1

@Cochise Cywilizacja 6 bardzo dobra gra i mój ulubieny Fryderyk o rudej brodzie.
Ja w sumie nawet nie wiem w której grze mam najwięcej, bo sporo skakałem po różnych grach. Może Minecraft, ale to też nie będzie jakoś bardzo zawrotna liczba.

4

@Cochise A ja nie znoszę blokowania tematów do rozmów, bo jest to sprzeczne z moimi ideami. Jakby nie rozumiem afery. Nikt nikomu nie przykłada pistoletu do głowy, żeby uczestniczyć w danej dyskusji. Jeżeli coś mnie nie interesuje, to po prostu unikam i idę dalej...tylko tyle i aż tyle. Jeżeli z kimś nie chce mi się dyskutować, to po prostu nie odpisuję, albo takową osobę trolluję, zależy od nastroju. No i nie mówię teraz tylko stricte o La Rambli, lecz ogólnie. Taka burza w szklance wody i robienie problemów tam gdzie ich nie ma.

8

Znamy się nie od dziś, więc nie będę owijał w bawełnę, bo jesteśmy biali. Chcecie zacząć zarabiać prawdziwe pieniędze? Możecie już dziś zapisać się na pierwszą część mojego webinara, pod tytułem: "małe kroki, jak szybko zarobić 5 tysięcy".
Dostęp do mojego szkolenia kosztuje tylko 5 tysięcy. Po uiszczeniu opłaty skontaktuję się z wami na gadu gadu. Pieniądze leżą w waszych portfelach, trzeba po nie tylko sięgnąć, pamiętajcie o tym. Tyle ode mnie. Życzę miłego dnia i zacznijcie nowe życie.

6

@Arden Jakiś czas temu byłem za wykupem, ale teraz to już go niezbyt chcę. On będzie coraz gorszy.

3

@Bykunn Szkoda pieniędzy na takiego @Kgorecki2500 . Co z niego wyrosło już widać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kgorecki2500 Najgorzej zainwestowane pieniądze...

5

Piękna sprawa. O taki futbol nic nie robiłem.

4

@KrychaFCB Wygląda jak typowy aktor grający przedstawiciela meksykańskiego kartelu narkotykowego

1

@Eklerek A dej mi żyć. Że ten Sanchez musiał zacząć ogarniać.

10

@Sulimo Politycy powinni zamknąć gęby, wszyscy, bez wyjątku. Są przyczyną większosci problemów.

3

@MirusAmisz Messi confirmed

7

Tomasz Karolak na 165 milionów zmienia gacie.

4

@Filipem W sumie masz rację, transfer Rashforda. Przekonałeś mnie.

0

@BojanKriKicz Wybrałbyś transfer Rashforda, czy uratowanie dziecka chorego na raka? Ja sam nie wiem. Trudne się wylosowało.

0

@Vegeta88 Gnoje z polityki lepiej żeby się tam nie pojawiały, bo ich niekompetencja i korupcja są powodem wielu problemów. Nie to, żeby ci wszyscy celebryci byli krystalicznie czyści, ale są granice. Gdyby oni przyszli, to byłby szczyt sygnalizowania cnoty, a w głębi duszy tak naprawdę samo zepsucie.

32

A ja mam genialny pomysł. Wszystkie pieniądze zebrane na streamie wpłacamy na internetowe kasyno i pomnażamy na ruletce. Łatwa kasa i wsparcie.

3

@BarcaaVEB I zakaz stadionowy dla Legii Warszawa.

15

200 milionów i wierzcie lub nie, ale karny dla realu madryt.

0

@Kgorecki2500 Jest tam 700-800 tysięcy ludzi, więc nic dziwnego.

0

@Faro Czyli można powiedzieć że jesteś protoplastą i spowiem łączącym sprawę.

0

Aha, śnieg za oknem. Gratuluję mózgu. Przeszliśmy na jakiś kalendarz Majów, bądź innych Azteków, czy coś nie rozumiem? Woke nonsens.

1

@majkiii Nie wiem, ich zawodnik może nam jakąś klątwę przekazać. Ten mecz to podsumowanie całej sytuacji. Na ten moment remis i bardzo słaba gra, kontuzja Solanke, prawdopodobnie bardzo poważna kontuzja Simonsa, no i West Ham aktualnie prowadzi, a Forest wczoraj wygrało 5:0.

1

Wiem, że tu teraz temat Barcelony głównie dominuje, ale przysiegam że Tottenham ma jakiegoś trupa pod stadionem, który uskutecznia na nich klątwę. Totki grają z wilkami, które to już matematycznie spadły. Jest remis, a ich gra to dramat. Na dodatek West Ham, czyli jeden z dwóch głównych rywali aktualnie prowadzi 1:0. Drugi z rywali wygrał wczoraj 5:0. Na dodatek w tym meczu kontuzji doznał Solanke i przed chwilą najprawdopodobniej bardzo poważną Xavi Simons. Jeszcze mecze się nie skończyły, no ale nie wygląda to na ten moment kolorowo. Niesamowite. A Getafe to wiadomo w co ładowane i przez kogo.

19

Życzę wam wy moje małe kochane robaczki szczęśliwego weekendu. Dlaczego jestem taki miły? A bo nigdy nie wiadomo kiedy będę was musiał wykorzystać. Zbieram social credity. Tyle ode mnie.

2

6

@misterio Pewnie to ten rodzaj Hiszpana, co ma akordeon w torbie.

1

@Katalończyk 99 Bogowie już dawno temu opuścili tą planetę.

2

@Filipem Ja pisałem, nie papuguj. Dramat. Tragedia. Rozpacz. Katastrofa. Koniec świata.

1

@capoN Bilans bramek jak już zostało powiedziane. No ale na plus City działa to, że mają również lepszy bilans w bezposrednim pojedynku, więc gdy będą mieć tyle samo goli, to City i tak będzie pierwsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?