Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cochise Cywilizacja 6 bardzo dobra gra i mój ulubieny Fryderyk o rudej brodzie.
Ja w sumie nawet nie wiem w której grze mam najwięcej, bo sporo skakałem po różnych grach. Może Minecraft, ale to też nie będzie jakoś bardzo zawrotna liczba.
4
@Cochise A ja nie znoszę blokowania tematów do rozmów, bo jest to sprzeczne z moimi ideami. Jakby nie rozumiem afery. Nikt nikomu nie przykłada pistoletu do głowy, żeby uczestniczyć w danej dyskusji. Jeżeli coś mnie nie interesuje, to po prostu unikam i idę dalej...tylko tyle i aż tyle. Jeżeli z kimś nie chce mi się dyskutować, to po prostu nie odpisuję, albo takową osobę trolluję, zależy od nastroju. No i nie mówię teraz tylko stricte o La Rambli, lecz ogólnie. Taka burza w szklance wody i robienie problemów tam gdzie ich nie ma.
8
Znamy się nie od dziś, więc nie będę owijał w bawełnę, bo jesteśmy biali. Chcecie zacząć zarabiać prawdziwe pieniędze? Możecie już dziś zapisać się na pierwszą część mojego webinara, pod tytułem: "małe kroki, jak szybko zarobić 5 tysięcy".
Dostęp do mojego szkolenia kosztuje tylko 5 tysięcy. Po uiszczeniu opłaty skontaktuję się z wami na gadu gadu. Pieniądze leżą w waszych portfelach, trzeba po nie tylko sięgnąć, pamiętajcie o tym. Tyle ode mnie. Życzę miłego dnia i zacznijcie nowe życie.
6
@Arden Jakiś czas temu byłem za wykupem, ale teraz to już go niezbyt chcę. On będzie coraz gorszy.
3
@Bykunn Szkoda pieniędzy na takiego @Kgorecki2500 . Co z niego wyrosło już widać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kgorecki2500 Najgorzej zainwestowane pieniądze...
5
Piękna sprawa. O taki futbol nic nie robiłem.
4
@KrychaFCB Wygląda jak typowy aktor grający przedstawiciela meksykańskiego kartelu narkotykowego
1
@Eklerek A dej mi żyć. Że ten Sanchez musiał zacząć ogarniać.
10
@Sulimo Politycy powinni zamknąć gęby, wszyscy, bez wyjątku. Są przyczyną większosci problemów.
3
@MirusAmisz Messi confirmed
7
Tomasz Karolak na 165 milionów zmienia gacie.
4
@Filipem W sumie masz rację, transfer Rashforda. Przekonałeś mnie.
0
@BojanKriKicz Wybrałbyś transfer Rashforda, czy uratowanie dziecka chorego na raka? Ja sam nie wiem. Trudne się wylosowało.
0
@Vegeta88 Gnoje z polityki lepiej żeby się tam nie pojawiały, bo ich niekompetencja i korupcja są powodem wielu problemów. Nie to, żeby ci wszyscy celebryci byli krystalicznie czyści, ale są granice. Gdyby oni przyszli, to byłby szczyt sygnalizowania cnoty, a w głębi duszy tak naprawdę samo zepsucie.
32
A ja mam genialny pomysł. Wszystkie pieniądze zebrane na streamie wpłacamy na internetowe kasyno i pomnażamy na ruletce. Łatwa kasa i wsparcie.
3
@BarcaaVEB I zakaz stadionowy dla Legii Warszawa.
15
200 milionów i wierzcie lub nie, ale karny dla realu madryt.
0
@Kgorecki2500 Jest tam 700-800 tysięcy ludzi, więc nic dziwnego.
0
@Faro Czyli można powiedzieć że jesteś protoplastą i spowiem łączącym sprawę.
0
Aha, śnieg za oknem. Gratuluję mózgu. Przeszliśmy na jakiś kalendarz Majów, bądź innych Azteków, czy coś nie rozumiem? Woke nonsens.
1
@majkiii Nie wiem, ich zawodnik może nam jakąś klątwę przekazać. Ten mecz to podsumowanie całej sytuacji. Na ten moment remis i bardzo słaba gra, kontuzja Solanke, prawdopodobnie bardzo poważna kontuzja Simonsa, no i West Ham aktualnie prowadzi, a Forest wczoraj wygrało 5:0.
1
Wiem, że tu teraz temat Barcelony głównie dominuje, ale przysiegam że Tottenham ma jakiegoś trupa pod stadionem, który uskutecznia na nich klątwę. Totki grają z wilkami, które to już matematycznie spadły. Jest remis, a ich gra to dramat. Na dodatek West Ham, czyli jeden z dwóch głównych rywali aktualnie prowadzi 1:0. Drugi z rywali wygrał wczoraj 5:0. Na dodatek w tym meczu kontuzji doznał Solanke i przed chwilą najprawdopodobniej bardzo poważną Xavi Simons. Jeszcze mecze się nie skończyły, no ale nie wygląda to na ten moment kolorowo. Niesamowite. A Getafe to wiadomo w co ładowane i przez kogo.
19
Życzę wam wy moje małe kochane robaczki szczęśliwego weekendu. Dlaczego jestem taki miły? A bo nigdy nie wiadomo kiedy będę was musiał wykorzystać. Zbieram social credity. Tyle ode mnie.
2
@Kgorecki2500 Proste że tak.
https://zapodaj.net/plik-bHz92XNEex
6
@misterio Pewnie to ten rodzaj Hiszpana, co ma akordeon w torbie.
1
@Katalończyk 99 Bogowie już dawno temu opuścili tą planetę.
2
@Filipem Ja pisałem, nie papuguj. Dramat. Tragedia. Rozpacz. Katastrofa. Koniec świata.
1
@capoN Bilans bramek jak już zostało powiedziane. No ale na plus City działa to, że mają również lepszy bilans w bezposrednim pojedynku, więc gdy będą mieć tyle samo goli, to City i tak będzie pierwsze.