Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mordini123 Oglądam ich co jakiś czas. Nasza obrona może i lubi mieć wylewy, ale to co oni grają z tyłu, to ciężko nazwać jakąkolwiek obroną.
3
@Eklerek I bodajże bezpośredni mecz z którymś rywalem o utrzymanie w lidze, jak dobrze pamiętam.
Inna sprawa, że oni chyba nie wygrali jeszcze meczu w tym roku.
6
Tottenham przy aktualnym wyniku ma 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. Nie wierzyłem w taki scenariusz, ale jeżeli dzisiaj nie wygrają, to będę musiał zrewidować swoje poglądy.
Oni są mentalnymi trupami i fizycznymi zresztą też. Taki choćby Kulusevski jest już najpewniej martwy, bo słuch o nim zaginął.
5
MBGA - Make Barcelona Great Again.
Proste, że tak. Sigmy trzymają się razem.
10
Gdybyście stracili prawo jazdy i samochód za jazdę po pijaku, to teraz byście nie potrzebowali paliwa i nie byłoby narzekania. Właśnie na tym polega odpowiedzialność, ale co wy tam wiecie o życiu. Nic.
0
@gumaz Tylko gotówką, bo zarabiam krwawe pieniądze.
1
@kundee W statystykach przestępstw jak najbardziej
5
@ViscaelBarca2007 czy już uplastyczniłeś wczorajszą grę Alvareza? Czy już upubliczniłeś swoją nienawiść i to jak bardzo nim gardzisz? Jeżeli chcesz ściąć jego drzewo genealogiczne, to właśnie jest ten moment. To twój czas.
17
@Pedri16Future Nie zaśmiecaj mojej przestrzeni życiowej jakimś odpadem cywilizacyjnym.
2 Girls 1 Cup, jest bardziej przyjemne do oglądania.
9
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Dajcie mi Weskera. 7 minut i tyle w temacie.
1
@damianex10 Za 10 złotych, to @Kessie zaspokoiłby wszystkie twoje fetysze. Dobrze wybrałeś.
1
Serce bolesne, ale dumne.
3
Jak coś to Alvarez jest na boisku.
@ViscaelBarca2007
4
Dobra, teraz zacząłem się kurwa naprawdę stresować. Widać na końcu tunelu światło, oby to tylko nie był pociąg.
2
Ale przysiegam, że widziałem jak to leci już nad bramką. Monitor byłby teraz za oknem.
0
Calma calma calma. Wnoszę o calme
1
Gorzej jak w drugiej minucie zostaniemy załadowani w paprykę. Byłoby trochę smutno.
6
Relaks. Luzik. Spokój. Stresować, to się można gdy policjant pyta, czy wiem coś o dzieciach które zaginęły.
Ja się nie nastawiam, bo nasza obrona opiera się na wibracjach. No ale będę oglądał i liczę przynajmniej na ciekawy mecz, bo o to właśnie w tym wszystkim chodzi. Futbol totalny i pełny chaos nasączony nienawiścią.
7
@AmigoBlancos No coś ewidentnie poszło w życiu nie tak, jeśli się wchodzi na notatnik.
3
@Kessie Ja codziennie słucham. Najlepsza mowa motywacyjna.
9
@draxidox Pójście do sklepu o 3 rano ma w sobie jakieś takie dziwnie przyjemne uczucie. Jest to idealne dla mnie.
6
Dzisiaj tak:
3
@PatrychoO Sigiemka z rizzem. Proste.
1
@SeWo77 Proste.
https://zapodaj.net/plik-NvfW0Amihi
3
@Trojanek23 Po pierwsze, to było dawno temu. Po drugie nie ma dowodów że Aleksander Wielki wiedział.
A po trzecie, to za dużo chciałbyś wiedzieć dzieciak i za bardzo wtrącasz się. Usta milczą, oczy nie widzą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@ZuczekFCB1899 Właśnie schodzimy.
20
@Kgorecki2500 Do jakiego Madrytu dzieciak, gramy w Barcelonie. Pięknie się zdradziłeś. Ukryta opcja madrycka.
10
@syzje Jestem prawdziwym mężczyzną, więc rzecz jasna mam powyżej 180 wzrostu. Waga nie wiem, bo się nie ważę. Nigdy w życiu nie byłem nawet blisko bycia grubym. Co tu dużo mówić: ideał.