam jednak, że nie byłem zwolennikiem stylu Valverde. To był pragmatyk - wygrywał minimalnym nakładem sił. Ciężko się oglądało te mecze.

3

@Qaz123 Problem Roberto jest taki, że nawet wchodząc z ławki niczego nie wnosi. To już lepiej kogoś z rezerw, który może się rozwinąć. Szanuję Roberto, ale jego czas minął.

0

@wyjasniecie Ogólnie Sośnierz mnie irytuje takim pajacowaniem, a z drugiej strony bardzo mi się podobały jego dokumenty na yt dotyczące kulisów pracy w Europarlamencie. Przedstawił tam zupełnie inne oblicze UE. Ciekawy punkt widzenia, zobaczyć coś od kuchni. Warte choćby dla zestawienia sobie ze swoim wyobrażeniem dotyczącym funkcjonowania tej organizacji.

1

@wyjasniecie Nie mieszanie się miałem na myśli - nie generowaniu ciągłych podziałów. Źli homoseksualiści, źli katole itp. Widzę to od prawa do lewa. Zniechęcają mnie akcje typu Sośnierza bo bojkotuje kupowanie toreb w tęczę. Niech każdy kupuje co mu się podoba.

0

@negreanu To właśnie mnie najbardziej smuci. Ludzie często nie wiedzą, że płacą podatki! Są takie sondy uliczne w necie. To im nie przeszkadza w głosowaniu na daną partię bo im światopoglądowo odpowiada, choć światopoglądu ustawą zmienić się nie da.

1

@wyjasniecie Ogólnie jestem raczej zwolennikiem środowisk prawicowych, ale takie akcje mnie zniechęcają. Brakuje mi takiej partii jak PFP, która nie mieszała się do światopoglądu i miała sensowne podejście do gospodarki. Niestety dzisiejszą politykę robi się na dzieleniu ludzi, podjudzaniu i generowaniu niezdrowych emocji.

1

@Odcinkowy Kolega niżej już wkleił :)

0

@skakun95 Zgadzam się.

5

@wyjasniecie Niesamowite, że nawet torba może być źródłem podziałów i wzajemnego obrażania. Oczywiście nie odnoszę się do Twojego posta Kolego :) Ogolna obserwacja.

0

Oglądałem sobie teraz bramki Depaya z tego sezonu. Zdecydowana większość to... rzuty karne ;) W tym elemencie wygląda bardzo dobrze :)

0

@Borneo Ani Messi ani Dembele nie mieli kontuzji łąkotki, po której wycięciu z czasem mogą pojawić się zwyrodnienia w stawie. Też chciałbym Depaya tylko nie wiadomo czy po zwolnieniu Koemana będzie chciał ryzykować siedzeniem na ławie. Aguero spoko o ile zastąpi Martina Breithwaita i będzie zdrowy.

1

@dv7wisnia No i to cyferki w hiszpanii ;)

1

@Kgorecki2500 Upadek imperium zła to zasługa Morawieckiego. Już o tym było w filmie fundacji narodowej ;)

0

@Borneo Garcia, Depay i Aguero jeszcze nie podpisali kontraktu. Aguero cały sezon walczył z kontuzjami. Fati - nie wiadomo co będzie z jego formą i w ogóle karierą ze względu na kolano.

1

@remiusz Właśnie czasy, kiedy drużyny przegrywały z nami już w szatni minęły lata temu. Czas się z tym pogodzić.

0

@Yanek Skąd przekonanie, że zmiana trenera na kogokolwiek spowoduje walkę o ligę mistrzów. Z tą kadrą raczej nie mamy na to szans.

0

@culesjasiules Z pierwszym też mam takie wrażenie - idealny trener dla Realu.
Co do drugiego - mam mieszane uczucia. U nas sprawdzali się trenerzy z mniejszym nazwiskiem, więc niekoniecznie musi to być taki autorytet. Mi to obojętne - byle efekty były. Podobnie jest z piłkarzami - zawodnicy z marką w świecie piłkarskim jak Coutinho, Griezmann czy Dembele u nas prezentują się słabo, a taki Pedri wchodzi na kozaka do składu. Valverde też na pewno nie jest wfistą - to akurat taktyk i pragmatyk - poświęcił styl na wyniki. Nie jestem jego fanem, ale jak rozpracowywał Real na klasyki to było widać. No i ostatnia kwestia - nie wiem, czy z taką beznadziejnymi obrońcami jak Lenglet, Umtiti, Roberto, stary Pique i Alba da się coś ulepić. W pomocy też słabo - De Jong i młodziaki. Busquets jest dobry na słabe i wolno grające ekpiy - przy szybkich zespołach wygląda na karykaturę piłkarza. Z przodu jest Messi, który może odejść i kntuzjowany Fati. Pozostali to raczej rozczarwanie. Czy z taką kadrą można bić się o najwyższe cele? Wątpię.

0

@VenoM Ogólnie Liverpool jest słaby w tym sezonie. Bardziej chodzi mi tu o Ter Stegena, który obniżył loty ostatnimi czasy. W zestawieniu z Oblakiem, który regularnie ratuje mecze Atletico (u Ćwiąkały był statystyki - nie wynika to z dobrej gry obrony, bo już nie są takim monolitem i dopuszczają do wielu sytuacji) wygląda bardzo przeciętnie. Gra nogami też ostatnio nie zasluguje na jakieś szczególne słowa uznania.

2

@arasz1819 Ja się obawiam, że przez bez przebudowy obrony i wzmocnienia pomocy i ataku nawet Tuchel nie pomoże.

4

Ter Stegen ostatnio trochę jak ręcznik, a taki Alisson strzelił zwycięską bramkę dla Liverpoolu xD

0

@ElTomas No z Lille też lipa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?