1

@mordini123 Oglądam ich co jakiś czas. Nasza obrona może i lubi mieć wylewy, ale to co oni grają z tyłu, to ciężko nazwać jakąkolwiek obroną.

3

@Eklerek I bodajże bezpośredni mecz z którymś rywalem o utrzymanie w lidze, jak dobrze pamiętam.
Inna sprawa, że oni chyba nie wygrali jeszcze meczu w tym roku.

6

Tottenham przy aktualnym wyniku ma 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. Nie wierzyłem w taki scenariusz, ale jeżeli dzisiaj nie wygrają, to będę musiał zrewidować swoje poglądy.
Oni są mentalnymi trupami i fizycznymi zresztą też. Taki choćby Kulusevski jest już najpewniej martwy, bo słuch o nim zaginął.

5

MBGA - Make Barcelona Great Again.
Proste, że tak. Sigmy trzymają się razem.

10

Gdybyście stracili prawo jazdy i samochód za jazdę po pijaku, to teraz byście nie potrzebowali paliwa i nie byłoby narzekania. Właśnie na tym polega odpowiedzialność, ale co wy tam wiecie o życiu. Nic.

0

@gumaz Tylko gotówką, bo zarabiam krwawe pieniądze.

1

@kundee W statystykach przestępstw jak najbardziej

5

@ViscaelBarca2007 czy już uplastyczniłeś wczorajszą grę Alvareza? Czy już upubliczniłeś swoją nienawiść i to jak bardzo nim gardzisz? Jeżeli chcesz ściąć jego drzewo genealogiczne, to właśnie jest ten moment. To twój czas.

17

@Pedri16Future Nie zaśmiecaj mojej przestrzeni życiowej jakimś odpadem cywilizacyjnym.
2 Girls 1 Cup, jest bardziej przyjemne do oglądania.

9

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 Dajcie mi Weskera. 7 minut i tyle w temacie.

1

@damianex10 Za 10 złotych, to @Kessie zaspokoiłby wszystkie twoje fetysze. Dobrze wybrałeś.

1

Serce bolesne, ale dumne.

3

Jak coś to Alvarez jest na boisku.
@ViscaelBarca2007

4

Dobra, teraz zacząłem się kurwa naprawdę stresować. Widać na końcu tunelu światło, oby to tylko nie był pociąg.

2

Ale przysiegam, że widziałem jak to leci już nad bramką. Monitor byłby teraz za oknem.

0

Calma calma calma. Wnoszę o calme

1

Gorzej jak w drugiej minucie zostaniemy załadowani w paprykę. Byłoby trochę smutno.

6

Relaks. Luzik. Spokój. Stresować, to się można gdy policjant pyta, czy wiem coś o dzieciach które zaginęły.
Ja się nie nastawiam, bo nasza obrona opiera się na wibracjach. No ale będę oglądał i liczę przynajmniej na ciekawy mecz, bo o to właśnie w tym wszystkim chodzi. Futbol totalny i pełny chaos nasączony nienawiścią.

7

@AmigoBlancos No coś ewidentnie poszło w życiu nie tak, jeśli się wchodzi na notatnik.

3

@Kessie Ja codziennie słucham. Najlepsza mowa motywacyjna.

9

@draxidox Pójście do sklepu o 3 rano ma w sobie jakieś takie dziwnie przyjemne uczucie. Jest to idealne dla mnie.

6

Dzisiaj tak:

3

@PatrychoO Sigiemka z rizzem. Proste.

1

3

@Trojanek23 Po pierwsze, to było dawno temu. Po drugie nie ma dowodów że Aleksander Wielki wiedział.
A po trzecie, to za dużo chciałbyś wiedzieć dzieciak i za bardzo wtrącasz się. Usta milczą, oczy nie widzą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@ZuczekFCB1899 Właśnie schodzimy.

20

@Kgorecki2500 Do jakiego Madrytu dzieciak, gramy w Barcelonie. Pięknie się zdradziłeś. Ukryta opcja madrycka.

10

@syzje Jestem prawdziwym mężczyzną, więc rzecz jasna mam powyżej 180 wzrostu. Waga nie wiem, bo się nie ważę. Nigdy w życiu nie byłem nawet blisko bycia grubym. Co tu dużo mówić: ideał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?