1

@blakkudium Czas na opinie już minął, tu trzeba działać. Oglądanie faceta w łódce zapewniało lepszą rozrywkę.

11

Nudne to Premier League jak diabeł rogaty. Liverpool gra jakby miał owsiki w tyłku. Absolutnie woke nonsens.

0

Wiadomo, dominacja genetyczna Dumy Wszechświata i Sevilla nie wie co jest pięć.
Ale jeżeli komuś umknęło, to Nottingham, West Ham i Tottenham mają po 29 punktów.
Aktualnie Totki dostają na dziurę i jeżeli nic się nie zmieni, no to utrzymają swoją liczbę punktów. Za tydzień grają z lasem. Ja nic nie mówię, tylko obserwuję.

2

Witam was wszystkich w fanklubie Cancelo.
A dziadek z Polski wciąż coś tam jeszcze potrafi.

1

@Comentateiro Dziadek, gdzie byłeś jak cie nie było.

3

FC Penaltilona.

3

Bardzo lubię Cancelo, tak chciałem tylko poinformować.

8

Xavi płakał w mediach i wyciągał brudy i już w pierwszym składzie. Dramat, widzowie.

2

To ja proponuję wielką schizmę. Powstanie Barcelona Wschodnia i Barcelona Zachodnia.
Wschodnią będzie rządził Font, a Zachodnią Laporta.
Albo tetrarchia i wtedy do nich niech jeszcze dołączy Messi i Pique.

2

@Frimpong Tam każdy ananas ma karty w wszystkich kolorach tęczy.

1

@Vegeta88 A ja tylko dla mężczyzn. W takim razie się nie dogadamy skrajny lewaku.

6

@michal26 Popierasz aborcję i prawa homoseksualne?

1

@gumaz Miłość nie jest na abonament, w szczególności gdy nadawcą jest ktoś taki jak ja.
@mekston Gdy się przeklina przy dziecku, to ono to później powtarza. Tak samo jest z F1. Bałamucicie i przez was również powtarzam jakieś dziwne rzeczy, których nie rozumiem.

13

W tą piękną niedziele chciałbym wam powiedzieć że Bóg was kocha, bo ja was kocham (oprócz fanów F1). Odpoczywajcie i ładujcie swoje baterie w tym dniu, żebyście mogli jutro dalej pracować aż umrzecie. A ci co dzisiaj pracują, to przesyłam wam soczyste całusy i trzymajcie się tam, cholera jasna.

2

Coco Jambo Warszawa robi to City na miękko.

4

@ViscaelBarca2007 Aha, czyli zamieniłeś swój awatar w "Death Note". Tobie to już ładnie bije od tej nienawiści. Jak można tak kogoś nienawidzić.

4

@Luciano99 W przypadku Kessiego przynajmniej jest szansa, że coś ciekawego wyciągnie, bo różne osoby w niego wchodziły. Arsenal to w aktualnej sytuacji co najwyżej wyciąga z mojej duszy radość z oglądania piłki kopanej.
Apokalipso przybywaj i oszczędź nam cierpienia.

5

@Gibbon_FCB Uspokój się, bo jeszcze mecz się nie skończył. Nie igraj z magią, której nie rozumiesz.

Edit: gratuluję mózgu.

2

@ViscaelBarca2007 Gdyby mi na początku mojego świadomego życia, przyszło regularnie oglądać coś takiego, to teraz grałbym pewnie w curling, albo był żołnierzem w Państwie Islamskim.
To nie jest futbol, który toleruję.

1

@Eklerek Aha, wyzywanie ludzi od downów. Gratuluję mózgu.

1

@Gaucho Mój mózg każdego kolejnego dnia się coraz bardziej przekonuje do tego transferu. Nie wiem tylko, czy kieszenie Barcelony są w równym stopniu przekonane, bo szczerze mówiąc nie mam bladego pojęcia ile on całościowo może kosztować, a i również nie wiem czy na ten moment transfer za 10 groszy nie jest dla nas zbyt dużym wydatkiem.
A czy jest debilem? Nie wiem, nie orientuję się. W najgorszym przypadku będzie to nasz debil.
Tak czy inaczej kogoś trzeba kupić, a oceanu opcji nie mamy. Co najwyżej płytką kałuże.

0

@Aragorn33 Mi tam akurat Izrael pod niektórymi względami się podoba, więc Trump tutaj jakoś bardzo w moich oczach nie traci. Niech dalej próbuje walczyć o moją przychylność, zobaczymy, zobaczymy.

1

@Aragorn33 Trump ewidentnie pragnie mojej przychylności. Interesujący przekaz.

1

@blakkudium Hernan Cortes był sigmą, więc mam do chłopaka Lewandowskiej, spore oczekiwania.

6

@Luciano99 Docelową pozycją powinno być siedzenie w samolocie do innego klubu.

1

@marcin62 Natychmiastowa deportacja do kraju jankesów.

4

Piękna sobota, a więc oznacza to jedno: nic.
Tak czy inaczej życzę wam owocnych eskapad, moi bracia i siostry (na siostrach mi mniej zależy).
Trzymajcie się. Dbajcie o siebie. Pozdro. Uplastycznione.

1

@Dari0G To by oznaczało że mówię teraz sam ze sobą. Jesteś wyimaginowany.

20

Nie wiem czy jestem w mniejszości, czy też nie, ale jak dla mnie to sprzedać. Nie podoba mi się jego gra w defensywie i ofensywie. Masakrycznie mnie ten chłop irytuje swoją grą. Jest to idealny kandydat na sprzedaż.
Wiadomo, że jest kwestia kto za niego, no ale myślę że dałoby się tutaj jakoś uplastycznić przy odpowiednim rozsądku.

0

@Dari0G Tak naprawdę, to wszyscy jesteśmy biednymi Łotyszami, którzy głodują i Polska to nasza zbiorowa halucynacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?