7

Aaaa wszyscy dziwni jesteście. Nie wiem nawet co napisać, żeby to uplastycznić.
Po prostu nie wiem. Dlatego tylko opublikuję na forum La Ramblum, nagranie z ostatniego treningu @Popitek12

27

Diament to węgiel. Węgiel jest czarny. Czarny jest też wiadomo kto. Czy to atak na viniciusa? FCBarca pcha się w sankcje :/

1

@tbas Jak poznać, że polityk w Meksyku jest w kieszeni karteli? Żyje.
Co do rozwiązań się nie wypowiem, bo temat jest trudny i tutaj trzeba od fundamentów zacząć, a one są zepsute.

0

@Pedri16Future Niekoniecznie. Izrael walczy w dobrej sprawie. Vamos Izrael.

0

@barcelonaLM Netanjahu sigma. Vamos Izrael.

2

Komentarz usunięty

10

@PatrychoO Na mnie działa.
Pozytywne rzecz jasna. Po czymś takim, wiem że wykonuję dobrą robotę.

0

@Chimera Jak widać.

1

Mam nadzieję, że już wszyscy wstaliście do pracy, a jeżeli nie, to oby to nastało wkrótce, bowiem praca czyni wolnym.

1

@Aragorn33 Masz zbyt wygórowane oczekiwania.

2

@Luciano99 O Bogowie, Leon mógłby ze mną zrobić, to na co ma ochote.

2

@FcPortoFan1999 Myślę Oskarze, że to bicie po zębach, to relatywnie niski wymiar kary, jak na standardy niektórych z nich. Tak czy inaczej należy sie spodziewać napływu nowych nagrań o charakterze bardzo nietolerancyjnym dla ludzkiego ciała.

6

Bijo się w Meksyku, a tam wkrótce mundial.
Opcje są dwie. To mój moment, zakładam kartel i przejmuję kontrolę, oraz gwarantuję bezpieczeństwo. Druga opcja, to nie zrobię nic i stanie się cokolwiek innego.
Woke nonsens.

2

@misterio Dwie rzeczy mogą być prawidzwe w tym samym czasie, Balde jest tragiczny, a Cancelo na ten moment lepiej wygląda. Nie czyni to tego drugiego wybitnym, lecz po prostu lepszym, od tego pierwszego.

3

@misterio Z drugiej strony Balde jest tragiczny, więc niewiele potrzeba żeby być lepszym od niego. Wolę Cancelo, niż Balde. Przynajmniej na ten moment.

1

Syria > Maroko. Proste.
Bardghji prześladowany przez dyktatora z Heidelberga

6

@Arden Balde to dla mnie najgorszy piłkarz w tym sezonie (licząc tylko tych co w miarę regularnie grają).
Jest po prostu beznadziejny.

0

@Eklerek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Comentateiro Ma niebieskie oczy, więc coś go mimo wszystko broni.

1

@FcPortoFan1999 Oskar, wiesz o co chodzi.
@Cryptolis Znaczy się żaden klub nie gra jakoś masakryczne atrakcyjnie, no ale Arsenal gra wyjątkowo nudną piłkę.
Ten ich ostatni mecz był wisienką na torcie ich sposobu grania.

5

Barcelona Barceloną, ale zaraz Tottenham może zrobić coś bardzo zabawnego.

5

Fakt, że nie muszę oglądać Balde jest czymś przyjemnym. Tak, jestem jego hejterem.

2

@blakkudium Miło ze strony Artety, że podgrzał miejsce.

3

Niech to Arsenal zbutelkuje, bo będzie to niesamowicie zabawne. W szczególności, że poszli w pełny Haramball i to co odwalali choćby z wilkami, jest przeciwieństwem tego co lubię.

0

@DTMisTheBest Gdzie kobitki ufoludy, z kocimi uszami?

2

0

@BorzyKrzys Polska to naród wybrany. Kto obraża Polskę, ten sieje antysemityzm.

4

"Jak śmiesz używać moich własnych zaklęć przeciwko mnie"

0

Czy były już rasistowskie ataki wymierzone w kierunku zbawcy narodu i świata, małpiciu...viniciusa?

2

@Kgorecki2500 Sigma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?