Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Dankho94isback Nie czułem podniecenia gdy go widziałem w przeszłości i nie czuję podniecenia, gdy go widzę w teraźniejszości.
Inna sprawa, że bycie madrylem to najlepsza antykoncepcja na świecie.
10
@Trojanek23 Jak ciemno to @Kessie . Trudno tutaj znaleźć bardziej ciemną osobę.
6
@Kgorecki2500 Dlaczego nie popełniasz zbrodni wojennych, tylko grasz w jakieś dziwne gry z kartami? Woke nonsens.
1
@kuz Ja generalnie nie lubię gier gdzie jest walka turowa. Są wyjątki takie jak na przykład Cywilizacja, ale to inny rodzaj walki turowej.
Kolega wyżej ma dobrą radę. Ja na przykład przeszedłem Baldurs Gate 3 na najłatwiejszym poziomie trudności i się bardzo dobrze bawiłem, choć tam walka może sprawiać frajdę i są fajne mechaniki, no ale ja rzadko doceniam coś takiego, bo po prostu to nie moja bajka i wolę sobie ułatwiać gry, w których takowa mechanika walki występuje.
2
@Kozinho. Gucci mimo wszystko jest lepsze i bardziej efektywne na początek. To jest taka kość niezgody wśród zapaleńców, ale dowody przechylają szalę na stronę Gucci.
11
@Arden Jakby to ująć w łagodny sposób.
Znasz te filmy porno w których to żona wali się z listonoszom/hydraulikiem/cokolwiek? Vegeta jest tym mężem którego nie ma w domu i idzie do pracy.
Może nie jest to najlepsze wyjaśnienie, bo do etapu małżeństwa jeszcze nie doszło w przypadku Vegety, ale ukazuje nieco ten obraz.
2
@Kgorecki2500 I tak to wpierdzielisz w jeden wieczór. Po co się oszukujesz i wierzysz w tą iluzję. To kłamstwo zbudowane na naiwności.
7
@NeroTFP1 Odmłodzony Puyol i walimy wszystkich na pipe. Fakty.
6
@marcin62 Woke nonsens.
Moja dziewczyna Marin Kitagawa jest dowodem, że jako gracz PC, jestem całkowcie normalny. Tyle na temat.
7
@Kozinho. Nie jestem masochistą i nie słucham radia. Na głośnikach leci tylko Kutas Records na czele z Gejtosem. Sigma.
4
@Safrani Jarmarki w Niemczech wyglądają jak Linia Maginota.
3
@JanuszKorwinMikke Czyli 5 milionów i opony zimowe do żuka.
1
@macio_944 Czyli jest biało? Nie widzę wad.
5
@Hosh Polska powinna powiększyć swoją przestrzeń życiową dalej na zachód i odebrać ziemie od kalifatu niemieckiego. Te tereny są nam etnicznie przeznaczone.
1
@OskP CuleToSezonowcy jest interesujący. Myślę że jeden z mądrzejszych na oddziale.
1
@Gibbon_FCB Nie ze mną te numery, dzieciak. Popełniłeś błąd i teraz zgodnie z zasadami purystów, czeka cię wieczne potępienie. Króciutko.
4
@Gibbon_FCB Pchasz się w gips z tym Gran Derbi, dzieciak.
Zaraz ktoś z tobą pojedzie.
1
@Aragorn33 Co to za troll śnieżny na pierwszym planie.
12
Przegrany sezon, a jesteśmy liderem. Albo ktoś otworzył portal do multiwersum, albo nie wziąłem leków. Dziwne rzeczy się dzieją.
0
@QuQ Tak. No ale przykładem jest tutaj również właśnie ta Girona, która po jednym dobrym sezonie,rozwaliłą sobie twarz o ziemię. Pojedyńcze wyskoki nie wystarczą i potrzebna jest długoterminowa jakościowa stabilność.
3
Ten madrycki niemiecki ausländer ze środka obrony mnie irytuje. Wręcz pieklę się gdy widzę jego twarz i zachowanie.
No a penalti i real żyją w symbiozie, więc zaskoczenia brak.
Pozdrawiam i żegnam, bo oglądanie tego meczu mnie obraża.
1
@Robert_Kubica Ma się ten tęgi umysł.
2
A jakby tak wrobić i zrzucić winę na Courtois za zbrodnie, w Kongo? W końcu Belg, więc może przejdzie.
0
@kuz Nie kracz, diable.
17
X minut temu spojrzałem na wynik i było 1:0 dla realu. Teraz ponownie spojrzałem i jest 1:0 dla Girony. Cieszę się, że jeszcze istnieje jakaś cząsteczka sprawiedliości w tym świecie i gole realu są oddawane przeciwnikowi. Reparacje za zbrodnie przeciw ludzkości.
0
@BezglutenowyPedri Klina mi wbiłeś, bo nie potrafię odpowiadać na takie pytania. Ciężko mi wybrać najlepsze. No ale między innymi jestem fanem: Minecraft, Skyrim, Simsy, Baldurs Gate 3, trylogia Mass Effect, Rimworld, Cywilizacja 5/6, Cities Skylines, Mount&Blade, Crusader Kings 2/3, Europa Universalis 4/5, Factorio, Stellaris, Project Zomboid, Raft, Football Manager, Anno, Tropico, 7 Days to Die, Kingdom Come 1/2, Satisfactory, Wiedżmin 3, Disco Elysium...itd.
To takie tytuły, które mi pierwsze przyszły do głowy.
0
@QuQ Nasza liga potrzebuje więcej jakości. Nawet nie byłbym zły gdyby wygrali mistrzostwo, ale to się nie wydarzy, bo braknie im prędzej czy póżniej umiejętności. No ale im dłużej się trzymają, tym lepiej.
3
@FcPortoFan1999 Otóż to Oskar.
4
@Kessie Nie będziesz mówił Oskarowi co ma robić.
@FcPortoFan1999 weź go zwyzywaj od n wordów.
0
@BezglutenowyPedri To ja nie dam rady grać w ten typ gier.
Ja jestem przede wszystkim zwolennikiem gier w których się tworzy, wytwarza, projektuje, dekoruje, trzeba przetrwać, etc. + dobre RPG.
Silksong i tym podobne są dla mnie po prostu zbyt nudne. No ale to ja, a wiem że wiele osób chwali tą grę, no ale właśnie nie mój styl.