Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kozinho. Nie, ebole
1
@gumaz Nic mi o tym nie wiadomo, no ale piło się w życiu różne drinki niewiadomego pochodzenia, więc kto wie.
8
@Chimera Jeśli chodzi o jajka, to powinny być jak penisy, na twardo i w moich ustach.
Czekaj, w sumie nie wiem czy o to pytasz.
5
@Popitek12 Piękna sprawa bracie. Tak trzymaj, a szczekacze nadal niech ujadają z zazdrości.
Chciałem jeszcze tylko powiedzieć że ten twój ostatni trening naprawdę zrobił na mnie wrażenie. Sam przetestowałem i wyniki były natychmiastowe. Jutro spróbuję w dresach Gucci.
6
@BojanKriKicz *zablokuj*
0
@marcin62 Liczę całokształt, wraz z modami. Obok Minecrafta to największa społeczność w tym względzie.
Są gusta i guściki, ale dla mnie to połączenie sentymentu i po prostu klimatu. Świetnie trafia w moje gusta. Żaden nowoczesny RPG nie jest dla mnie w stanie pokonać Skyrima
3
Właśnie odpalam Skyrima, po długim okresie. Witaj ponownie kochany. Teraz tylko 3 tygodnie modowania, żeby zagrać 10 minut. Najlepszy RPG w historii i w tym temacie nawet się ze mną nie kłócić.
4
@Kgorecki2500 Uwielbiam dyskusje polityczne przy rodzinnym stole.
https://zapodaj.net/plik-WFXTF831eE
1
@blakkudium Ciemno jest to go nie widać.
3
@Vegeta88 Wszystko fajnie i uroczo, ale mówiłem że bez odbioru. Twoja niesubordynacja zostanie zapamiętana.
7
Takie tam z ekipą.
https://zapodaj.net/plik-rBZAbAcIN2
A chcę jeszcze przypomnieć, że jutro o godzinie 21 się widzimy. Przygotujcie oręż, by utłuc madryli. Bez odbioru.
9
@Kgorecki2500 Ale się będą cyrki działały podczas tego mundialu i w sumie już się dzieją.
2
Z jednej strony ten incydent teoretycznie powinien zmniejszyć cenę.
Z drugiej, to żeby lepiej u nas nie uskutecznił czegoś takiego w meczach pucharowych, gdyż już mamy jednego ananaska co lubi zrobić psikusa w mało optymalnym momencie.
1
@maroon Już nawet pomijając tą kwestię, to tak jakby państwo było skuteczne w walce tylko przeciwko tym małym. Absolutnie niemożliwe i politycy nigdy by czegoś takiego nie zrobili.
8
Zdecydowana większość piłkarzy tego świata mówi "tak" Barcelonie, z wiadomych względów.
Nasze finanse mogą mieć odmienną opinie.
5
@Kozinho. Jak Popitek dzisiaj francuza robił. Ogarnij się dzieciak.
1
@AssisMoreira Możesz ze mną spędzić czas, gruzinie. Ja tam zawsze chętnie na kimś wyleję swoje negatywne emocje.
10
Jutro już jest piątek, a wiecie co jest po piątku? Sobota. A wiecie co jest w sobotę? Mecze i to przede wszystkim Duma Wszechświata będzie ładować w kakaowe oczko pasiaste madryle. Ja będę tam, wy będziecie, Bóg też będzie, a jak on z nami, to kto przeciw nam? Byle tylko nie sprawdzał mojej historii przeglądarki.
To tyle ode mnie. Wypatrujcie tego dnia i szykujcie się.
4
@AssisMoreira Z wybrzeża to go złapali do siatki.
5
@AssisMoreira Jeżeli chodzi o afryke, to tylko Rodezja
7
@Giwera Przecież on pod tym tłuszczykiem jest ostry harpagan. Wystarczy tylko spojrzeć jak w przeszłości wyglądał.
5
@July_6_BcN Ja akurat założyłem konto i to nie jedno, które wychwalają pewnego Austriaka, ale nie wiem czy o to ci chodzi. A zresztą nie zawracaj mi głowy kobieto i zajmij się czymś pożytecznym.
15
Jeżeli nie trenujesz jak @Popitek12 to gdzieś w życiu popełniłeś poważne błędy.
1
@Kgorecki2500 Nienawidzę utrudniania zapisywania w grach.
Dlatego też na przykład pierwsza rzeczą jaką zrobiłem w Kingdom Come, to dodanie moda na możliwość zapisywania kiedy chcę.
1
@AssisMoreira Nie wiem, nie oglądałem. Zapracowany byłem. Lewy i tak może kończyć karierę z wysoko podniesioną głową.
8
Przegrana z kalifatem szwedzkim. Absolutnie woke nonsens. No ale makaroniarze też dają czadu, 3 razy pod rząd bez mundialu. My jak my, ale historycznie topowa reprezentacja i uskutecznia takie tarło. No ale klubowo też u nich nie jest kolorowo. A co do Bastoniego, to jak dla mnie ma DNA. Już to widzę oczyma mej wyobraźni jak w ćwierćfinale Ligi Mistrzów dostaje czerwoną kartkę w ósmej minucie, a terrorysta z Urugwaju, w 13 minucie. A co się dzieje w Sarajewie, to zostaje w Sarajewie, jak to mawiał serbski zbrodniarz wojenny.
Tak bym uplastycznił wczorajsze reprezentacyjne eskapady. A teraz oddajcie mi piłkę klubową, siusiaki.
3
Czy ja dobrze widzę, że De Zerbi idzie do Tottenhamu i ma pięcioletni kontrakt? Oni to już robią specjalnie, przysięgam.
0
@Filipem Chłopcy to są w agencjach towarzyskich.
To są młode wilki, najlepsi na świecie.
1
@tomek8756 I flagę Indonezji. Co to ma znaczyć.
0
Wtorek. 31 marzec, Roku Pańskiego 2026. Stan: zły, pikujący. Niedobór Barcelony i piłki klubowej daje mi się we znaki. Halucynacja słuchowa obecna, gdyż słyszałem jak moja mama mówi mi że mnie kocha. Halucynacja wzrokowa również, gdyż ujrzałem osobę o niezdefiniowanej przynależności etnicznej w pośredniaku. Jest źle, co tu dużo mówić. Dajcie mi sobotę.