0

Nudny ten "hit", że aż zęby bolą. A na domiar złego pewnie ci jaśniejsi niebiescy się zesrają, a nie mogą tego zrobić, bo Arsenal musi zbutelkować. Chodzi tutaj o fabułę.

4

Nie wierzyłem w spadek spurs, bo myślałem że koniec końców zaczną grać skrajnie pragmatyczne i czystą surowością utrzymają się. Nadal rzecz jasna mogą się utrzymać, ale teraz już jak najbardziej wierzę w spadek. Późno bo późno, ale doszło do refleksji. Grają jak absolutne gówna. Mają farta, że w tym meczu przegrali tylko jednym golem. Na dodatek im się kompletnie nie śpieszyło. Zamiast rzucić się jak wściekłe psy i atakować całą siłą, to ci sobie klepią bez sensu i powoli rozgrywają oraz przytrzymują piłkę. Poziom mentalu jaki prezentują jest skrajnie żałosny.

12

Czego sobie życzę? Życzę sobie porażki Tottenhamu i zwycięstwa City. Dlaczego? Bo lubię komedie, lubię zabawę, lubię być uśmiechnięty (choć nie w politycznym sensie) a butelkowanie Arsenalu, porażka smerfów i przybliżająca się perspektywa spadku spurs, wywoła we mnie pozytywne emocje. Pozytywne emocje, które są potrzebne by przetrwać na tej opuszczonej przez Bogów planecie. Uplastyczniajcie, albo to wy zostaniecie uplastycznieni. Pamiętajcie o tym. Uplastycznione.

3

@APTAPT To jedno.
Druga kwestia że ta cała opozycja nie jest monolitem. Tam jest cały przekrój ludzi. Jest wątpliwe, że utrzymają wysokie popracie.

3

@Bzyczekk Nie mam bierzmowania. Sigma.

0

@marcin62 Ja najwidoczniej jestem po zupełnie innej stronie gamingu, bo nawet nie grałem w 6 gier na tej liście.

3

@heniusss Używanie tych barw na stadionie realu, to zbezczeszczenie tego pierwszego.

3

@macio_944 Premiera dopiero w 2039 i już się chwalą? Gratuluję mózgu.

0

@Szklaner "Lubię świnie"

15

Torres mastermind. Specjalnie udawał stałego bywalca ośrodka dla rencistów, żeby zmylić oponentów i oszukać ich, aby ci nie mieli czasu na reakcje. Ostatnią rzeczą jaką zobaczy Atletico, będzie uśmiechnięty Ferran zatapiający ostrze w ich sercu. Dzisiaj Espanyol dostał przedsmak kuchni absolutnego krwawego terroru.

1

@ViscaelBarca2007 W zbutelkowanie Arsenalu zawszę wierzę. Po prostu City nie jest tak stabilne by mieć pewność. Gdyby to był ten wcześniejszy Manchester, wtedy moje wątpliwości byłyby bardzo małe i pomijam fakt, że gdyby to był prime Manchester City, to wtedy nie byłoby tej sytuacji, ponieważ łysy z ekipą siedzieliby już dawno na pierwszej pozycji.

1

@BorzyKrzys Nie dostałbyś takiej kwoty od @Kessie nawet gdyby podliczyć wszystkie fundusze całego jego drzewa genealogicznego.
A @Eklerek nie żyje.

3

Jaka jest wasza ulubiona butelka? Bo moja to Arsenal

2

@masa11 A więc szubienica? Bardzo mi się podoba twój tok myślenia.

1

real na dziurę. Beka.

5

@ViscaelBarca2007 Tyle że Flick to jeszcze sezon lub dwa. Pewnie temat Fabregasa będzie grzany, o ile będzie jeszcze siedział w Como, co nie jest bardzo prawdopodobne, no ale no.

5

@MirusAmisz Ostateczne rozwiązanie kwestii masturbacyjnej

6

@Eoren No to zróbcie żeby działało? Nie po to wam nie płacę, żebyście teraz oszczędzali na takich rzeczach. Chyba ponownie muszę przemyśleć swój brak wsparcia dla was...

3

@July_6_BcN A ładna chociaż? Bo może to jest właśnie ten moment i czas na założenie rodziny, wybudowanie domu, zasadzenie drzewa i obudzenie się ze śpiączki.

7

Powiedziałbym wam coś, ale bylibyście wtedy za mądrzy, więc wam nie powiem. Ogólnie dzisiaj miałem sympatyczny dzień, a dlaczego akurat to wam mówię? Żeby wam gul skoczył z zazdrości, niczym magik z okna.
Cieszcie się weekendem (no chyba że nie macie wolnego, to wtedy się nie cieszcie).
Tyle ode mnie. Pozdro. Uplastycznione.

5

@Kgorecki2500 Też tak mówiłem, to później mi sprawę w sądzie zrobili i już nie mogłem się zbliżyć do przedszkola. Tragedia.

6

@Kgorecki2500 Za 10 lat podczas krojenia pomidora, dojdzie do ciebie że w tamtym momencie ten starszy Pan do ciebie zarywał, a ty nie zczaiłeś i nie wykorzystałeś miłosnej szansy, która odmieniłaby twoje życie. Nie ty pierwszy Kacper i nie ostatni.

1

@ViscaelBarca2007 Podrażniłeś lwa i zobacz co się stało. Już nie chciałem być złośliwy i nie zamierzałem zwalać na ciebie winę w moim expose, bo nie jesteśmy w filmie pornograficznym (a szkoda), no ale fakty są faktami.

0

@FcPortoFan1999 A szkoda gadać Oskar.

2

Ależ mnie męczy kac morderca po wczoraj. Ogólnie wczorajszy dzień to szczyt woke nonsensu. Niby sytuacja nie jest przesądzona, bo już strzeliliśmy 3 gole w rewanżu, ale tym razem będzie trudniej uskutecznić podobną akcję. Dramat, tragedia, rozpacz, potwarz dla ludzkiej godności, no ale gdzieś tam na horyzoncie są widocznie promienie nadziei.
Tu nie ma co więcej uplastyczniać, tylko trzeba wykonywać telefony.

0

Jeszcze mecz się nie rozpoczął, a ja już bym sprzedał tak profilaktycznie z pół składu. Za dużo La Rambli najpewniej. Widzimy się po pierwszej połowie, albo i nie.

32

@Kgorecki2500 Mówiłem ci że ci się spodoba i nie będzie bolało.

0

@July_6_BcN Ty się dałaś zrobić na księcia z Zimbabwe i to takiego z tych jeszcze mało lotnych, także wiesz.

0

"Nie zostawili nam wyboru" - Hans-Dieter Flick, 8.04.2026.

4

@ViscaelBarca2007 już groźby śmiertelne lecą. Zobacz do czego doprowadziłeś. Nienawiść rodzi nienawiść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?