2

@blakkudium Poczekam na maszyny, które urodzą mi idealnego potomka, czystej krwi.

0

@buglikos Bo się wrócił, gdyż ma "kontuzję". Na mecz z Bilbao będzie gotowy, a przynajmniej powinien być gotowy, bo w Barcelonie jedyne co wiadomo, to że nic nie wiadomo.

2

@blakkudium Wypraszam sobie, nie mam syna. Żeby mieć syna, to trzeba mieć kontakt intymny z kobietą, a mi na szczęście to nie grozi.
Adopcji nie liczę.

0

@marcin62 To że ktoś używa AI mi kompletnie nie przeszkadza (o ile jest to zrobione dobrze) . Natomiast bardzo mi się podoba, że w cholernym Call of Duty są grafiki nawiązujące do średniowiecza. Z drugiej strony, idealnie komponuje się to z skórkami raperów i innego tałatajstwa.

1

@blakkudium Ekspert zawsze ma rację. Mówiłem że ukąsi.

1

@blakkudium Zawsze mam rację.

3

Rekin ukąsi. Fakty

5

@Sulimo Lech Poznań ci sponsoruje pralkę? Powodzi się.

3

@Sulimo A jak będziesz miał farta, to trafisz na jackpot i znajdziesz kogoś stepującego, który utknął w pralce.

2

@Salchent No dobra, ale oni nie rozmawiają o urazach, tak jak i o sędziach.
Jesteś nieobiektywny i ogólnie wpasowujesz się w totalną politykę Negreiry. Żegnam ozięble.

1

@Lionel_Messi10 Piękny, przystojny i wiecznie młody.

4

@gumaz Chciałem, żeby mówiła do mnie brzydko po niemiecku, ale po tym, zablokowała mnie. Dziwna kobieta, no ale cóż.

2

@ViscaelBarca2007 Króciutko z kobietą.

1

@Kessie Pozdro.

3

Właśnie rozpoczynam modowanie Minecrafta, widzimy się za tydzień (jeżeli dobrze pójdzie).

1

@blakkudium Come to Barcelona.
Tutaj odpali, na pewno tak będzie.

4

@Kgorecki2500 Nie sądzę, że jest w tym coś niezwykłęgo. Niektórzy bogaci i wpływowi między innymi pieprzą dzieci, bo mogą (choć niekoniecznie trzeba być bogatym żeby to robić, ale wiadomo o co chodzi), także nie dziwi mnie, iż jakiś bogaty gościu z socjopatycznym/sadystycznym zacięciem zapłaci za zabicie kogoś.
Gdy się człowiek zagłębi wystarczająco glęboko, to można znaleźć wiele mało etycznych rzeczy.

14

@tomek8756 Jestem rasistą, a nie ksenofobem. Mam swoje standardy.

3

@blakkudium Oddanie Gdańska, to była uczciwa propozycja.

12

Nie będę jadł, bo boli mnie jak patrzę, co uczyniły z Polską najazdy kozaków, szwedów i tatarów.

5

Czyli teraz stworzymy system w którym Bayern ogarnia sobie napastnika, a my po kilku latach go od nich kupujemy. W sumie czemu nie. Jestem na tak.

5

@macio_944 Beka z niej, myślała że ma ze mną szansę wygrać. Żałosne.

8

@lajcior Gdybyś zaprosił ziomka/ziomków, to nie miałbyś teraz tego problemu i byłby absolutny luz, spokój i rozrywka.
Kolejny co ugania się za samicą i później narzeka, że jest źle. Jest źle, bo uganiasz się za zbędnym stworzeniem.
Odwołaj to bezsensowne spotkanie z którego i tak nic nie będzie i pisz do kumpli. Nie spieprz sobie dnia wolnego.

0

@Czajka90 Gdyby grał w United, to byłby znacznie bardziej jechany i byłoby więcej memów na jego temat. Niech się i tak cieszy.

8

@TR3YWAY A więc chcesz mi powiedzieć, że słucha się mamy i bierze pod uwagę jej rady? Czy Pedri ma wady?

0

@marcin62 Aa, teraz sie zorientowałem, że to ta nowa gra od byłego/byłych współtwórców Wiedżmina.

8

@Luciano99 Jak Black Friday, to Black Friday.
https://zapodaj.net/plik-4oVxZCnt5K

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@marcin62 Nowe Kingdom Come Deliverance? Nie widzę wad. Im więcej takich gier, tym lepiej.

11

Jedyne co w życiu ma znaczenie, to gorące dyskusje i korzyści, które za tym stoją. Jest to symbol statusu w nowoczesnym społeczeństwie. Cel, o którym marzą nawet dzieci w łonie matki. Niewielu jest w stanie osiągnąć taki sukces.
https://zapodaj.net/plik-rfP0rIk5T1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?