Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 Wenezuela płaci rachunek.
0
@Kgorecki2500 Trump Sigma.
1
Soccer...woke nonsens. Tyle na temat.
1
Kto za Flicka??
1
@MessiForeverTheBest Adolf Hit.. a nie czekaj, bo ja na odwrót zrozumiałem.
No to w sumie nie wiem. Tak z nazwiska, to ciężko coś na szybko powiedzieć. To trzeba na spokojnie.
1
@fcbarcafan19 No ceny RAMu ostro poszybowały i to o kilkaset procent. Mi się ebło, bo gdybym się zawahał z parę tygodni, to byłby przypał.
Do spieprzonego rynku GPU przywykłem, ale RAM to coś nowego.
0
@Kgorecki2500 Ja w październiku 32GB RAMu kupiłem za 550. Teraz ten sam kosztuje koło 1500. Ma się łeb do interesów.
1
@Kgorecki2500 Tysiak, to teraz sam RAM kosztuje, co ty dzieciak.
0
@Rastafarnianin Kobiety? Fuj.
3
Nie ma to jak 5 godzinna drzemka. Coś niesamowitego. Pozdrawiam was przyjaciele.
2
@BulaKG A ja KKK przez cały rok.
Detale.
2
Araujo po ostatnim meczu:
0
@gumaz Kąpiel w błocie ma ponoć pozytywne właściwości, a patrzenie na Viniciusa jest gorsze, niż patrzenie prosto w oczy Gorgony
2
@Frimpong Pink coffee. Brzmi dumnie.
5
I'm tired Boss...
4
Witaj ponownie Erik.
https://zapodaj.net/plik-hZ1jvIELD2
1
@Kgorecki2500 Budzi to we mnie pradawne instynkty.
2
@lajcior Powiedz jej że jest rakietą i czy chce zobaczyć twój krym.
0
@gumaz @Popitek12 ktoś ukradł twoje zdjęcie i dał jako numer 5. Dramat.
0
Woke nonsens ten wczorajszy mecz. Tyle na temat.
0
@matirix20 Clair Obscur: Expedition 3.
A no i oczywiście witaj w rasie Panów.
1
@gumaz Hehehe, nie.
1
Było oglądać mecz z pociesznym arabskim komentarzem, to nie byłoby reklam. Błąd amatora.
3
Dzisiaj tak:
https://zapodaj.net/plik-nzbqr7L66h
5
@tomek8756 Nie jestem rasistą, po prostu biali są lepsi.
6
Dzisiaj tak:
0
@ranger3120 Krótko i na temat. Sigma.
2
@MesQueUnClub_87 Mam podobnie.
Ja sobie tak śmieszkuję ogólnie, ale nie wyobrażam sobie życia w związku. To wygląda tak, jakby to kompletnie nie zostało stworzone dla mnie. Całkowicie nie czuję, że mi czegoś brakuje, jeśli chodzi o to.
1
@Eklerek Najgorzej o kobiecie świadczy fakt, że jest kobietą. Tyle.