2

@LAMC_10 Piękna i zjawiskowa istota. Aż siurek się podnosi, ale to nie wstyd. Szkoda tylko że Antonella i te randomy przeszkadzają.

7

@lajcior Ja tam mam wykształcenie podstawowe i jestem człowiekiem sukcesu. Taki ktoś jak ja rodzi się raz na generację. Można śmiało powiedzieć że Aleksander Wielki ---> Juliusz Cezar ---> Napoleon Bonaparte ---> Adolf Hitler ---> Ja, Bolton.

2

@Lanosss Nie wiedziałem że codziennie pod żabką widuję się z Higuainem. Mały jest ten świat

5

Minusy: United ładuje w dziurę.
Plusy: Liverpool dostaje na dziurę.

1

@Sulimo Ja się ciągle waham nad kupnem. To jest jedna z tych gier, która jeżeli zatrybi to całkowicie się zatracisz, ale jeżeli nie to bardzo szybko się znudzisz i pójdzie w odstawkę. Ja dotąd dostaję sprzeczne sygnały i ciężko stwierdzić. Niby początek i koniec gry jest obiektywnie kiepski. Póki co się wstrzymam.

9

Króciutko z "ekspertami."

5

@gumaz Jakby wrzucił wszystko na czerwone na ruletce w wirtualnym kasynie, to teraz klepałby murzynki po dupach, a nie biedę. Błąd amatora

2

@Kgorecki2500 Kacperek, zapracujesz mi się. No i kogo ja będę obrażał, nie szanował i traktował jak trędowatego. No kogo? Zostań w domu, włącz komputer i odpocznij sobie. Żeby żyć trzeba żyć.

4

Zaraz się rozkręci.

2

Nie oglądam meczu, bo jestem na dalekiej wyprawie i robię życiowe questy, no ale na szczęście jesteście wy. Ludzie obiektywni, inteligentni i nade wszystko ludzie którzy nie pozwalają by emocje ich poniosły. Potraktuję wasze komentarze jako obraz meczu. Bądźcie moimi da Vinci i namalujcie obraz przebiegu tej zacnej bitwy.

11

@Ilka Ja nic nie mówię, nie podpuścisz mnie.

4

Witajcie ponownie. Jeżeli ktoś z jakiegoś powodu dzisiaj pracuje, to ja Bolton przychodzę z pomocą. Rozumiem, że na pewno macie problem z koncentracją i ogólnie chcecie się uwolnić z łańcuchów obowiązków. Żeby czas szybciej zleciał macie fajny ambient. Tyle ode mnie. Bez odbioru.

1

@Bykunn A to pierwsze słyszę. Znowu jakieś masońskie wymysły.
@Jakchcesz Nie obracam takimi kwotami.

7

Dzień dobry kochani. Ja Bolton, życzę wam wszystkeigo najlepszego z okazji... w sumie nie wiem. Po prostu jestem miłym człowiekiem, jakiego ze świecą należy szukać. Macie wielkie szczęście, że możecie ze mną wchodzić w interakcje. Mogliście się urodzić w czasach jaskiniowców, w średniowieczu podczas upadku Konstantynopola, czy walczyć za Rzeszę w 20 wieku (w sumie nie głupie), no ale urodziliście się w moich czasach. Ogromny fart. Tyle ode mnie. Pozdrawiam. Cieszcie się wolnym, a ci co nie mają to się nie cieszcie, bo to fizycznie niemożliwe. Żegnam. Do usłyszenia. Cześć.

0

@barteq Brak u mnie wiary, więc mówienie o swoich rzekomych grzechach jakiemuś obcemu gościowi wydaje mi się niezbyt przyjemną i ciekwą rzeczą, lekko mówiąc. Ja ogólnie nie uznaję koncepcji grzechu, więc to kompletnie nie dla mnie. No ale jak ktoś wierzy w jakąś religię, w której występuje coś takiego jak spowiedź, to czysto teoretycznie powinno to być dla takiej osoby istone i powinien podchodzić do tego poważnie.

3

@Cvzx Cześć. Możesz napisać do mnie, bo pełnię parę funkcji na tej stronie. Tylko że normalną i standardową procedurą w pierwszej kolejności jest wysłanie zdjęcia stóp. Wyślij mi w wiadomości prywatnej i zobaczymy co można dalej zrobić.

0

@Kgorecki2500 Kacpełek nie idź. Nie rób tego.

4

Wczoraj było 1:1 w meczu terrorystów, to nie możemy uznać że już oficjalnie jesteśmy w zasadzie 1:1? Dla mnie się to łączy wszystko w jedną całość.

1

@FcPortoFan1999 przynajmniej zadowolony, tylko to się liczy

7

Ależ mi się dynamicznie ogląda ten mecz. Mój wzrok nie nadąża za szybkością akcji.

1

Samolot uderzył w drugą wieże

6

@misterio Zawsze mogłem się urodzić indusem/murzynem/kobietą, albo o zgrozo murzynem kobietą mieszkającą w Indiach. Bogowie i tak mnie oszczędzili, choć nie nazwałbym tego Jackpotem. Będzie magik.

2

@macio_944 Defibrylator, na wydarzenie jakie na pewno nastąpi, a mianowicie utracenie rytmu serca oglądając ten żart z piłki nożnej.. mój romantyzm nie jest gotowy.

0

@CurryTheGoat30 Nie ma PC, więc niech mnie w pompkę całują. Problem taki, że nie ma fizycznej możliwości bym całkowicie uniknął spoilerów, po prostu nie. Musiałbym żyć pod kamieniem, czy coś. Gier jest więcej niż mam czasu na granie, więc czekanie problemem nie jest, no ale właśnie nie uniknę fali.

3

@Kessie Kocik.

1

@Eklerek No i co ty najlepszego zrobiłeś? Chodzi za mną niesamowcie od pewnego czasu jakieś MMO, a ty mi tu z Metinem wyjeżdżasz, dramat. Serce bolesne.

5

Przed dzisiejszym meczem Atletico z Arsenalem, nie będzie grał klasyczny hymn Ligi Mistrzów, lecz coś bardziej adekwatnego do widowiska które nas czeka.

2

@NeroTFP1 A wybierz sobie. Albo jeszcze lepiej, niech oni ciągną zapałki.

20

@NeroTFP1 A zacznij może jeździć do polityków. Tak po prostu.

2

@mekston Mnie sawsze drapało gdy wujek przyjeżdżał. O więzieniu się nie wypowiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?