2

@tomek8756 Województwa Zjednoczone Polski. Proste.

3

@TR3YWAY Mężczyźni też mogą rodzić. Jest to ewidentna homofobia, transfobia, arachnofobia i wszystkie inne fobie. Dramat.

4

Dzień dobry, albo dobry wieczór, w zależności w jakiej strefie czasowej się znajdujecie. Pozdro. Uplastycznione.

0

@4drian0 Nie wiem co oni robią, ale bardzo mocno rozwalili xboxa. W tym momencie może będą musieli go przemienić na coś w rodzaju gotowca i ogólnie zjednoczyć z PC. Nie wiem czy to ma sens, nie wiem jak by to się skończyło i nie wiem na ile to jest możliwe. Po prostu głośno myślę.

2

@Hosh Cubarsi i Eric uplastycznili, że jest w porządku, więc się ogarnij gościu.

2

@Kozinho. Nie będę nic uplasticzniał.
A ty @FcPortoFan1999 Oskarze się nie przejmuj niczym.

0

@RosjaninBut Co ci nie pasuje? Był wartościową osobą i miał pozytywny wkład do społeczeństwa.
https://zapodaj.net/plik-Ggw5gDX52S

7

@BulaKG Bojack stary zboczeńcu. Ogarnij się gościu. Nie wszystko się kręci wokół seksu, porno, etc. Weź przeczytaj książkę, weź posadź dom i zbuduj drzewo, weź bądź rasistą w internecie i obrażaj innych "ludzi". Tak wiele możliwości, a ty postanowiłeś zapytać o link, bo zobaczyłeś trochę odsłoniętej skóry. Dramat, tragedia, potwarz dla ludzkiej cywilizacji.

4

Wkrótce przeprowadzam się do Warszawy. Jakie zaimki polecacie dla początkującego warszawiaka?

7

Nie wiedziałem że nowa captcha została wprowadzona przez La Ramble, no ale ok.
https://zapodaj.net/plik-lAL9TywgHa

1

@AssisMoreira Było dać jej kocimiętkę. Te bękarty to lubią.

2

@Kgorecki2500 Biała siła.

4

Każdy kto się wkrótce obudzi i to przeczyta. Kocham cię szczerą miłością, kimkolwiek i gdziekolwiek jesteś. Niech ci się darzy w tym dniu Pańskim i pokaż wrogom co się dzieje gdy z tobą zadzierają.
A dlaczego ja nie śpię? Pewnie sobie nie zadałeś takiego pytania, ale i tak odpowiem: bo licho nie śpi, więc muszę czuwać w tej nierównej walce.

3

@ViscaelBarca2007 Jak to Arsenal spieprzy, to będzie bardzo zabawnie. A muszą wygrać, bo ich styl stał się bardzo pragmatyczny i wręcz bardzo często cholernie nudny do oglądania. Kibice to przeboleją, gdy Arsenal dowiezie, no ale jeśli nie, to może być różnie.

1

@macio_944 Tu też już edytowałem. Jestem zawsze wyżej niz inni, czy coś.

14

@macio_944 Za wolno, dzieciak. Szybkim trzeba być.

18

@RozowaPantera Jak Arsenal wygra, lub przegra mistrzostwo, to nie golę łba na łyso i tu nie wstawiam.

1

@blakkudium Taki pocieszny chocapic

1

@blakkudium Jutro jest sobota, niebo jest niebieskie, trawa jest zielona, piłka jest okrągła a bramki są dwie, jestem rasistą.

Inne oczywistości?

1

@Dankho94isback @Bykunn kwestia perspektywy. Ja po prostu mam inne podejście i mi odpowiada tak zwane "gówniane show". Dodaje to trochę pikantności. Moim zdaniem piłka traci na tym, że krawaciarze i agencje PRowe dbają o to, żeby każdy zachowywał się w ten sam sposób i był miły aż do porzygu.
Tylko po prostu jeżeli zachowujesz się tak, no to wiedz że masa ludzi będzie czekała na twoje potknięcie i cię atakowała w każdy możliwy sposób. Jeżeli nie jesteś na to gotowy, to nie wychodź przed szereg.

7

@macio_944 Przewalone, ostro tego gościa na początku spaliło słońce.

1

@Bykunn A ja akurat nie mam żadnego problemu z tą cieszynką, czy każdą inną. Jak dla mnie to każdy piłkarz może odwalać mniej lub bardziej takie rzeczy.
Ale jeżeli to robisz, to bądź gotowy na potencjalna odpowiedź ze strony trybun i później nie płacz.

6

@Comentateiro Dietę rozpisywał. Nic tak nie działa dobrze na organizm jak młode mięso.
A zresztą pchasz się w samobójstwo tymi pytaniami. Ogarnij się dziadek, bo szkoda prądu.

2

@PatrykBarca Liga włoska coś ostatnio dupy daje. W Lidze Mistrzów to od każdego na dziurę dostali.

1

@gumaz Mój pradziadek był w Argentynie, ale nie wiem czy to się liczy. No ale ja, to Holandia chyba. Nie jestem typem podróżnika.

1

@esem91 Oczywiście że tak. PCMR.
https://zapodaj.net/plik-2eJeiyhhMU

2

@July_6_BcN Gdzie wady? Trzeba dbać o czystość krwi.

4

@Rupert_Haubica Zapiszę sobie kilka grafik.

11

@Popitek12 Odwaliłeś świetny trening, więc zasługujesz na trochę przyjemności.

1

@Faro To nie problem, to rozwiązanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?