0

Dzisiaj zagraliśmy piękny futbol terrorystyczny. Salam Alejkum.

3

Jedni remisują z BVB 2:2, inni wygrywają 4:0.

0

@Czajka90 Brentford to nie ogórki z Madrytu

6

@Bunk420 Odważnie, jeżeli uważasz że on wie gdzie jest. Już nie te lata.

3

@blakkudium Dziękuję za twoją pracę jaką jest publikowanie skrótów goli. Masz moją wdzięczność i błogosławieństwo. Pozdrawiam.

1

@FcPortoFan1999 Czyli wzrost AFD w Niemczech to nie przypadek. Wszystko się układa w jedną całość.

0

Jak myślicie, co powstrzyma Kane'a przed zdobyciem trofeum? 3 Wojna Światowa? Inwazja kosmitów? Zstąpienie Boga na Ziemię?

1

@Adran360 Dziękuję za publikację tego gola i wszystkich poprzednich. Jeżeli kiedykolwiek będziesz się źle czuł, to pamiętaj, że gdzieś na świecie jest Bolton, który docenia, że oddychasz i istniejesz. Pozdrawiam.

8

@gumaz Sram przy otwartych drzwiach, a na końcu ogłaszam, że ktoś strasznie obsrał kibel i ebie, więc wychodzę. W życiu musisz być twardym jako samiec i na każdym kroku pokazywać swoją dominację.

0

@marcin62 Szczerze mówiąc myślałem, że i tak więcej będzie.

6

@Aragorn33 Oczywiście nie jestem Szczęsnym, więc nie wiem jak się czuje, lecz jako osoba patrząca się na to wszystko z boku, to wydaje się, że mu się tu podoba. Być może nawet najbardziej biorąc pod uwagę wszystkie jego poprzednie kluby. Chłop przeżywa prawdziwy renesans i jest coraz mocniej doceniany (bez wątpienia pomaga tutaj PR Barcelony).

0

@Eric_Abidal_22 Nie widziałem wiele meczy rudego w tym sezonie, ale za każdym razem gdy widziałem, to uważam że Olmo jest lepszy (oczywiście mówię tylko o tym sezonie). Na dodatek z tego co czytam w internecie, to ludzie mówią wprost, że Belg bardzo spuścił z tonu.
Inna sprawa, że Olmo jest młodszy.

0

@Stinger_ Gyökeres jest niepewnym transferem. Isak wygląda nieźle, ale to transfer również raczej niemożliwy, bo Newcastle nie musi go sprzedawać, a i liczb od Lewusa lepszych najprawdopodobniej by nie miał.
Alvarez teoretycznie jest świetny do naszego stylu, ale nie ma szans, że Atletico go nam odda, oraz trochę jego wzrost powoduje u mnie wątpliwości, bo jednak fajnie jest mieć wysokiego napastnika, gdy trzeba liczyć na wrzutki. No i są jeszcze różne inne eksperymenty takie jak Sesko, David, Delap... Ogólnie ciężko temat.

1

@fejkenq Od dłuższego czasu cieniują. Na początku dobrze lecieli, ale coś się popsuło. Mogą mieć problem, żeby w przyszłym sezonie grać w Lidze Mistrzów.

0

@Stinger_ Dziadek wie o co chodzi. Naprawdę nie widzę na rynku gościa, który mógłby dać podobne liczby. Oczywiście wykluczam Haalanda, czy Kane'a bo są to niemożliwe transfery.

2

@Pawlak1992 Ogólnie rzecz biorąc rap. Jak byłem młodszy, to o zgrozo słuchałem rapu i to na dodatek lubiłem ten gangsterski...nie jestem dumny z tego epizodu w swoim życiu, ale na szczęście mam go już za sobą. Teraz gdy słyszę rap, to bardziej podoba mi się perspektywa wlania ciekłego rozżarzonego złota do uszu. Absolutna tragedia i koszmar.

6

@NeroTFP1 Widać, że nie poznał Aubameyanga

0

@waletpl Ale chodziłby nasz nowy Ronaldo zamiast skończonego dziadka z Polski.

9

Idę spać, dobranoc. Powiedziałbym miłych snów, ale aktualnie jesteśmy w śnie.

0

Kolejne kluby i narody upadają pod naporem naszego kanclerza. Monachium? Mediolan? Następne krainy czeka klęska i spustoszenie. Poddajcie się, a może będziemy łaskawi... może.

5

Uwielbiam ten czas przed meczem, w szczególności przed meczem w Lidze Mistrzów. Tylko nie spieprzcie nam jubileuszu porażki realu z Arsenalem.

5

@FCB24 Nie no, Lewus to Lewus. Może dupnąć w każdym momencie, bez względu na to jak wyglądały wcześniejsze minuty w meczu. Megalodon w ostatnim czasie dobrze chodzi, ale mimo wszystko wolę go na ławce. Zawsze może wejść w drugiej połowie.

5

@Kessie Adolf Hitler przed atakiem na Polskę, koloryzowane.

1

@fart Znaczy tak i nie. USA to globalna potęga i ich decyzje niestety mają wpływ na wszystkich. Podobnie jest z Chinami. Można się nie interesować polityką, ale polityka prędzej czy później zainteresuje się tobą. Ja po prostu pogodziłem się już z niektórymi rzeczami i nie zamierzam się załamywać, denerwować i biczować. Będzie co będzie. Jak umrę, to umrę.

17

Tylko błagam, proszę i modlę się do wszystkich Bóstw w tym przykrym wszechświecie...bez pieprzonej czerwonej kartki, która spowoduje uroczy rollercoaster, lecz niekoniecznie uroczy dla mojego serca.

1

@fart Niepewność bywa gorsza od stabilnego spadku. Mi się przyjemnie ogląda ten spektakl. Niech się dzieje co chce, bo mi już wszystko jedno.

0

Czuję w kościach, że Arsenal awansuje i Villa. natomiast w półfinale wygra zespół sympatycznego Hiszpana z Aston Villa. To wydaje się być wynik, który jest pisany w gwiazdach naszej symulacji. Trudno o coś bardziej ironicznego i zabawnego, więc musi się zdarzyć.

1

@Faro Tottenham raczej. Tylko, że jest to bardziej pozytywna obojętność niż jakaś wielka miłość. Po prostu najmniej mi przeszkadzają i nigdy nie czułem jakiejś antypatii.

1

@wojopancer No 9 jest najbardziej palącą kwestią, więc jak już to na jakiegoś napastnika. Tylko, że tych topowych nazwisk na rynku zbytnio wiele nie ma.
Ewentualnie jakiś skrzydłowy typu Leao, czy Nico.
Oczywiście pomijam fakt, że nadal nie mamy zasady 1:1, a sytuacja naszych finansów jest bliżej nieokreślona.

5

@Pawlak1992 Przecież to siostra bliźniaczka Jowity. Można ją rozpoznać po tym, że jest 600 kilo lżejsza i jak idzie to czuć tylko lekkie trzęsienie ziemi. A co do łysego to nic dziwnego, że się połasił, bo jest za co złapać i na czym leżeć. Sztuczna afera, która ma na celu oczernianie i nie mam na myśli tu Kessiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?