Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Eklerek Czyste i szlachetne rysy.
Biel = ideał
2
Którego polityka z historii całego świata chcielibyście przywrócić do życia, żeby objął stery współczesnej Polski?
3
@Kessie Zjednoczone Królestwo Indii, Pakistanu i Bangladeszu, coś się odkleja z dnia na dzień, coraz mocniej.
0
@RosjaninBut Rasizm:
https://zapodaj.net/plik-w8jx6lQ1Z8
Wybierzcie właściwą i rozsądną drogę.
1
@Kgorecki2500 Tatuś Leon już czeka.
0
@Jakchcesz Ja się gubię w tym wszystkim.
Było głosować na Maciaka, a nie na te wszystkie pokemony.
Chcieliście to macie.
1
@gumaz Proszę nie. Sie będzie bardziej wylewało, niż z pękniętej rury. Absolutnie woke nonsens. Masa osiągnęła punkt krytyczny, w ich przypadku.
6
@Eklerek Azjaci wschodni są biali, więc nie widzę kontrowersji.
Czystość i dominacja genetyczna.
5
@Kessie Zasłużył
3
@Kgorecki2500 Polacy też, za sprawą Haiti. Lewus, wiesz co robić.
9
Zgłaszam oficjalne zaginięcie @FcPortoFan1999 .
Oskar, jeżeli to czytasz... wróć.
2
@krefi10 No dobra, ale co to znaczy?
0
@Michael24 Michał, słyszałem że umiesz fantastycznie zakisić ogóra.
7
@Pedri16Future Znaczy się na ten moment to jest Premier League, dość długo nic i dopiero inne ligi.
No ale Serie A mocno w tyłek dostała. Przecież kiedyś to była taka ówczesna superliga.
0
@Nazio_87 A daj mi spokój, nie lubię takich wynalazków. Warto sobie przypomnieć co się stało z piłkarzami Ajaxu po tym pamiętnym sezonie. Tu najprawdopodobniej byłoby to samo.
1
@APTAPT A Mbappe i Vinicius dać jakiś statement w mediach społecznościowych, z czarno-białym tłem
9
@Herato Istnieje duża szansa, że żaden klub serie a nie będzie grał w następnej rundzie Ligi Mistrzów.
2
Ciekawi mnie kto i za ile kupi piłkarza Bodo. To jest raczej nieuniknione, bo będzie lekki hype i oczywiście najpewniej taki piłkarz okaże się niewypałem.
1
No nasza defensywa mogłaby mieć ciężko z nordami.
2
@pax Nie no, Barcelonie. Czasem trzeba przełknąć wady, bo na tym polegają zdrowe relacje...
2
@Krystiansigma2734 18/19, Liga Mistrzów...
https://zapodaj.net/plik-eg7Eqs4RLO
2
@Piotrek1993 Nie zawsze może wszystko wyglądać idealnie.
5
Czy ja dobrze widzę, że w Bodo na boisku są tylko biali piłkarze? Tym bardziej warto im kibicować. Pięknie.
4
@ViscaelBarca2007 "Szkoda tylko, że ma jeden zwój mózgowy więcej od kury żeby tylko nie srał na własnym podwórku. ".
Cieszę się, że zaadaptowałeś do swojego życia moją filozofię i poglądy na pewien typ osób. Jak widać, zdrowy rozsądek również może sie rozprzestrzeniać.
0
@VamoSBarca88 Nie ma dowodów.
Jest nagroda pół miliona Euro dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Król Leopold wiedział o sytuacji w Kongo.
5
Jeżeli chodzi o Belgów, to tylko król Leopold II. Prawdziwy sigma.
17
@ViscaelBarca2007 o 18:45 Alvarez gra, przyszykuj tą laleczkę voodoo, którą się chwaliłeś.
0
@Azazel_Pazuzu @Rifek Bo nie jest to Gra o Tron. Serial jest oparty na relatywnie krótkiej noweli, która na dodatek nie jest całkowicie ukończona (tak jak zresztą główne książki). To ma inny klimat i zamysł. Całkowicie skupiono się na pov Dunca, czyli tak jak powinno. Nie będzie przeskoków do tego co robią inne postacie (co do zasady).
W następnych sezonach będzie więcej akcji i polityki, ale nie wiem jak do tego podejdą, gdyż niektóre wydarzenia może być ciężko przedstawić.
Ogólnie rzecz biorąc, to ten serial przede wszystkim docenią ludzie znający uniwersum. Dla osób z doskoku będzie to nudniejsze.
No i też nie każdy lubi taki klimat, co zrozumiałe.
4
@Arkon Rycerz Siedmiu Królestw, bo tylko to oglądałem, co nie zmienia faktu, że byłem bardzo zadowolony
1
@Dieselzor Jeżeli chodzi o "realizm wojny", to Arma 3/Arma reforger, wypada dobrze.
Tylko że to jest bardziej symulator, niż typowa dynamiczna strzelanka jak cod.
Reforger to nowszy projekt. Arma 3 z kolei ma lata rozwoju za sobą i pełno modów.
Nigdy w to nie grałem, więc ciężko mi coś więcej powiedzieć.
Reforger to też chyba taki bardziej test pod Arma 4, ale tego nie jestem pewny.