2

@marcin62 Sony to już dawno odpaliło wrotki. Powiedzieć że mnie denerwują te wszystkie grube ryby, to nic nie powiedzieć. Problem jest też taki, że ludzie grający na konsoli mają ograniczone możliwości i Sony właśnie ten fakt wykorzystuje.

4

@Derean "ale to chimeryczny leń", dlatego go tutaj nie chcemy.
Lepiej wziąć kogoś o niższym suficie, ale za to bardziej zmotywowanego. Na dodatek chłop się nie rozwija tak jak powinien.

0

Jeśli nie możesz pokonać wroga, stań się nim

4

@Eklerek Jak dla mnie to on jest biały.

2

@Encore Sigiemka.

1

@Bzyczekk Modne nie wiem, ale właściwe owszem.

1

@Bocheno1 Jeden mądry się nauczył uplastyczniać.

1

Mam nadzieję że wam dzień w pracy dobrze minął, a tym co dopiero zmierzają/będą zmierzać do pracy, nie mam nic do powiedzenia. Piszę, żeby przypomnieć wam o dążeniu do sukcesów, bo jak mawiał znajomy z zakładu karnego, w życiu zawsze trzeba mieć cele. Bądźcie najlepszą wersją najgorszej wersji siebie. Proste że tak. Tyle mam wam do przekazania. Trzymajcie się. Dbajcie o siebie. W przyszłym sezonie Liga Mistrzów jest nasza (do momentu czerwonej kartki).
https://streamable.com/2qcsvd

21

No ale o tym partidazo Arsenalu z Sportingem, tak trochę cicho. Ten dwumecz można opisać tylko w ten sposób: futbol absolutny. Mieliśmy tam wszystko i jeszcze więcej. Czysta gratka dla gałek ocznych. Aż człowiek miał ochotę z zachwytu rozlać wrzącą wodę na te właśnie gałki oczne. Nadchodzący półfinał dwóch tak przyjemnych drużyn do oglądania, będzie czymś wspaniałym. Właśnie dla takich chwil ogląda się piłkę kopaną, a nawet soccer.

4

real z lewatywą. Proste że tak.

1

@EzioAuditoreDF Weź ty Ezio sie lepiej Rodrigo Borgią zajmij.

2

Też tak jakoś od wczoraj patrzycie się na nadjeżdżające pociągi, stoice w oknie na dużej wysokości, wiążecie linę na drzewie, testujecie czy prąd jest w gniazdku?
Ja jakoś tak po dniu wczorajszym, mam takie różne zachowania. Noc jest ciemna i pełna strachów.

1

@BojanKriKicz A mi nigdy takiego komplementu nie dałeś...

0

Woke nonsens ten mecz, woke nonsens Liga Mistrzów, woke nonsens ten świat. Żyję, ale co to za życie?

3

Yamal co poza pod edity

0

Yamal na misji.

10

1% chance, 99% faith, 100% red card

5

@FcPortoFan1999 zazdroszczę ci Oskarze, mój drogi przyjacielu, tego ze żyjesz na spokojnej łące zwanej ekstraklasą i nie musisz się przejmować jakimiś głupotami w Lidze Mistrzów...

7

Atletico myśli że ciemność jest ich sprzymierzeńcem. Oni tylką ją zaadaptowali. My się w niej urodziliśmy i zostaliśmy przez nią ukształtowani.
Dlatego też idąc ciemną doliną zła się nie ulękniemy, gdyż to my jesteśmy największymi skurczysynami w dolinie.

6

20

Miałem sen, w tym śnie widziałem czysty świat, w którym gorszy element został zmiażdżony. Lepszy gatunek zdominował gorszy i potwierdził swoją wyższość. Niech dzisiaj ten sen stanie się rzeczywistością i bordowo-granatowe barwy powiewają nad ruiną Metropolitano.

Zdjęcie niepowiązane:
https://zapodaj.net/plik-B8RI9HMwmU

8

@Bzyczekk Pozytywna.

0

@Vegeta88 Kolejna ciekawostka. Chrześcijanie na tamtejszych terenach mówią Allah, w kontekście Jezusa, czy tam ogólnie Boga. Kwestie językowe.
Nie to, żebym uskuteczniał obronę Trumpa, bo moje intencje nie są takowe.

4

@blakkudium Zaczyna się na Ż i po cichu włada światem? A dobra, nieważne.
Ale dobrze dominos pizza kombinuje w tym temacie.

4

@Czajka90 Piwo z butelki, zawsze.

4

1

@MOLESTA Jak całe City. To był woke nonsens.
@Kgorecki2500 Jeszcze trochę i świat zrozumie, że kobiety są przereklamowane.

3

Ależ Cherki mi się podoba. Mój berber.

2

Bardzo dobrze, niech łzy Londynu dzisiaj płyną. Nie zesrajcie się City, ja was proszę.

2

@gumaz Musi, bo w mojej już nie ma miejsca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?