1

@Kgorecki2500 Ale sigiemka.

15

Moja tier lista ludzi.
https://zapodaj.net/plik-keLS5bDPEe

1

Zbyt wiele ludzi nie docenia, jakie my chore liczby robimy, w szczególności gdy weźmiemy pod uwagę, że gdy miałem 8 lat, to moja świnka skarbonka gwarantowała większe zaplecze finansowe, niż aktualny budżet transferowy Barcelony.
Inna sprawa, że Flick musiał kleić na ślinę formacje. Nie mamy Messiego, czy innego Neymara. Na 9 gramy "skończonym" emerytem z Polski... Można tak wymieniać.
Złego słowa na Flicka w tym życiu i następnym nie powiem.

0

Jedyny plus tej śmierdzącej kadry reprezentacyjnej, że troche czasu da

0

8:2 loading....

4

Pięknie, oddaje nam ten mecz, oj oddaje.

1

@michal26 Ogólnie dobrze, sami sobie więcej kłopotów sprawilismy, niż Newcastle nam, no ale piłka to gra błędów czy coś.

1

Trochę ci wybaczam Lewy, trochę ci wybaczam.

2

@Luciano99 Dlatego ja wchodzę głównie po meczu i podczas przerwy. A po porażkach, to ogólnie stronię od korzystania. Siusiaczki dają się ponieść negatywności.

6

Luźne 5 goli w pierwszej połowie. Futbol totalny, a więc to co kocham i dlatego lubię piłkę. Tyle na temat.

0

Brasillllllllllll

2

Kolejny cel. Kolejna ofiara. Dzisiaj tak:

2

@Bykunn Dlatego relatywnie niewiele krajów ma lotniskowiec. Tak właściwie to jest USA i długo nic. Większość krajów nie potrzebuje projektować siły na drugi koniec świata. No i lotniskowiec to bardzo droga sprawa, bo to w sumie dopiero początek zabawy. Lotniskowiec potrzebuje dużego zaplecza.

4

@majkiii Ale ty wiesz, że cię wywalą, jak sie dowiedzą że na krzywy ryj wszedłeś?

3

Ty, w sumie to wkrótce mecz. Dziwnie tak. Bardzo dziwne i podejrzane. Będę obserwował.

2

@BulaKG Najgorsze, to przystosowanie się do słońca. Ja jako, że nie wychodzę z piwnicy rodziców, to bardziej preferowałem zimę. Woke nonsens trochę ta wiosna, lato i jesień. Ciężkie jest życie :/

7

@Kgorecki2500 A ja czekam na kebaba. A zresztą dlaczego ja ci się tłumaczę. To moje zarobione pieniądze, a się czepiasz i ingerujesz. Wkurzyłem się jak cholera. Dramat Kacper z tobą.

7

@kamyk_23 Powinien już dawno temu zostać udupiony do końca życia.

2

@esem91 Bez obaw, będzie w 15 minucie.

3

@Safrani Ja akurat jestem prorosyjski, więc to dla mnie komplement.
@AssisMoreira Aktualnie mamy się bardzo dobrze. Serialowego fanfika nie liczę.

5

Wiecie co. Dzisiaj.18:45 czasu Polskiego. Godzina W. Kto nie z nami, ten przeciw nam. Zdrajcy zostaną ukarani, gdy już skończymy z zamkiem z piasku.

3

@Kozinho. Ani my szanowni, ani Państwo. Weź dzieciak.

1

@APTAPT W równość rasową... nie no, bez przesady
Tak czy inaczej City dostało w paprykę, więc nie przewiduję fajerwerków.

4

@Roobo Wczoraj też nie grał, posypał się strasznie :/

5

@Damian11 Bardzo ładny styl artystyczny, choć ja preferuję minimalizm.

6

@blakkudium Czarny nazinho. Woke nonsens.

4

Jak dla mnie to transfer będzie, albo nie będzie w przedziale cenowym 0-150 milionów.
Tyle ode mnie. Bolton: najlepsze źródło informacji i kłamstw.

1

@MessiForeverTheBest Dlatego najlepiej umrzeć i nie mieć już kłopotów. To jest mój życiowy cel.

7

@Zoker Pamiętaj, w życiu trzeba mierzyć nisko.

8

@gumaz Na tym etapie to już pozostaje mu ogarnąć jakąś uroczą panią z plastikonu i wymieniać, gdy lalka zacznie mieć katar.
No i oczywiście liczyć na to, że sztuczna inteligencja uplastyczni jakąś świadomość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?