1

@Who_you_mam Gdzie podpisać? Jestem jak najbardziej za sprzedaniem go. Strasznie mi się Balde nie podoba i spieniężenie go jest dobrym pomysłem.

4

3

@kundee Mam ciało wyrzeźbione przez Michała Anioła. Czeka cię czysta ambrozja i miód dla twoich gałek ocznych, ale uważaj, bo nie każdy jest gotów na taką falę przyjemności.

4

@July_6_BcN Ostatni raz gdy ci wysyłałem zdjecie, to mnie zgłosiłaś na policję. Nie igraj ze mną.
@blakkudium Tak, dzisiaj mam dobry humor.

13

Piękna i słoneczna sobota, choć słońce znikło już za horyzontem. Wiecie co jest jeszcze piękne? Ja. Ale nie o tym teraz. O godzinie 21 Baskowie będą jechani w paprykę. Proszą się o to i nie zostawiają nam wyboru. Po tym meczu wszyscy razem zaśpiewamy "deszcze Bilbao", bo po tym co im zrobimy, to w ruinie ich stadionu, będzie już słychać tylko spadające krople deszczu. Tyle ode mnie, już więcej nic nie uplastyczniam. Trzymajcie się. Dbajcie o siebie. Bolton przesyła pozdrowienia.

9

Salut i ostateczne rozwiazanie Bilbao. Proste że tak. Uplastycznione.

4

A ja nic nie będę mówił, bo real ma 15 Lig Mistrzów. Proste. Uplastycznione. Tak.

2

Dzisiaj wszyscy jesteśmy Viggo Mortensenem

1

@Popitek12 No i o to właśnie chodzi popers. Tak trzymaj bracie.

0

@Kgorecki2500 Ja też Kacper. Patrz ile nas łączy. Przeznaczenie nas połączyło, tak tylko mówię.

2

@PatrykBarca A i ten kierunek jest bardziej w stylu Kloppa. Jakoś do realu mi on nie pasuje.

3

Widziałem plotkę, że Klopp negocjuje z Atletico. Było to "El Chiringuito", więc równie dobrze jako źródło można podać Bravo Sport, ale nie o to chodzi.
Szansa że to się wydarzy jest bardzo niska, no ale bardzo chciałbym żeby do tego doszło. Dzięki temu Atletico stałoby się mocniejszym klubem (prawdopodobnie), a i ten gorszy madryt, zostałby tą decyzją załadowany w paprykę.

2

@FCB24 Bardziej o Vuskovica mi chodzi. Choć z drugiej strony będą może właśnie chcieli go zatrzymać jako element rewolucji składu.
@BORO_12 Ale wykluczone nie jest. W tym roku są najgorszą drużyną Premier League.

0

@Czyhrynski Maddison to aktualnie co najwyżej może do szpitala wchodzić. Gość na tym etapie jest już trupem

0

@bartekvisca Ta firma to już czasem też nie zbankrutowała? Od dłuższego czasu i tak byli przewartościowani.

3

@BORO_12 Potencjalny spadek Tottenhamu mógłby trochę ułatwić sprawę

0

@tbas Nawet lepiej.

1

@bartekvisca Politycy to niestety idioci i nie potrafią wpaść na taki pomysł. Dajcie mi władzę, a rozwiążę wszelkie problemy trapiące nasz kraj i społeczeństwo. Jestem obiecanym księciem.

3

Supremacja ekstraklasy nie ulega wątpliwości. @FcPortoFan1999 uplastycznisz temat?

5

Komentarz usunięty

7

@LAMC_10 Tu już przesadziłeś. To jest ta granica etyczna, której się nie przekracza.

0

@A4ron Szczerze mówiąc, to nie chcę nikogo. Jeszcze niedawno pisałem, że Micky jest interesujący, ale w sumie nie wiem czy to dobra opcja. Ciężko ogólnie stwierdzić, bo połowa składu jest w szpitalu, a i ogólnie ich aktualny poziom mentalu jest poniżej Rowu Mariańskiego.

1

@mordini123 Oglądam ich co jakiś czas. Nasza obrona może i lubi mieć wylewy, ale to co oni grają z tyłu, to ciężko nazwać jakąkolwiek obroną.

3

@Eklerek I bodajże bezpośredni mecz z którymś rywalem o utrzymanie w lidze, jak dobrze pamiętam.
Inna sprawa, że oni chyba nie wygrali jeszcze meczu w tym roku.

6

Tottenham przy aktualnym wyniku ma 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. Nie wierzyłem w taki scenariusz, ale jeżeli dzisiaj nie wygrają, to będę musiał zrewidować swoje poglądy.
Oni są mentalnymi trupami i fizycznymi zresztą też. Taki choćby Kulusevski jest już najpewniej martwy, bo słuch o nim zaginął.

5

MBGA - Make Barcelona Great Again.
Proste, że tak. Sigmy trzymają się razem.

10

Gdybyście stracili prawo jazdy i samochód za jazdę po pijaku, to teraz byście nie potrzebowali paliwa i nie byłoby narzekania. Właśnie na tym polega odpowiedzialność, ale co wy tam wiecie o życiu. Nic.

0

@gumaz Tylko gotówką, bo zarabiam krwawe pieniądze.

1

@kundee W statystykach przestępstw jak najbardziej

5

@ViscaelBarca2007 czy już uplastyczniłeś wczorajszą grę Alvareza? Czy już upubliczniłeś swoją nienawiść i to jak bardzo nim gardzisz? Jeżeli chcesz ściąć jego drzewo genealogiczne, to właśnie jest ten moment. To twój czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?