Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie dla rasizmu. Pamiętajcie o tym przyjaciele i kochajmy się, bez względu na wszystko i nasze różnice.
https://zapodaj.net/plik-dg65DS1Q4y
0
@Filipem Podałem po prostu tylko jedno z rozwiązań.
Ja zawsze miałem komputer i telewizory były w moim przypadku użycia bezużyteczne, ponieważ komputer był dla mnie dużo wygodniejszy i przyjemniejszy.
Sporo ludzi nawet kupuje specjalnie telewizor OLED, po to żeby korzystać z niego na komputerze. Ma się wtedy najlepsze z obu światów, ale trzeba dobrze wszystko przygotować i mieć odpowiednią ilość miejsca, bo na przykład 48 calowy telewizor będzie niewygodny w małej przestrzeni. No ale to tak na marginesie.
0
@Kozinho. Przerobienie telewizora na monitor jest dobrą opcją. Mam na myśli, że wystarczy podłączyć go do jakiegokolwiek komputera i po problemie. Systemy operacyjne telewizorów i tak są absolutnie gówniane i unikam ich jak ognia.
1
@Sinirsey Czyli mówisz mi, że mogę rozpocząć bez konsekwencji, noc oczyszczenia? Czekałem na ten moment całe życie.
https://zapodaj.net/plik-SePy0CtrKa
5
@Fabik87 Kolonoskopia brzmi bardziej ekscytująco i przyjemniej.
7
@tomek8756 FC Porto to Polski klub, więc nie widzę nic szokującego.
1
@MessiForeverTheBest Słucham? Mam się cieszyć, że obrzydliwi komuniści zniszczyli symbol władzy? Dramat.
9
@Starrk Sama blondynka mówiła coś na ten temat, w którymś wywiadzie, że ćwiczy ten element gry. Gość ma wyczucie.
0
@MessiForeverTheBest Z kolei jak będą razem, to ja przestanę już całkowcie wierzyć w ludzkość. Z tego tylko katastrofa może wyjść. Jak dziadkowi konar zapłonie, to co najmniej miasto spłonie.
6
@Luciano99 szacun za ochronę @Kessie.
2
@Sysia11 Nie no.
Salah poprzedni sezon miał bardzo dobry i utrzymuje się na tym poziomie od długiego czasu. Neymar w praktyce już kilka lat nie uczestniczy w piłce nożnej.
Neymar jest teraz w swojej własnej kategorii.
0
@Rastafarnianin Gdybyśmy wygrywali każdy mecz ligowy w ten spośób, to w pewnym momencie zanikłaby radość z nieprzewidywalnych wydarzeń. Konkurencja również byłaby gorsza i mniej emocjonująca. Nie bez powodu Premier League cieszy się większą popularnością. Powodem jest między innymi większe zróżnicowanie silnych ekip. Musi być element zaskoczenia, oraz wzloty i upadki. Dopaminę trzeba dawkować.
7
@4drian0 No i fajnie, biorę coś takiego. Piłka nożna ma dawać emocje i cieszyć oko, również postronnym kibicom. Gdybyśmy każdy mecz wygrywali 5:0, to znudziłoby się to szybciej, niż wielu ludzi uważa.
Ofensywne wibracje i jazda.
1
@tomek8756 O to mi chodzi. Z tego właśnie powodu gardzę zbiorowym segregowaniem poglądów. Na wstępie całkowcicie odrzucam lewicę i prawicę. Wiadomo, że istnieje rachunek prawdopodobieństwa, który mówi że jeżeli ktoś ma pogląd "x", to istnieje duża szansa, że ma pogląd "y", ale i tak uważam takie podejście za głupie. Staram się oceniać pojedyńczy pogląd danej osoby, a nie wpychać od razu cały zbiór, na podstawie właśnie tego jednego poglądu, choć nie ukrywam, że i ja tutaj popełniam błędy.
6
@tomek8756 Musisz się z kimś zgadzać w 100%, zawsze. Musisz wybrać stronę, zawsze. Nie możesz mieć odmiennych poglądów od plemienia, nigdy. Gdy zgadzasz się z rzekomym oponentem w czymś, jesteś "x". Gdy nie zgadzasz się z rzekomym sprzymierzeńcem w czymś, jesteś "y".
Niuanse i zróżnicowanie światopoglądowe? Po co.
I teraz nie chodzi mi konkretnie o Sławeczka.
11
@MYTO To najlepszy ofensywny piłkarz w historii. Trudno żeby nie gotował, nawet jeżeli motoryczne elementy już nie te. To nie jest przypadkowy jasiek z orlika.
3
@tomek8756 Pani reporter z jakiegoś powodu używa również Meksykański filtr. Dramat.
4
@Kozinho. Nie zgadzasz się ze mną, a więc wpadasz na moją czarną listę, dzieciak. Przewaliłeś sobie. Nie może być tak, że masz własne zdanie.
2
@Kozinho. Nie no, coś podobnego powiedziałby madryciak, który usprawiedliwia swoją słabość. Nie idźmy tą pogardliwą dla ludzkiej godności drogą. Jesteśmy ponad to, a nasza dominacja genetyczna jest aż nadto oczywista.
18
@PaulFCB Podczas meczów, na La Rambli otwiera się portal międzywymiarowy połączony z Choroszczą.
62
Tragiczna Barcelona traci 3 punkty do kosmicznego realu. Dziwna sprawa jak na przegrany sezon, no ale może się nie znam.
0
Podoba mi się ta Barcelona, po prostu ofensywne wibracje.
0
@Barceloniarz987 Lana to będzie Celta (komentarz na pewno dobrze się zestarzeje)
0
@kuz Dzisiaj nie jest El Clasico. Twoja żona powinna tyle wiedzieć...
5
Virgin polscy komentatorzy vs chad Ahmed na mikrofonie. Wybierzcie mądrze.
1
@Comentateiro Wejdę tam tylko wtedy, gdy moja żądza krwi nie będzie zaspokojona. Tylko wtedy. Nie mniej, nie więcej.
1
@BorzyKrzys Arabski komentarz imienia Allaha Akbara, jest drogą godną i sprawiedliwą. Przyjmij tradycję i dołącz do tej ścieżki.
1
@Kamil01 Nie lubię zdrajców. Myślisz, że symbol na moim awatarze jest dla zabawy? Nie, to jest ostrzeżenie.
5
@Kessie Tylko uważaj żebyś w ciąże nie zaszedł.
2
@blakkudium Króciutko.
https://zapodaj.net/plik-AAvAWi6QSp