3

@Eklerek Czyste i szlachetne rysy.
Biel = ideał

2

Którego polityka z historii całego świata chcielibyście przywrócić do życia, żeby objął stery współczesnej Polski?

3

@Kessie Zjednoczone Królestwo Indii, Pakistanu i Bangladeszu, coś się odkleja z dnia na dzień, coraz mocniej.

0

@RosjaninBut Rasizm:
https://zapodaj.net/plik-w8jx6lQ1Z8

Wybierzcie właściwą i rozsądną drogę.

1

@Kgorecki2500 Tatuś Leon już czeka.

0

@Jakchcesz Ja się gubię w tym wszystkim.
Było głosować na Maciaka, a nie na te wszystkie pokemony.
Chcieliście to macie.

1

@gumaz Proszę nie. Sie będzie bardziej wylewało, niż z pękniętej rury. Absolutnie woke nonsens. Masa osiągnęła punkt krytyczny, w ich przypadku.

6

@Eklerek Azjaci wschodni są biali, więc nie widzę kontrowersji.
Czystość i dominacja genetyczna.

5

@Kessie Zasłużył

3

@Kgorecki2500 Polacy też, za sprawą Haiti. Lewus, wiesz co robić.

9

Zgłaszam oficjalne zaginięcie @FcPortoFan1999 .
Oskar, jeżeli to czytasz... wróć.

2

@krefi10 No dobra, ale co to znaczy?

0

@Michael24 Michał, słyszałem że umiesz fantastycznie zakisić ogóra.

7

@Pedri16Future Znaczy się na ten moment to jest Premier League, dość długo nic i dopiero inne ligi.
No ale Serie A mocno w tyłek dostała. Przecież kiedyś to była taka ówczesna superliga.

0

@Nazio_87 A daj mi spokój, nie lubię takich wynalazków. Warto sobie przypomnieć co się stało z piłkarzami Ajaxu po tym pamiętnym sezonie. Tu najprawdopodobniej byłoby to samo.

1

@APTAPT A Mbappe i Vinicius dać jakiś statement w mediach społecznościowych, z czarno-białym tłem

9

@Herato Istnieje duża szansa, że żaden klub serie a nie będzie grał w następnej rundzie Ligi Mistrzów.

2

Ciekawi mnie kto i za ile kupi piłkarza Bodo. To jest raczej nieuniknione, bo będzie lekki hype i oczywiście najpewniej taki piłkarz okaże się niewypałem.

1

No nasza defensywa mogłaby mieć ciężko z nordami.

2

@pax Nie no, Barcelonie. Czasem trzeba przełknąć wady, bo na tym polegają zdrowe relacje...

2

2

@Piotrek1993 Nie zawsze może wszystko wyglądać idealnie.

5

Czy ja dobrze widzę, że w Bodo na boisku są tylko biali piłkarze? Tym bardziej warto im kibicować. Pięknie.

4

@ViscaelBarca2007 "Szkoda tylko, że ma jeden zwój mózgowy więcej od kury żeby tylko nie srał na własnym podwórku. ".
Cieszę się, że zaadaptowałeś do swojego życia moją filozofię i poglądy na pewien typ osób. Jak widać, zdrowy rozsądek również może sie rozprzestrzeniać.

0

@VamoSBarca88 Nie ma dowodów.
Jest nagroda pół miliona Euro dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Król Leopold wiedział o sytuacji w Kongo.

5

Jeżeli chodzi o Belgów, to tylko król Leopold II. Prawdziwy sigma.

17

@ViscaelBarca2007 o 18:45 Alvarez gra, przyszykuj tą laleczkę voodoo, którą się chwaliłeś.

0

@Azazel_Pazuzu @Rifek Bo nie jest to Gra o Tron. Serial jest oparty na relatywnie krótkiej noweli, która na dodatek nie jest całkowicie ukończona (tak jak zresztą główne książki). To ma inny klimat i zamysł. Całkowicie skupiono się na pov Dunca, czyli tak jak powinno. Nie będzie przeskoków do tego co robią inne postacie (co do zasady).
W następnych sezonach będzie więcej akcji i polityki, ale nie wiem jak do tego podejdą, gdyż niektóre wydarzenia może być ciężko przedstawić.
Ogólnie rzecz biorąc, to ten serial przede wszystkim docenią ludzie znający uniwersum. Dla osób z doskoku będzie to nudniejsze.
No i też nie każdy lubi taki klimat, co zrozumiałe.

4

@Arkon Rycerz Siedmiu Królestw, bo tylko to oglądałem, co nie zmienia faktu, że byłem bardzo zadowolony

1

@Dieselzor Jeżeli chodzi o "realizm wojny", to Arma 3/Arma reforger, wypada dobrze.
Tylko że to jest bardziej symulator, niż typowa dynamiczna strzelanka jak cod.
Reforger to nowszy projekt. Arma 3 z kolei ma lata rozwoju za sobą i pełno modów.
Nigdy w to nie grałem, więc ciężko mi coś więcej powiedzieć.
Reforger to też chyba taki bardziej test pod Arma 4, ale tego nie jestem pewny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?