Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin62 Szkoda czasu. Ja tam gram w Skyrima na modach. Sigma.
1
@ACMaldini3 To co zawsze w takich sytuacjach. Słabe zarządzanie. Ich obecni właściciele, którzy są jankesami skupiają się na innych aspektach, niż tych sportowych. Nakupili pełno piłkarzy z potencjałem i możliwością potencjalnego spieniężenia, ale niezbyt robili transfery na teraz. Na dodatek stronili od pożądnych transferów na obrone. Tutaj przechodzimy do Maresci, czyli byłego trenera który właśnie chciał mieć nowych środkowych obrońców, ale zarząd się wypiął. Po zwolnieniu tegóż trenera zatrudnili Roseniora, który miał niewielkie doświadczenie i ogólnie jest dość memiczny. Początek nie miał bardzo zły, ale się posypało.
Ogólnie można wymieniać. Najlepsze jest to, że finansowo bodajże nie wyglądają aż tak dobrze, bo im się długi narobiły, a przynajmniej takie sprawozdanie widziałem.
Amerykańce traktują Chelsea jak cytrynę. To tak w dużym skrócie.
3
@Frimpong Wiadomo.
https://zapodaj.net/plik-6WP7I7DZok
0
@gumaz Brązowy, jestem ekologiczny i nie lubię marnować. Jeszcze się nada.
1
@Kozinho. No chelsea zarządzene przez jankesów dostaje na dziurę 2:0 po pierwszej połowie od lasu.
8
Smerfetka widzę że bierze aż po same kule. Uroczy spektakl
56
@Ilka No to macie też moją fotke.
https://zapodaj.net/plik-w8ZtMfGJI9
1
@MirusAmisz Problem w tym, że współcześnie przyjęło się dawać mniej odcinków, często trzeba czekać długo na kolejny sezon, a na dodatek i tak siusiaki nawalają zapychaczami.
Ze świeżych przykładów to The Boys. Kiepski serial.
2
@Kgorecki2500 Znowu mnie nie oznaczyłeś. Blokuję cię.
8
Mam pytania maturalne z matematyki. Każdy chętny niech do mnie napisze. Jedyne co chcę to zdjęcia stóp dla potwierdzenia że jesteście ludźmi.
0
@marcin62 Inni wydawcy ogólnie rzecz biorąc unikają wydania gier w momencie premiery GTA, bo wiedzą że w tej fali zaginą, a przynajmniej większość z nich. Zabawne będzie jak GTA zostanie przełożone.
5
@Zoker Nutelluch stanowi 13% kremów cukrowych, ale odpowiada za ponad 50% cukrzyc.
2
@Kgorecki2500 Aha, a mnie nie oznaczasz. Taki z ciebie kolega. Przyjaciól poznaje się w biedzie, a że ja zawsze jestem biedny, to sie na tobie poznałem.
2
@LAMC_10 Piękna i zjawiskowa istota. Aż siurek się podnosi, ale to nie wstyd. Szkoda tylko że Antonella i te randomy przeszkadzają.
7
@lajcior Ja tam mam wykształcenie podstawowe i jestem człowiekiem sukcesu. Taki ktoś jak ja rodzi się raz na generację. Można śmiało powiedzieć że Aleksander Wielki ---> Juliusz Cezar ---> Napoleon Bonaparte ---> Adolf Hitler ---> Ja, Bolton.
2
@Lanosss Nie wiedziałem że codziennie pod żabką widuję się z Higuainem. Mały jest ten świat
5
Minusy: United ładuje w dziurę.
Plusy: Liverpool dostaje na dziurę.
1
@Sulimo Ja się ciągle waham nad kupnem. To jest jedna z tych gier, która jeżeli zatrybi to całkowicie się zatracisz, ale jeżeli nie to bardzo szybko się znudzisz i pójdzie w odstawkę. Ja dotąd dostaję sprzeczne sygnały i ciężko stwierdzić. Niby początek i koniec gry jest obiektywnie kiepski. Póki co się wstrzymam.
9
Króciutko z "ekspertami."
5
@gumaz Jakby wrzucił wszystko na czerwone na ruletce w wirtualnym kasynie, to teraz klepałby murzynki po dupach, a nie biedę. Błąd amatora
2
@Kgorecki2500 Kacperek, zapracujesz mi się. No i kogo ja będę obrażał, nie szanował i traktował jak trędowatego. No kogo? Zostań w domu, włącz komputer i odpocznij sobie. Żeby żyć trzeba żyć.
4
Zaraz się rozkręci.
2
Nie oglądam meczu, bo jestem na dalekiej wyprawie i robię życiowe questy, no ale na szczęście jesteście wy. Ludzie obiektywni, inteligentni i nade wszystko ludzie którzy nie pozwalają by emocje ich poniosły. Potraktuję wasze komentarze jako obraz meczu. Bądźcie moimi da Vinci i namalujcie obraz przebiegu tej zacnej bitwy.
11
@Ilka Ja nic nie mówię, nie podpuścisz mnie.
4
Witajcie ponownie. Jeżeli ktoś z jakiegoś powodu dzisiaj pracuje, to ja Bolton przychodzę z pomocą. Rozumiem, że na pewno macie problem z koncentracją i ogólnie chcecie się uwolnić z łańcuchów obowiązków. Żeby czas szybciej zleciał macie fajny ambient. Tyle ode mnie. Bez odbioru.
1
@Bykunn A to pierwsze słyszę. Znowu jakieś masońskie wymysły.
@Jakchcesz Nie obracam takimi kwotami.
7
Dzień dobry kochani. Ja Bolton, życzę wam wszystkeigo najlepszego z okazji... w sumie nie wiem. Po prostu jestem miłym człowiekiem, jakiego ze świecą należy szukać. Macie wielkie szczęście, że możecie ze mną wchodzić w interakcje. Mogliście się urodzić w czasach jaskiniowców, w średniowieczu podczas upadku Konstantynopola, czy walczyć za Rzeszę w 20 wieku (w sumie nie głupie), no ale urodziliście się w moich czasach. Ogromny fart. Tyle ode mnie. Pozdrawiam. Cieszcie się wolnym, a ci co nie mają to się nie cieszcie, bo to fizycznie niemożliwe. Żegnam. Do usłyszenia. Cześć.
0
@barteq Brak u mnie wiary, więc mówienie o swoich rzekomych grzechach jakiemuś obcemu gościowi wydaje mi się niezbyt przyjemną i ciekwą rzeczą, lekko mówiąc. Ja ogólnie nie uznaję koncepcji grzechu, więc to kompletnie nie dla mnie. No ale jak ktoś wierzy w jakąś religię, w której występuje coś takiego jak spowiedź, to czysto teoretycznie powinno to być dla takiej osoby istone i powinien podchodzić do tego poważnie.
3
@Cvzx Cześć. Możesz napisać do mnie, bo pełnię parę funkcji na tej stronie. Tylko że normalną i standardową procedurą w pierwszej kolejności jest wysłanie zdjęcia stóp. Wyślij mi w wiadomości prywatnej i zobaczymy co można dalej zrobić.
0
@Kgorecki2500 Kacpełek nie idź. Nie rób tego.